Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wy to robicie, taka ilosc dingow na WZ-111? stajecie calkiem bokiem i przyjmujecie wsio na gaski czy jak?

 

@up, a żebyś wiedział, coś w tym jest, szczególnie jak objedziesz ich od tyłu, i zaczynasz pompować... odwroci sie taka jedna czerwonka i jeb... magazyn ammo, podpala, dzialo, wieza, albo polowa zalogi za**bana - jednym strzałem... i tak jest za kazdym razem, tak jakbys walczac z czerwonka mial -50% do wszystkiego... - nie mowiac o tym jak czerwonka jest na dobicie, wtedy sa dopiero cyrki... mega boost + 50% do pancerza...

Edytowane przez ernik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoria spiskowa coraz modniejsza ;)

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale czasem mam wrażenie że jeżeli celujesz w pomidora to zawsze masz rng -25%, a on ci z biodra przebije ap swoim vk36 na krótkiej 8.8 (132peny) przód is3... cuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bamboocha przyjacielu, strzeliłem kiedyś z T110 E4 prosto w bok Lor 155. Trafiłem idealnie z daleka. ding :D
Gość miał zieloną gwiazdkę.
W tej samej bitwie dwa razy strzeliłem w tył podwozia pod kątem prostym IS3 z bliska, raz ding i raz znikło. Gracz też nie był zły, jakiś żółty zdaje się o ile pamiętam jeszcze.
Teoria spiskowa w przypadku WOT polega na tym, że lepiej zapamiętujemy ekstremalne zdarzenia a przeciętne zapominamy i po jakimś czasie wydaje Ci się, że tylko od czerwonych tak odbija.
Jak chcesz prawdziwą teorię spiskową to polecam "Teoria Spiskowa" Stanisława Michalkiewicza. Można się przerazić po przeczytaniu ;) a nie tam dingi w WOTa  :smoke:

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapcie: AXTHGH12BN15MASA

 

Taptaptap Mlais M52

Dziękówa.

 

Wziąć amx 50/120 ewentualnie iść w 50B lub T57 Heavy lub WT E100?

AMX ma chyba bardzo kiepskie opuszczanie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękówa.

 

Wziąć amx 50/120 ewentualnie iść w 50B lub T57 Heavy lub WT E100?

AMX ma chyba bardzo kiepskie opuszczanie działa?

 

50 120 poza slabym opuszczaniem ma tez mega slabe podnoszenie

no i przeladowanie 3.3 sek tez jest dlugie jak na magazynek

 

T57 jest wolny i ma bardzo slabe miekkie statystyki dziala

generalnie po nerfie ten czolg jest mocno sredni i ja przestalem nim grac

 

WT E-100 zostanie za niedlugo zmieniony na jakies papierowe, wielkie pudlo bez camo i z dzialem 15 cm bez magazynka

 

z tej grupy zdecydownie najlepszy bedzie 50B

 

natomiast jest wiele czolgow ktorymi bez porownania przyjemniej sie gra na ""korytarzowych" mapach niz na 50B

Edytowane przez quo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś nie zauważył to jest promocja można za wygranie bitwy dostać czołg premium 3 tier nawet niezły i oczywiście miejsce w garażu i dzień premium.

----
edit:
zaczynając tą bitwę powiedziałem sobie, że może nic nie przebiję, ale za to może coś wyspotuję. Ale potoczyło się inaczej.
http://wotreplays.com/site/2366798#kharkov-maxymili-comet

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WT E-100 zostanie za niedlugo zmieniony na jakies papierowe, wielkie pudlo bez camo i z dzialem 15 cm bez magazynka

Kurde to szkoda bo kupilem Wt IV i chciałem iść właśnie w WT E100. To pewna informacja?

Amx 50 120 sprzedałem więc już raczej nie będę szedł w tą linię.

Po prostu chciałbym coś w stylu 50 100 po tuningu.

 

 

Wysłane z mojego SM-G900F

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerf WTF jest pewny, ale nie wiadomo kiedy to nastapi.

 

50 100 po tunningu to wlasnie 50B.

 

jak chcesz magazynka to moze sprobuj nowa linie czeską :)

Poczytałem na temat tego Grille 15 i z tego co widzę będzie miał działo z gorszą penetracją od Wt IV. Czy wt IV zostanie znerfiony po wejściu tego grille?

 

Wysłane z mojego SM-G900F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@G73: Mnie to nie dziwi, sposób obliczania mark of excellence jest z [gluteus maximus]. Obadaj sobie filmik, gość nie zrobił w bitwie nic, 0 dmg, 0 asysty i wbił 3 gwiazdkę. Jak by zrobił chociażby 1 dmg'u, to można by było powiedzieć, że wypadła z obliczeń bitwa w której nic nie zrobił, ale tutaj całe 0. I weź tu zrozum tą grę.

Oblicza wobec średniej z ostatnich dwóch tygodni więc jeżeli średnia spadła to wbił za free.

 

 

-----------

5 raz podchodząc do odznaki biegłości i spadając znów na jakieś 62-63% w końcu ją zdobyłem :)

6eWqAta.jpg

E-50 moja ulubiona jak do tej pory maszyna.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może wiecie dlaczego nie zapisało mi replay z bitwy? Akurat zrobiłem dobry dmg i akurat tego replaya nie mam. Nie da się tego jakoś odzyskać?

Maxymilii możesz poszukać z wczoraj od godz 21:30 do ok 21:50 i podesłać mi wszystkie z naszego plutonu?

 

 

Wysłane z mojego SM-G900F

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może wiecie dlaczego nie zapisało mi replay z bitwy? Akurat zrobiłem dobry dmg i akurat tego replaya nie mam. Nie da się tego jakoś odzyskać?

Maxymilii możesz poszukać z wczoraj od godz 21:30 do ok 21:50 i podesłać mi wszystkie z naszego plutonu?

 

 

Wysłane z mojego SM-G900F

Mam zapis tylko ostatniej bitwy, można to ustawić w opcjach, jak mam replay to wrzucam sobie na wotreplays i nie trzymam już na dysku.

 

------------------------------

 

Wczoraj WR 19% WN8 coś koło 260. Krótko mówiąc miałem fatalny dzień, dziś podszedłem z nastawieniem na kontynuację i tylko wbić x2 na Comet i Chi-Ri, tymczasem życie wciąż zaskakuje ;)

http://wotreplays.com/site/2411177

Zwycięstwo
El Haluf 
Comet 
Doświadczenia:2 580   ( x2)  Kredytów 32 047  
 Osiągnięcia w walce Specjalista, Duży kaliber, Rozpruwacz, Strzelec pancerny, Odznaka mistrzowska: "As pancerny"
 
  Dośw. załogi: 3 870  
Naprawa: -2 412  
Amunicja: -3 750  
Kredyty: 25 885   WN8: 10 117 (100)
Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo
Wichura 
M41 Walker Bulldog 
Doświadczenia:2 424   ( x2)  Kredytów 28 172  
 Osiągnięcia w walce Odznaka mistrzowska: "I klasy"
 
  Dośw. załogi: 2 424  
Naprawa: -5 424  
Amunicja: -7 020  
Kredyty: 15 728   WN8: 7 580 (100)

http://wotreplays.com/site/2441099#windstorm-maxymili-m41_walker_bulldog

Od kiedy mam magazynek na 10 naboi jest to mój najlepszy light. Ale jeszcze na silnik nie zarobiłem, może to i dobrze bo mnie tak nie ciągnie do szarżowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie co jakiś czas piszą rekrutujący czy nie zmienię klanu. Czasem się zastanawiam, bo na twierdzy idzie dobry hajs wyciągnąć. A że nie mam premki to chyba się skuszę.

 

Wysłane z mojego LG G3

Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potyczki mozesz grac non stop za wyjatkiem godzin nocnych ( chyba od 4 w nocy do rana sa zablokowane )

ataki na twierdze klanowe odbywaja o jednej okreslonej godzinie, przy czym jest ona wyznaczana przez klan ktorego twierdza jest atakowana

wiekszosc klanow broni sie przed atakami na swoje twierdze wyznaczajac 4 rano ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...