Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w weekend wbiłem 2 gwiazdkę na medo-lt LTTB i T29. Is3 w hd zaczął znowu odbijać przodem. Teraz można bez obaw wyjechać przodem na zwykłego is i nie bać się że przegramy pojedynek (7t ma lepszy dpm niż 8t LOL). Wchodzi 1 na 5 strzałów z dział <200mm peny.

 

Wysyłane z mojego ASUS_T00J za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co oni zrobili z IS-3, ale chyba nigdy niczym tyle nie odbiłem (a dokładniej bez peny, bo to nie były rykoszety) co przed chwilą. ;)

Przyjąłem 24x z czego 5x przebiło. Wszystko z bliskiego dystansu.

Co prawda większość od T54 mod 1. Pozostałe od T34 / T-150 / Bulldog, więc nic z wielką torpedą, ale i tak jestem pełen podziwu.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Weź nie strasz jak is-3 stanie się tak pancerny jak is-6 to chcę możliwość popełniania samobójstwa na czołgach 6-7t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No IS-3 jest odrobinę bardziej pancerny, częściej mi się zdarza od niego dingnąć. A tu taka ciekawostka co nas czeka za jakiś czas http://ritastatusreport.blogspot.com/2015/03/is-3-with-autoloader-premium.html. W skrócie IS-3 premium D-25T z podkręconą peną do 221, z autoloaderem, bez magazynka, ale trochę szybciej ładujący z 3 ludźmi w załodze. Jak ten IS wejdzie i będzie miał takie staty, to będzie w cholerę tego na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zabugowane te misje albo czegoś tu nie rozumiem, mam ze 30% uszkodzeń i brak zaliczenia :/

...

A jednak zaliczyło, ale dopiero po anulowaniu i ponowym wybraniu misji pokazało, ze jest zalicznone :) ufff, nie miałem szczęścia do tej misji.

 

Mexi6ER.jpg

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no coś ty. Jeszcze w nagrodę Ci przedłużą.

Dzięki. Byłem pewny że przepadnie.

 

Swoją drogą dlaczego nie zbanują użytkownika który specjalnie wjeżdżał w mój czołg od tyłu gdzie mój pojazd wykręcało o 90 stopni i podczas uderzenia zabierał mi hp. Ostrzegałem że jeżeli jeszcze raz to zrobi to go ustrzelę. W końcu jechał cały czas za mną i chciał mnie zepchnąć do wody. Wtedy już nie miałem wyjscia.

Od po prostu trafiłem na takiego kogoś w drużynie i upodobał sobie rhm.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie dlatego że to ty go ustrzeliłeś...a trzeba było przeciągnąć do końca bitwy i go zgłosić, wtedy by jego zbanowali. Proste? Proste...

 

 

Guys, i need help.

Mam od wczoraj jakieś cholerne freezy gry. Tylko na WOT. Mody miałem z paczki aslaina. Wyłączyłem je (zmieniając nazwę katalogu). Ale wciąż są :/ Na początku od odpalenia małe, ale potem co sekundę przycina na pół sekundy. Nie da się grać :/ Jakieś pomysły?

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przeciągnąć ale próbował mnie zepchnąć do wody.

 

Dzisiaj przeinstalowałem mody od aslains i zero problemów. Może za dużo zainstalowałeś bajerów i przycina.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://eu.alienwarearena.com/giveaways/the-world-of-tanks-bonus-code-key-giveaway


Bonus Code Package for existing players includes:

  •     1 Day of Premium
  •     Case of Cola (Premium Consumable)

 Note: Keys are only available to residents in the United States, Canada, and Europe and are only valid on NA and EU servers

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

more bonus codes available, this one for new players: http://eu.alienwarearena.com/giveaways/the-world-of-tanks-invite-code-key-giveaway-for-new-players
 

This one gives:

  •     350 Gold
  •     7 Days Premium
  •     Pz.Kpfw. S35 739 (F)
  •     Free Garage Slot

Note: Keys are only available to residents in North America and Europe and are only valid on NA and EU servers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem dzisiaj już 2 zwiechy w sensie że obraz stanął i pomogło tylko zamknięcie przez menedżera zadań. Ktoś się spotkał z tym problemem po aktualizacji?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się gra wyłącza co jakiś czas, podobno cos ma to wspólnego z xvm [jakis goowniany pacz tym razem WG odstawiło, nigdzy przedtem nie miałem takich rzeczy]

zobaczymy co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@raddiergummi: Cały problem w tym, że 90% problemów to nie wina modów, ani patchy tylko głupoty użytkowników. Sam używam modów i jakoś nigdy nie miewam błędów, crashy itp. Ludzie są głupi i zamiast poczekać 2-3 dni tak jak ja, na aktualizacje to kopiują stare, albo jakieś przeróbki od pseudo moderów, zamiast od autorów, a potem płaczą. Jak raz na ileś patchy faktycznie się coś dzieje, to staram się stawiać czystego klienta, a nie tylko wywalać mody i nie pamiętam, żeby to kiedyś pomogło, czasem WG się zdarzy dać [gluteus maximus], ale zazwyczaj jak jest to coś poważnego to szybko poprawiają. W wersji 9.6 kumpla co 2-3 bitwy wywalało z gry, a nie używa żadnych modów.

 

@tesel: A jakiego masz xvm? Normalnie pobierałeś od nich ze strony bodajże 2-3 dni po wyjściu patcha, czy miałeś jakiegoś tam innego? Obiło mi się o uszy, że crashe mają Ci co mają jakiegoś zmodowanego xvm'a czy coś takiego, który byl szybciej, niż ten z ich strony.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jade na paczce Aslaina [poczatkowo  było tak że wychodził nowy xvm i  jak sobie sprawdzał to wywalało w tym momencie] 

na razie chodzi ok - juz chyba poprawili się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też od zawsze jadę na paczce aslains. Instaluję w sumie tylko 4 mody tj. dmg panel, hit log, ikonki maniaq oraz sygnał 10 sec po wyspotowaniu no i oczywiście statystyki xvm. Przed aktualizacją raczej nie przypominam sobie żeby występowały jakieś problemy oprócz wyłączania się gry w którejś aktualuzacji wstecz.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...