Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio tak mi się robi czasem, że zamiast enterem zaczynać wiadomość wyskakuję do windowsa. Potem też enterem mi wraca, więc nie było by problemu, tylko blokuje mi całą klawiaturę. w systemie klawiatura jest bo nl i cl chodzą, tylko w WOT nie działa nic poza tym enterem. 
Miałem teraz taką grę, że grałem pluton, ubiliśmy z ziomkiem razem 6000 k hpsów i 6 fragów z czego ja 5. I nie mogłem ani naprawić działa, ani gąsienicy, ani zaznaczyć na mm nic, ani napisać mu czegokolwiek i w sumie prze to przegraliśmy.

Może to jakiś mod, albo da się to wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po instalacji aslaina bez odpowiedniej konfiguracji modow mialem od czasu do czasu wyjscie do windy, az po ktoryms razie cale gui sie zwiesilo i zadne restarty juz nei pomagaly :/ Reinstal gry + konfiguracja tylko potrzebnych modow i wszystko dziala jak ta lala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxymilii też tak miałam kiedyś i też kilka razy przez to mnie rozwalili. Taki "urok" modów.

Jak już jesteśmy przy modach to jak nazywa się modyfikacja która pojazuje czas odliczania przeładowania działa czołgu który mnie trafił?

 

Wysłane z mojego SM-G900F

Edytowane przez G73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie latają z czym chcą, jak na razie nie słyszałem, żeby WG w jakikolwiek sposób sprawdzał kto z czym gra. Dopóki nie będziesz wrzucał screenów na forum to na pewno bana nie dostaniesz, pozostaje jednak kwestia moralna, albo jak kto woli, czy masz fun z tego, że grasz z cheatami. Nie mówię, że ten akurat mod to cheat, tym bardziej, że i tak pokazuje on mniej więcej, a nie dokładnie, ale tak ogólnie.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje bez wpływu załogi, mechanizmu dosyłającego, nie uwzględnia "c" przy działach z autoloaderem. Ale ogólnie przy rozsądnym wykorzystaniu daje szansę, szczególnie jak masz słaby czołg, lt albo mt na ciężkie. Kiedy widzisz, że przeciwnik przeładowuje 9s to wiesz, że możesz się wtedy wychylić i strzelić. 
W WOT niema chitów bo każdy może użyć tych modów więc nie dają one nieuczciwej przewagi.

--------------------------------------------

Przeniosłem grę na dysk C: (SSD) i zauważalnie przestała się przycinać, mody też wrzuciłem na C:.

--------------------------------------------

Co dzień 40 złota w prosty sposób do wzięcia:
jRUudJT.jpg
SPrb56T.jpg

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sama okazja co na początku lutego. Plutonową robię sam 5 killów a potem zapraszam jakiegoś pomidora ten przyjmuje zaproszenie i gotowe hehe

Właśnie grinduje BL10 na ISU i ciężko idzie. Od miesiąca męczę się z ostatnią misja TD na T28HTC. Kilka razy już brakowało niewiele. Coś czuje że przy grindzie BL10 wpadnie albo w pierwszych 10 bitwach z nią.

Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nieco spóźniłem ;) dopiero cometa kończę/.

9 tkami i 8 kami lepiej nie grać, rzuca na same C AX nakręcone, chyba na amfie ;) i masakra :)

Za to świetnie się gra 7 kami :) większość na 7-5 a czasami na 8-6.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak co dzień w WoT. Jest opcja zdobycia  8 tieru premium to i słusznie są chętni.

Najczęściej boli [gluteus maximus] tych co Centuriona AX nie mają w garażu.

 

Warunki wykonania misji nie są specjalnie wygórowane. Ponad 74k dmg już wbiłem. Najlepiej to robić na TD moim zdaniem. Tiery 9 i 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy plutonach po złoto, jednak cały pluton musi być w top 10 a nie tylko "ty". Taki suprice kiedy zaprosiłem do plutonu gracza z 2 fragami, nie przyjął, ale jak sam zrobiłem trzy i drugi gracz, który przyjął zapa też zrobił 2 kile, to się ziomek w 12 t obudził i dołączył, czym nas pozbawił skutecznie golda bo wprawdzie miał 2 fragi, ale chyba oba wziął na 1 hita :)

Do testowego nie mogę się zalogować, wieczorem w nocy ani rano. Ciekawi mnie ta fizyka ruchu czołgów, nowy model skręcania.
Da się już zalogować na testy.

A tymczasem takie tam na Churchill I
http://wotreplays.com/site/2493627#teams

końcówkę zrypałem wiem, ale M'ka jest :)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jakieś absurdy. W tył wieży nie mogłem przebić amx 50 100 z wt IV. To tylko namiastka tego co się działo. Odpuściłem dalszą gre.

 

Wysłane z mojego SM-G900F

 

A fizyka? Da radę w końcu przejechać przez tory bez większego zwalniania?

 

Zagrałem tylko jedną mapę bez torów ale fizyka chyba została bez zmian, bynajmniej ja nic nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...