Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

ja max z is4 miałem 6 kili( w tym 4 is4 ) i 4 uszkodzone. Ale to dlatego ze drużyna padła i ostrożnie grałem do mego smutnego końca( zostało 3 przeciwników, porażka, 67k kasy, nie pamiętam expa).

Grałem jak natchniony ale jak mnie 3 dopadło na raz to nie ma zmiłuj...ale komentarze mi się podobały

A mapa była ta miejska, Himmelsdorf czy jakoś tak, ta z wysokim wzgórzem, beznadziejna dla arty.

Nadal rekord należy do KV-3 i IS, 7 kili max, ale w porównaniu z tym co wczoraj ugrałem na tym is4 to jak drobnica, bo tier 7 max tam był z tego co pamietam.

True story, wtedy byłem nawet z Tobą w teamie xP

Edytowane przez UgliBiBagli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, 2'ka tyle ma...

 

 

...choć to trochę absurdalne, żeby średni, średnie czołgi miały więcej hp od ciężkich, ale zdaję sobie sprawę z tego, że to wszystko dla podniesienia grywalności [ ;

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest 5 startowych.Co do mediumow to powinni im HP zmniejszyć o 20-30% bo jeśli Pantera 2 ma 1800 HP a IS-4 ma 1790HP i oba czołgi maja podobny DPS to po co iść w HT tanki ? są mniej mobilne i tyle. Obecnie HT nie ma ŻADNYCH zalet.

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pancerz to pies? Jezdze T-54 i miekkie to jest bardzo, a jak strzelam do heavy to norma jest "we didn't penetrate their armor". Inna sprawa, ze dzialo w T-54 to padaka pamietajaca jeszcze tier VI (T-34/85) jesli chodzi o penetracje i obrazenia, dopiero najbardziej wypasne dzialo za, bagatela, 60k expa (nie liczac wiezy za 23k i wczesniejszego dziala za 20k) daje nadzieje na wieksza skutecznosc. Oczywiscie, da sie tym grac skutecznie, tylko trzeba celowac bardzo, bardzo uwaznie - a i tak takiej Myszy nie ma szans nic zrobic, chyba ze HE.

A mobilnosc mozna sobie wsadzic, bo generalnie i tak zazwyczaj konczy sie na walce pozycyjnej i wychylaniu zza wegla.

 

Generalnie zaryzykuje teze, ze mediumom wprowadzenie tier IX pomoglo, ale nadal lepsze sa heavy tanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-4:

wieza 25K expa

1 Działo 122mm(stock) ma dokładnie taka sama penetracje jak 100mm z T-34/85 z tym ze zadaje większy dmg ale strzela wolniej

2 działo 44K expa

3 dzialo 63K expa

A Ty mi wspominasz o jakiś groszowych sprawach typu drugie działo za 19 100 expa jak w IS-4 do odblokowania jest 2 działo za 44 000 expa.Mam IS-4,704,T54 i S-51(i inne) wiec wiem jaki jest T-54 i jak się maja do niego inne klasy i mowie ze powinien mieć mniej HP bo tez swoim armorem potrafi co nieco odbić."Stado" mediumow ma zniszczyć IS-4 a nie ze jeden zjedzie Ciebie do 0HP jak ma szczęście albo do 10% HP jak ma mniej szczęścia.Walka z IS-4 powinna wyglądać jak walka z Masuem nie do końca w tak hardcorowym stopniu ale mniej więcej w tym kierunku.

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na IS 3 ze stockową wieżą miałem tak, że praktycznie co runda miałem uszkodzenie albo działa, ammo rack albo ładujący albo celowniczy ginął. Było to strasznie irytujące bo praktycznie każda z tych rzeczy czyni czołg średnio użytecznym. Dopiero po zmianie na lepszą wieżę, która ma lepszy pancerz po bokach kosztem frontu skończyły się moje przygody ale to może tylko kwestia pecha/szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie widze masz zal, ze porownywalnie uzbrojone czolgi sa w stanie Cie zniszczyc, a powinienes ownowac wszystko i wszystkich ;)

 

:cry: :mad: dlatego teraz śmigam 704 ;P bo do IS-4 mam uraz ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99tomcat, spróbuj pokombinować w opcjach z ustawieniami Post Processing i wody, ale raczej to problem wynikający z tego pierwszego... jakby co, to odpali się pokój treningowy i sobie to sprawdzisz : ) A co do sterowników, to raczej nie jest to ich winą, a winą samej gry. Kiedyś podczas gry ktoś na czacie narzekał na dokładnie ten sam problem, a miał zainstalowane 260.99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem od wczoraj nie mam wody w grze- zauwazyłem to na wsytkich mapach. Zainstalowałem stery nv 266.58 to chyba ich wina ;/

 

ja tez je zainstalowalem i gra chodzi zdecydowanie gorzej niz na 166.XX dalem sie nabrac na lepsza wydajnosc na nowszych driverach. niestety to tylko belkot ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wogle nie masz czy wali ci czerwona teksture zamist wody ?

 

Bo ja tak na tych sterach mialem jak ustawilem wszystko na max i po jakims czasie zaczelo mi wywalac komunikat , o braku pamieci.

 

masz win7 czy xp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...