Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

afaik badge nie sa przyznawane z 1st win bonusem

Zerknę po pracy na screeny, mogłem coś pomieszać Dołączona grafika Zapomniałem że jest na dropie.

https://www.dropbox.com/s/0b08gx1os4jhudy/shot_075.jpg

 

p.s. "afaik" ?

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małego druczku nie widziałeś Dołączona grafika E tam dziwne, dobrze się gra, ale to w ramach testów było tak jak i na Su. Po co mi brać perki które działają przy 100% skoro expie je już ponad pół roku, tak "często" gram ;) Jak zakończe 1 skilla to wtedy się pozmienia znów na co innego.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Havoc, nie ma sensu ciułac jakis badziewnych perków na tym T32, rozeznanie sytuacji i zwiad? 2x camo? reszty nie widze.

 

moje zdanie jest takie ze lepiej je zresetowac od razu poki masz mało rozwiniete (mniej stracisz) i dac wszystkim zalogantom skill "Naprawa". Ew celowniczy strzal z biodra, kierowca gladka jazda. Ale ja tam bym wolal naprawe na ciezkim czolgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

afaik badge nie sa przyznawane z 1st win bonusem

Są. Czemu mają nie być? Kwestia tylko tego, że są przyznawane jeżeli bazowy exp spełni wymagania. Czyli:

- odlicza się x2/x3/x5 z bonusu

- odlicza się bonusy za misje

- odlicza się bonus za premium

 

Jeżeli po czymś takim surowy exp mieści się w ramach odznaki, to ją dostaniesz. Przykład - dla premium i x2 trzeba mieć ~3600-4000 finalnego expa, żeby zrobić asa na większości czołgów (zależy, oczywiście, od czołgu i konkretnego tygodnia).

 

Btw, dla zainteresowanych:

Dobry sposób na sprawdzenie mniej-więcej expa potrzebnego na asa, który znalazłem na forumie WoTa:

- Wbijasz na wotreplays.com.

- klikasz "Mastery Badge: Ace Tanker" na głównej, tuż pod tekstem "best replays". Link dla leniwych.

- znajdujesz w filtrach interesujący cię czołg

- szukasz replaya z najniższym expem z ostatnich paru dni. I mniej więcej tyle właśnie potrzeba.

 

Hehe że co? Dołączona grafika:D

Dziwnie napisane, więc się może zakręcił. Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhyh, to jeszcze teraz sobie dorzuć X tiery, które będą (dziwne Dołączona grafika ) się pojawiać tym częściej, im dłużej będziesz nim grał.

Z głupa zapytam, jaki masz rozkład pestek AP/Gold?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w ogóle nie używam golda.

Strzelając 20 a nie raz 30 pocisków na rundę to bym w życiu nie zarobił na to nawet z premium, Mam tam chyba 1 czy 2 magazynki na czarna godzinę do resetowania bazy czy coś ale mało kiedy przełączam.

Z 10 tierami już teraz gram nie raz, lekko nie ma bo nawet od tyłu takiego E100 czy JP E100 cieżko mi przebić ale np. wracając znowu do tigera II ten czołg ma tą przewagę, że jest o wiele, wiele mobilniejszy i jak mi gdzieś nie idzie to zawsze mogę szybko się przemieścić w inne miejsce albo objechać budynek jak jestem w mieście.

Na tigerze jak gdzies pojadę i wtopię z lokacją to już GG bo uciec nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w ogóle nie używam golda.

Twój wybór. Tak grałem, dopóki nie zostałem raz naprzeciwko IS-7 na wykończeniu. Następnym razem, jak się zrobiło mocno nieciekawie (klik), miałem już ~60:40 ap:gold i bitwę wygrałem. I nie żałuję ani jednego kredytu wydanego od tego czasu na premium ammo. W T54E1 proporcje trochę inne, bo złoto aż tak dobre w tym czołgu nie jest, ale się przydaje. Wczoraj się przydało :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda tak, że z dystansu to działo jest o zbyt niecelne żeby marnować kasę na złotą amunicję.

Z bliska w 3/4 przypadków jeśli jestem przed jakimś tierem ix czy x to jest szansa zajechać z innej strony.

Jak zostanę sam na jakiegoś x tiera to znaczy, że runda i tak jest w dupę bo raczej nie wypuszczam się sam w alejki gdzie wiem, że walczą HT, więc w tej sytuacji i tak szkoda kredytów.

 

 

//

 

wydaje mi sie, że chyba zmienili ceny camo, kiedyś były dużo większe. Teraz 80k za 30 dni więc zaszalałem i kupiłem sobie na t69, a co! :D

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na asa liczy się exp bazowy, przed mnożnikami, przed bonusem z premium i misji, ilość exp jest aktualizowana kilka razy dziennie, brane jest pod uwagę ostatnie 6-7 dni

 

ogólnie można spodziewać się asa mając następujące wyniki:

900-1100 - czołgi słabe i rzadko spotykane

1100-1300 większość czołgów

>1300 najpopularniejsze tanki, czołgi typowe pod kompanie (is3, hellcat)

 

jest to moja prywatna obserwacja, którą potwierdziłem sprawdzając swoje asy, a mam ich ponad 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spłynęły moje kodziki od WoT Pro League za ozdoby świąteczne, ~4500g + 3 miejsca garażowe + 21 dni premy za friko. Dołączona grafika

I pomyśleć, że wystarczyło wysłać cokolwiek (wysłałem np. zgniecione złotko od czekolady w kształcie czołgu E-100 Dołączona grafika ) żeby wyrwać kody.

W nagrodę dla WG aż sobie zbiję gwiazdki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Havoc, nie ma sensu ciułac jakis badziewnych perków na tym T32, rozeznanie sytuacji i zwiad? 2x camo? reszty nie widze.

 

moje zdanie jest takie ze lepiej je zresetowac od razu poki masz mało rozwiniete (mniej stracisz) i dac wszystkim zalogantom skill "Naprawa". Ew celowniczy strzal z biodra, kierowca gladka jazda. Ale ja tam bym wolal naprawe na ciezkim czolgu.

Ja rozumiem co mówisz, ja tylko nie rozumiem logiki. Mnie naprawa zbędna. Jeżeli sobie pozwolę na zdjęcie gąski w T32 to jestem skątowany na tyle że nie oberwę, a jeśli tak to nie zasługuje na życie Dołączona grafika wolę perki które działają w danym momencie i cos tam daja Dołączona grafika

recon

snap shot

smooth ride

sit.awarness

cammo

cammo

 

Nic lepszego działającego wraz ze wzrostem umiej. nie ma Dołączona grafika -przy tym jak ja gram. 

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze na pierwszy skill biorę naprawę. Często się przydaje przy zerwanej gąsienicy.

Od jakiegoś czasu nauczyłem się grać z sixth sense i to jest teraz podstawowy skill po dobiciu do 100%. Potem zmieniam resztę w zależności od czołgu i na drugi znowu wrzucam naprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma mychę razera i nie gra w WoWP ? Bo można dostać kodzik na samolot, jeśli ktoś jest tak miły i się podzieli to proszę o PW.

http://www.razerzone.com/worldofwarplanes/

 

---

 

Żeby tak nie spamować do końca to link do programu o firmie WG tym razem z lektorem. ;>

 

http://www.youtube.com/watch?v=Fh0WdekWrb8

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...