Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza bitewka po zainstalowaniu patcha żeby sprawdzić jak działa.

Nic szczególnego ale zamontowałem sobie trola i wytłukłem cały pluton nr 2.

Głowa mała jak mnie bluzgali na czacie :lol: ale przynajmniej było wesoło i bardzo poprawiłem sobie tym humor.

Fajnie tłucze dmg to działo i w końcu poprawiła się trochę jego celność po dobiciu kilku umiejętności.

post-137564-0-97597700-1430249218_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gold za grę :) bądźcie szczęśliwi :P
OPNWq4N.jpg
misję można zaliczyć 3 razy dziennie. Do końca miesiąca w łatwy sposób darmowe 930 golda.

Edit: 
drzewko szczęścia na Bat Chatillion 25t do 15 maja. Cena 4270k zamiast 6100k.
Kupiłem , pierwszy mecz, jeszcze bez camo i bez +10% do aiming 3336 dmg :> fajny jest, ten czołg będę lubił.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ubaw na randomie jak jeden z graczy (ponad 2k bitew) grając na artylerii III T pytał się jak włącza się

" view altirery ", a sam jestem nie lepszy. Jak miałem 1k bitew przeczytałem na forum WOT, że podczas przeszkalania załogi za kredyty traci się 50% perka i masochistycznie rozegrałem 1,2k+ bitew na Hetzerze i 600 na BDR ;(   O tym że to g**** prawda dowiedziałem się dopiero w ubiegłym tygodniu.

# TylePrzegrać

 

 

Misja na Tetracha 50k pd i 16 zwycięstw będąc w top 10.  (Czas od 8 maja do 12).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Queve, IS-3 jest dobry, ale dopiero IS-8 to legenda. Szybki, zwrotny jak med, niski profil, genialne działo z "Isa-7" 258 peny i 440 dmg. -5 depresja działa co jak na Ruska jest całkiem niezłym osiągnięciem.

A teraz komentarz, Patch 9.8 już w testach. Włączyłem i jest kilka świetnych zmia. Na przykład możliwość zapraszania i łączenia plutonów  trakcie gry (bez modów). Rewelka. Pojawi się tryb gry dominacja. Wygląda na to, że znów będzie ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zaobserwowalem is8 zbiera wiecej strzalow. A e75 to mordega, dzialo z tigera2 nijak nie nadaje sie vs 8+ tiery, dodatkowo do top dziala 80k expa potrzebne... Bedzie trzeba nabijac na gwiazdkach, bo inaczej tego nie widze.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Coś za coś. Mimo wszystko IS-8 (depresja -5) i E-75 (-6) po zmaksowaniu to są najlepsze czołgi ciężkie na 9. (nie mówię o Brytolach bo nie mam). A opuszczanie lufy nie jest takie złe jak się umie z tym grać. Mnie zaczyna wkurzać jak jest -4 i więcej jak w Churchilu I. Ale i tak da się takim grać.

To nie są amerykańce gdzie w standardzie masz na HT -8.
Akurat M103 zostawiłem, ale szczerze to nie wiem po co. Nie lubię tym grać :smoke:

Edit na teście rozdali premki 8 tieru amerykańskie medy. Podobne do superpershinga ale ciut lepsza pena i jeszcze lepszy pancerz. Poza tym fajnie wygląda trochę jak Patton 48, dobra precyzyjna armata. Ogólnie przyjemna maszynka. Mimo wszystko jednak pena 173 więc za mała aby go kupić.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-8 z poczatku znienawidzony przeze mnie czolg. Wchodzi w niego wszystko.

 

Jak juz ogarnalem i wymaksowalem to sie okazalo ze nie jest taki zly. Trzeba nim rzecz jasna grac inaczej niz IS-3 i nigdy nie pchac sie na bezposrednie strzelanie z innymi ciezkimi. Koniec koncow zrobilem na nim moj rekordowy dmg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M103 jest przegiety :D Duzo odbija, swietne dzialo. Zaluje ze go sprzedalem. Co do ruskich, wszystko zalezy od terenu, ale w duzej ilosci sytuacji idzie obejsc problem z dzialem - np. wjechanie na sasiednie wzniesienie i strzelanie w bok. Ale taki kv4 to szmelc, top dzialo ma problemy z przebiciem swojego tieru. Dobry pancerz, ale tylko do swojego tieru, 9 i wyzej dziurawia to cos jak chca a ty tylko ding i dong :/

 

Swoja droga, WG powinno znerfic PZIIc, ten gold szmelc kosi wszystkich rowno w okolo na niskich tierach... 

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb DOMINACJA jest dostępny tylko nielicznymi czołgami. O ile syn dobrze mi opowiedział to AMX 50B między innymi.

Mody pod 9.8 dostępne link dwa posty wyżej ^^

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę zmniejszyli, 15 misja na stuga ( w TD) to już tylko 6k dmg nie 8.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne misje dzienne na miesiąc. Tym razem 3 razy automatyczne zestawy gaśnicze. Lub 3* 2 dla konta premium ;( dziennie. Regularna cena zestawy to 50 golda choć nikt nie kupuje za pełną cenę więc licząc 25 *3 bez premium można uzyskać sprzęt wartości 75 golda dziennie do końca czerwca codziennie :) Patrząc, że samo wchodzi to nawet warto.

Od wczoraj robię Cromwella aby jeszcze się załapać na Cometa za 30% taniej. No i już nawet miałem 1 Class na porażce ;) a dziś w końcu master:
Sp61dec.jpg
http://wotreplays.com/site/1923306#team

A przy okazji 12 medal Pasucciego za 3 arty :Pc

Ha, i następny "M" na Cromwellu dziś ;)
http://wotreplays.com/site/1924623#team

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś gdzieś doczytał, czy te 3 czołgi (AMX 50 B (D), Object 140 (D) i T110E5 (D)) dodane z "Domination event" są dodane na stałe, czy tylko na jakiś okres?

Na stronie widzę opis eventu, ale o tym czy czołgi są na stałe czy na jakiś czas cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywalność rzeczywiście wprost urywa d*****. Teraz będę chyba tylko grał w ten tryb. Jedyny mankament to na przegranej mocno kieszeń obrywa, ale nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...