Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Moje dwie karty są obecnie zajęte kopaniem, ale jak już wcześniej pisałem, bazując na testach nowego silnika na serwerze piaskownicy konieczne będzie min. 4 GB VRAM na karcie graficznej dla najwyższych ustawień ultra. Oczywiście mając na uwadze konkurencyjność oraz grę na wysokim poziomie i tak należny wyłączyć przynajmniej połowę tych oczojebnych efektów, a wtedy taki Radeon 270X 2 GB jeszcze podoła wyzwaniu.

Dla chętnych link do testu: http://wotencore.net/3142_pl1

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie procesora z i5 2300 na i5 8600k i małym oc na 4700 (standard na płycie) płynność gry bardzo wzrosła. Mimo, że podniosłem rozdzielczość.
Teraz gram w 2560*1440 / 144mhz, wcześniej w full hd.
Karty graficznej nie zmieniałem.
Ran też nowy ddr4 2*4gb 3000, a był ddr3 2*2gb 1600.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lodowcu, nowa mapaa z lotniskowcemz 5 bitew stałem jak wryty i nie wiedziałem jak to ugryźć. Co gorsze, moja drużyna tez ;) Ale i przeciwnicy nie kumali czaczy. Teraz znó jest inaczej, kto pojedzie pod zamarzniety lotniskowiec większą gromadą, ten najczęściej wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak odczucia z samej gry? Lepiej sie gra? Czy znowu sa akcje jak za czasow IS4 na 9 tierze, gdzie wchodziy w niego hity za 0dmg i zadnych uszkodzen, a taki t34 byl przez niego penetrowany nawet przez wieze? W sumei zastanawiam sie czy nie zainstalowac znowu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej potrafi zirytować. Najgorsze że jest już bardzo dużo słabych graczy na wyższych tierach, zamiast pozostać na max 6-7tierze graja 8-10. No i nowy MM. 60-70% gier +2 ale z max 3 czołgami +2. Dla mnie dużo prostszy, dla słabszych graczy tragedia bo już tak często nie grają na topie. Nowe mapy fajne, bardzo ładne, więcej fps na moim dziadku przy podobnym ustawieniu suwaków. Kilka map zepsuli inne poprawili. Bardzo często losuje mi dziadowski paryż (nie nawidzę tej mapy).

Na razie gra nie ma dla mnie alternatywy. W cs-a już nie pogram bo fps i non stop dziecko za plecami coś chce. Konkurencja jakoś mnie nie wciągnęła więc będę pykał aż w końcu przełamie się i zmodernizuje emeryta z sygnatury - BF czeka! ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem kilka minut i... Jakies dziwne mulenie w glownym menu. Co do grafiki to nie widze jakiegos super skoku jakosci. Na ilosc fps nie patrzylem. Fizyki nowej tez nie testowalem, bo i nie bylo jak tego robic JgTigerem :D Mimo wszystko pewnie troche polatam w najblizszym czasie. Swoja droga widze ze juz dodatkowe mody sa nie potrzebne bo wszystko wrzucili juz do gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lepiej się gra, bo Ci, co map uczą się na pamięć jeszcze nie ogarniają a ja gram freestylowo ;) dla mnie to chwilowo jakaś poprawa. Najbardziej mnie rozczarowało usunięcie mojej ulubionej mapy, Stalingradu. Lodowiec w porównaniu jest niezbalansowany, a ciężkim można jechać tylko w jedno miejsce i już nie ma jak wrócić stamtąd po rozjeździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo
Erlenberg
UDES 03
Doświadczenia:6 066   (x2 za pierwsze zwycięstwo tego dnia)  Kredytów 63 408  
 Osiągnięcia w walce Duży kaliber, Czołgista-snajper, Medal Pascucciego, Odznaka mistrzowska: "I klasy"
	Naprawa:    -5 829  
Amunicja:    -21 040  
Ogółem:    36 539      WN8: 7 222 (100)

Nuda (na poczatku) potem wyciąg.
http://wotreplays.eu/site/4266324#erlenberg-maxymili-udes_03

 


A co do JTigera, to JPE100 do którego prowadzi jest raczej słaby. Po buffach lepsza jest lodówka w brytyjskim drzewku. Oczywiście pod warunkiem full niewidzialność.

Obecnie najlepsze czołgi z drzewka to zależnie jaką klasę lubisz,

medy: Obj.-430U, Ob.-140, TVP T-50/51, Bat 25t

TD: Obj. 268 4, STRV 103B, T110E3

Hevi: WZ 111 5A, S.Conqeror, Maus, Typ5Heavy, AMX50B, Kranvagen

Light: T110-LT

Te czołgi są wymagane w klanach, więc to obiektywny rank.

Na artach się nie znam. Ale najczęściej do klanówek wołają ConqerorGC, G.W.E100, T92 i czasem do decapa BC 155-58

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X tier i tak pewnie nei kupie, bo duzo kredytow + drogie w utrzymaniu. Mam nastepce M103 i w sumie nie wiem jak tym grac nawet - zaraz padam. Moze zrobilbym 2 linie td u niemcow, ale jak jeszcze gralem to mieli juz ja nerfic... medami za duzo nie gralem, a jakos t20 nie chce mi sie meczyc dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę najwięcej gram IX: Centurion 7/1, M103, T30, Object 257. Wcześniej dużo grałem "darmowymi" premkami 8 tieru: FV4202, T34, T25 Pilot ale tak zepsuli MM, że w zasadzie pozostaje im tylko gold, a tak jest już ciężko zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis smiagalem t34 i wydalo sie calkiem ok, mimo kilku X i drugie tyle IX. Tylko gostek w IX tierze za daleko polecial i nie mialem jak go oslaniac. A jak padl to wylecieli na mnie cala zgraja i po zawodach bylo :P A premki juz dawno temu nerfili na potege - jedynei te nowe byly op, dopoki cos nowego nie wrzucili. Ot taka taktyka na dojenie $$$ z graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2018 o 16:26, radiergummi napisał:

Na tą chwilę najwięcej gram IX: Centurion 7/1, M103, T30, Object 257. Wcześniej dużo grałem "darmowymi" premkami 8 tieru: FV4202, T34, T25 Pilot ale tak zepsuli MM, że w zasadzie pozostaje im tylko gold, a tak jest już ciężko zarobić.

Nie przesadzaj, że t34 musi z golda ;)
Co do mm to też taki skopany nie jest. Rzuca w prawdzie często na X, ale co najwyżej na 3 szt. Da się żyć z peną 248. Tyle to Maus ma w standardzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś jeszczenie wiedział dzisiaj rusza maraton (2 tygodnie) na czołg 8 tieru włoskiego drzewa tech. Med, z tego co widziałem na filmikach to całkiem dobry magazynek.
Można zrobić część i za ersztę dopłacić co jest opcją akurat dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się uda.
Ostatnio Maus z golda odbił się od mojego WT IV vel papier :)
Ja ciśnę na tego Włocha ale raczej nie dam rady do 27. Ciekawe czy będzie można coś dopłacić do postępów na ten czołg aby go otrzymać.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bamboocha napisał:

Przecież każdy etap to 10% zniżki na ten czołg. Zrobisz 60% to masz 60% zniżki na niego w sklepie. W grze klikasz na link i otwiera ci sklep z aktualną zniżką.

 

10% za każdy etap od ceny za zestaw. Cena zestawu to 240 pln. Za 60% zniżki masz 96zł, to za tyle w przeciętnej promocji masz każdego meda 8 tieru. Na dzień zwycięstwa może być taka na przyład. Więc interes taki soobie.
Pierwsze bitwy były tragiczne, rzuciło mnie na miejskie mapki i porażki.
Trzecia bitwa i El Haluf na tiery 8-6. Zrobiłem 7 fragów i myślę, że dzięki grze z dystansu wyciągnąłem to. Tak, że czołg jest sytuacyjny, da się nim zrobić bardzo ciekawe wyniki. Ale często nie da się nic.
Dużą wadą jest brak możliwości przeładowania jednego golda w magazynku, tylko trzeba cały magazynek przeładowywać.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2h przed końcem maratonu ukończyłem ostatni etap. Wszystko elegancko udało mi się rozłożyć w czasie.

Czołg ma potencjał. Ze znajomym w plutonie będziemy robili wiatraki.

Ogólnie przez okres maratonu dość mocno poprawiłem Ocenę osobistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...