Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami wyłącza mi dźwięki spota i wszystkie komunikaty załoganta. Nie ważne czy mam ustawione narodowe czy polskie. Nie mam żadnych modów dźwiękowych. Dodatkowo blokuje mi klawisze. Np. nie działa esc. Muszę wtedy z ctrl kliknąć myszką na mapę i wraca wszystko do normy. Bez modów czy Z nie ma różnicy. Ktoś się z tym spotkał?

 

Wysłane z S7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś się zmieniło. Natomiast miałem nawet po deinstalacji modów taki problem i nowa czysta instalacja gry problem usunęła.

Reinstal zrobiłem bo tak mi poradził support gry kiedy zapytałem o ten problem na forum wota.

Teraz też mam nieoczekiwane resety co jakiś czas ale też mam mody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wg chce zrobic porzadek z modami (w koncu?) i jakies certyfikowanie wprowadzic. Niektore mody to przegiecie niestety - pokazywanie na minimapce walacych sie budynow/drzewek/murkow czy wskazniki laserowe, kto i gdzie celuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczną banować za mody, bo im szkoda kasy. A jak nie będzie trwałych banów to nikt się tym nie przejmie.

 

Mnie bardziej od modów wkurza nadmiar złotej amunicji.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resetów nie mam. Miałem tylko raz i to bardzo dawno temu. Oczywiście winne były nieaktualne mody. Co do tych bugów to dzięki bo myślałem że coś nie tak ze sterami od dźwięku bo coś ostatnio szwankuje.

 

Wysłane z S7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczną banować za mody, bo im szkoda kasy. A jak nie będzie trwałych banów to nikt się tym nie przejmie.

 

Mnie bardziej od modów wkurza nadmiar złotej amunicji.

Ale nikt tu nie mowi o zmianie skorki czy dzwiekach a modach typu aimboty gdzie gosciu wali 3 razy pod rzad ammoracka albo widzi czy ktos w niego celuje. Same znaczniki walenia sie budynkow juz daja spora przewage. Wiec przy tym gold ammo to pikus - tym bardziej ze jest kilka czolgow ktore bez golda nic nie zrobia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej od modów kurza gold ammo nawet od tych które wspomniałeś ale w sumie to są trochę przegięte. Dodał bym wskazanie skąd strzelała arta :) jak mnie toi wkurza, jak strzelam, a zaraz dostaję kontrę. Oczywiście już się poruszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold za zloto -> zle. Gold za kredki -> zle. Brak golda -> jeszcze gorzej :D Zuwaz, ze taki t54 ltw. traci kompletnie sens na cw bez golda, bo wiekszosci ht nie przebije :P A z drugiej strony gold za kredki napedza sprzedaz zlota - wiecej kredek z bitew :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CW mi gold nie przeszkadza, sam grałem goldem CW. Ale Po prostu nie powinien być za sreberko. Albo powinien mieć takie ceny, aby nie walili całą bitwę z golda bo to traci sens. np jedno ammo na X tierze 50000 sreberka. Każdy się zastanowi czy warto. Inna opcja to zwrot 50% wartości ammo za srebro do osoby która dostała strzał takim pociskiem. Co tylko częściwo rekompensuje straty bo jak cie zbija debil strzelający od początku bitwy złotem to tracisz nie tylko sreberko za remont ale też WN8 a często i WR.

 

Tak czy tak balas gry jest zaburzony głównie przez gold ammo a w drugiej kolejności przez nadużywanie modów o których wspomniałeś.

 

 

uuu poleciało:

Zwycięstwo Westfield 
M46 Patton 
Doświadczenia:4 212   ( x3)  Kredytów 60 353  
 Osiągnięcia w walce Duży kaliber, Odznaka mistrzowska: "As pancerny"

  Dośw. załogi: 4 212  
Naprawa:	-15 375  
Amunicja:	-30 000  
Kredyty:	14 978  	WN8: 12 428 (100)
http://wotreplays.com/site/2687759#westfield-maxymili-m46_patton Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balans zabuzony przez golda? kazdy ma dostep a masa czolgow nie jest wstanie nic bez niego zrobic. To nie wina golda a niezdecydowanie tworcow czy chca robic pseudosymulator (np. grubosci blach itp) czy arcade - aktualnie serwuja uposledzone arcade z domieszka symulacji (cala smieszna fizyka). Wprowadzili magazynki i ich do teraz nei zbalansowali :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak, każdy ma dostęp, ale cena jest ustawiona tak, że każdy może kupić kto ma konto premium natomiast bez premki będziesz wiecznie tracił na bitwie za ammo gold albo grał czołgami premium i wychodził na zero. No tak, ammo za sreberko jest po to, aby więcej ludzi kupowało konto premium i faktycznie tak się dzieje. Nie bez kozery właściciel Wargaming stał się najbogatszym Białorusinem ;) ja oczekuje od gry równych szans w bitwie dla graczy premium i non premium. Jak tego nie ma to właśnie jest zaburzenie balansu i to na skalę 25% bitew, bo tak często dostaję goldem i potem ginę.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zanim zdążyłem amx 50 100 przeładować od początku bitwy to było już 0:5. Wynik oczywiście był już przesądzony.

 

Wysłane z S7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff ja raz na prowincji zanim dojechałem do budynku przy wzgórku miałem taki wynik(strona bez tarasu). Sam się teraz zastanawiam jak można zginąć w około 40s w takiej liczbie. Chociaż lepszy nie byłem tak mnie to rozśmieszyło, że też nic nie ugrałem. 

G73 w twoim przypadku mieli ponad 1min :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byznes yz byznes ;) a w wykonaniu wg pazerstwo widac na kazdym kroku. jak chcesz rownych szans to mozesz pograc w lola :D

Lola akurat nie lubię bo nuda poza tym tam też są postacie premium. Ale jest AW i tu już bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AW i WT jakies takie bez polotu dla mnie. WoT daje wiecej rozrywki, jednak... neiktore decyzje devow wnerwiaja. Co do lola, to nie gralem w to od 1,5roku i wtedy nie bylo postaci premium - jedynie skorki sie kupowalo, ale gra w pozniejszym okresie po wprowadzeniu wielu bohaterow zaczela miec problemy z balansem. Dodatkowo zmiany w grze z kazdym patchem - po kazdym patchu siedziec i patrzec jak pozmieniali skille, a przede wszystkim przedmioty... sorki,ale to miala byc rozrywka a nie jakies przygotowania na wojne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AW robi wiele rzeczy lepiej od WoT'a, mimo wszystko w AW nie grałem chyba od 2 miechów, nie wiem nawet czemu, muszę pobrać od nowa i zobaczyć co się tam pozmieniało. Najlepszym przykładem pomyślunku devów AW jest dla mnie ammo, tam każda amunicja ma swoje zalety i odpowiednie wykorzystanie, no może HE jest bardziej bezużyteczne. Pomimo że "gold" ammo mi w WoT nie przeszkadza to chciałbym, aby WG poszło w kierunku AW. Tak samo IMO interesujący jest model zarabiania, bo co prawda wszystko jest w cholerę drogie na wyższych tierach, ale za to, każdym czołgiem zarobisz(przynajmniej tak było jak ostatnio grałem tj. przed wprowadzeniem IX tierów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wot tez masz rozne zastosowania ammo - nie mozesz przebic to dajesz he, co nie zmienia faktu, ze pazernosc devow i debalans psuja cala rozrywke :/ Nie ma to jak 6 tierowa premka walaca w 8 tier po 400dmg w odstepach 4 czy tam 6 sekund... Ogolnie sporo premek jest przekozaczona, masa zwyklych czolgow niegrywalna. To wszystko sprowadza sie do tego, ze kazdy klan daje prawie jednakowe sklady - 6 tiery zdominowaly cromki i oi, 8 tiery is3 i czasami amx 50 100, z dych jest nieco wiekszy wybor, ale tam przewaznie amerykance bryluja. Co najlepsze niemce mialy najlepsze celnosc, i teoretycznie nadal taka maja a czesto taki is3 wali celniej niz tiger2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ktoś posiada w garażu chińską 121 i może napisać czy warto w to iść?

Pograłem tym trochę na testowym i nawet dobrze szło.

Ewentualnie w jakiego meda iść.

 

 

Wysłane z S7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...