Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja 9.15

na początek poprawa wydajności grafiki i to znaczna, poprawa wyglądu na tych samych ustawieniach i dodanie w standardzie dwóch przybliżeń x16 i x24 trzeba włączyć w opcjach.

Potem słabo mi się grało rano, może to kwestia przypadku lub braku modów. Zobaczymy jak aslain wypuści, a będą prawdopodobnie za ok 2 godziny:

http://aslain.com

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10208 wn8 i tylko 1 odznak :o co oni tym maluchem robią, że taki jest limit na mastera?

Zwycięstwo
Autostrada 
59-16 
Doświadczenia:2 318   ( x2)  Kredytów 28 772  
 Osiągnięcia w walce Odznaka mistrzowska: "I klasy"

  Dośw. załogi: 3 477  
Naprawa:	-2 091  
Amunicja:	-33 600  
Kredyty:	-6 919  	WN8: 10 208 (100) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczął nawet szarik szczekać, wcześniej nie szczekał

Max też mam na nim tylko 1 klase  już parę razy robiłem ponad 10k wn8. Taki urok. Może z załoga 3-4perki będzie łatwiej. Obecna nie ma nawet 100% Podobnie mam na ST1 - 5k dmg 2-3k dmg spota 7k zablokowane i 1 klasa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się obraził i informuję tylko że trzeba spie....ć z czołgu jak nas ustrzelą. Czasami też powie w co trafiłem przeciwnika ale to rzadkość. Nie wiem może czekolady chce albo kawy.

 

Wysłane z S7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 28 go jest do zdobycia czołg premium VIC i miejsce w garażu za 50000 zdobytego exp

 

Czołg jest zarąbisty, zabiera na magazynek 360 dmg na 2 tierze :D

 

http://youtu.be/omjHPvPKM2U

 

SZYBKOSTRZELNOŚĆ
1 105 (PW/min)USZKODZENIA NA MINUTĘ
27 / 0 / 0 mmPENETRACJA
0,52 mCELNOŚĆ NA 100 M
1,50 sCZAS CELOWANIA
onboard :) Edytowane przez maxymili
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest fanem gry to może sobie kupić modele do sklejania .

 

Z tego co widziałem w jednym sklepie modelarskim w moim mieście to m.in. T-34 i Pantera są ( + USS Essex dla fanów WoWP ) .

 

Oprócz samych modeli są też bonusowe kody , choć całość trochę kosztuje - cena Pantery to gdzieś ~140 zł .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto gra na konsoli i zna odpowiedzi na pytania:
- gold pestki tylko za golda?
- zlote gasnice itd tylko za golda?
- materialow eksploatacyjnych nie da sie sprzedac?
- nie da sie sprzedac zakupionych modulow (pakietow modulow) ?
- nie mozna wlaczyc szybszego szkolenia zalogi? (dali jeden czolg premium na ktorym nabijam expa i jest tylko opcja wymiany na wolne doswiadczenie za golda??
- jest tylko jeden zalogant?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ale wróciłem bo można wreszcie grać po ludzku. MatchMaking taki przecież "super" ze starych wersji wreszcie dorobił się zmian. Jest to opisane fajnie u WG to sobie zerknij.

Ale przyjemnie sie jak gra jak sie laduje w bitwie samych 8-ek. Albo nawet ladujac jako najnizszy tier mamy 6-8 przeciwnikow na swoim poziomie.

Za to z arta sie porobilo jak kiedys. Jest jej w ciul, czasami i 3 w bitwie a w dodatku ma "funkcje" ogluszania zalogi, srednio w bitwie efektem tym obrywamy kilka razy. Splash ogromny. Za to obrazenia i przebicie poszly ostro w dol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpalilem po 3 latach nie grania. Zmiany imo na plus zwlaszcza mm. Dodatkowo gre szuka 2-3 sek:) gdzies mi na yt zasugerowalo film ze ma byc chyba nowy silnik w grze lub mocna zmiana obecnego i gra bedzie wygladac jak z 2016r.

Plus chyba jest zakaz wszelkich modow?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...