Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Hey panowie. Trochę jestem w plecy z WoT ale zaczynam powoli wracać okazjonalnie, ale już bez mega parcia. Szkoda że nasz clan już nie grywa, chociaż stricte clanowych bitew to my chyba nigdy nie robiliśmy?

Mam dwa tematy do omówienia z Wami za to, mam nadzieję że chociaż @maxymili albo @radiergummi jeszcze tu zaglądają 😉
Support Wargamingu nie chce mi zmienić kraju rezydencji z UK na PL (a szkoda bo złoto na allegro trochę tańsze niż w GBP), z mega drętwej konwersacji w końcu wynikło że dopóki nie widzą logów z PL to mogę się cmoknąć.

W dodatku nie wiem czy starczy mi sił na grind STB-1 obecnie, zastanawiam się nad skorzystaniem z usług osoby trzeciej. Jak głupi to jest w/g was pomysł? Czy jeśli dodam numer telefonu do konta to wystarczy na zabezpieczenie się przed ewentualną próbą kradzieży konta? Jakieś pomysły?
A może ktoś z Was chciałby sobie pograć na moim koncie? 😄  Jak mam komuś zaufać to wolę "naszych" niż kogoś z allegro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Havoc napisał:

Hey panowie. Trochę jestem w plecy z WoT ale zaczynam powoli wracać okazjonalnie, ale już bez mega parcia. Szkoda że nasz clan już nie grywa, chociaż stricte clanowych bitew to my chyba nigdy nie robiliśmy?

Mam dwa tematy do omówienia z Wami za to, mam nadzieję że chociaż @maxymili albo @radiergummi jeszcze tu zaglądają 😉
Support Wargamingu nie chce mi zmienić kraju rezydencji z UK na PL (a szkoda bo złoto na allegro trochę tańsze niż w GBP), z mega drętwej konwersacji w końcu wynikło że dopóki nie widzą logów z PL to mogę się cmoknąć.

W dodatku nie wiem czy starczy mi sił na grind STB-1 obecnie, zastanawiam się nad skorzystaniem z usług osoby trzeciej. Jak głupi to jest w/g was pomysł? Czy jeśli dodam numer telefonu do konta to wystarczy na zabezpieczenie się przed ewentualną próbą kradzieży konta? Jakieś pomysły?
A może ktoś z Was chciałby sobie pograć na moim koncie? 😄  Jak mam komuś zaufać to wolę "naszych" niż kogoś z allegro ;]

Witam 

jako ze kiedyś trochę pogrywałem w Wota, takie tam ocena osobista 9500, jak się udzielałem, bo obecnie to raczej zaglądam i robię aktualizacje ale jakoś nie ciągnie aby zapuścić bitwę, bo jest inny model bitwy, kiedyś taktycznie i bardziej statycznie obecnie szybko i kto ma lepsze mody czy "wspomagacze", oraz za dużo dziwnych pojazdów typu podwójne lufy czy coraz więcej magazynków, jak była to gra o czołgach do lat 50-60 to widziałem sens poświęcać swój czas aby grać w tą grę, ciekawe kiedy wprowadza potrójne działa ...

 oddawanie komuś nie znanemu z świata pasów do konta hmmm raczej nie jest dobrym pomysłem.  

tutaj głównie chodzi o czas jaki poświeciłem na grindowanie drzewek i potem jakaś osoba X posprzedaje lub narobi bałaganu na koncie z efektem końcowym zablokowanie konta czy to czasowe czy trwałe. 

nie wiedziałem, bo nigdy nie szukałem, że są osoby uprawiający taki zawód jak robienie drzewek w WOT ... lol ,no bo co będziesz wiedział na temat wartości bojowej danego pojazdu jak nie zrobisz nim przynajmniej 200 bitw ?, chyba ze granie typu 3xR i jadę aż skończy się HP,  lub lufa w krzoki i czekam czekam czekam i ale mu przyje...bałem z golda.        

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grind teraz to idzie dość szybko, jeżeli masz pozbierane schematy które wypadają co jakiś czas sporo skracają grind, konto premium i odpalone rezerwy i przez 5 pierwszych zwycięstw możesz sobie pomnożyć exp przy wygranej bitwie czyli spokojnie 5-10k expa na bitwę można wbić. Linia do STB1 jest spoko no po za chi-ri i STA-1 na stocku. Nie dawałbym dostępu do konta osobie której nie znam aby burdelu nie narobiła.

Fakt teraz większość bitew to 15-5 5-15, jeżdżące nieprzebijalne auta i arta srająca z nieba na potęgę ale czasem jak siądzie bitwa to aż morda się cieszy. Też wróciłem po rocznej przerwie jakieś 2-3 miesiące temu i mam jakieś 300bitek od tego momentu ze średnim 2750 wn8 i średnim tierem 8+ także nie jest źle.

Mój nick w wot - bamboochaPPC jak coś możecie dodać do znajomków, a max to chyba codziennie walczy bo co nie odpalę to jest 😉

Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, w sumie racja. Spróbowałem pogrindować ostatnie 2 dni i idzie całkiem sprawnie. Nawet, o dziwo, SU-101 gra mi się dużo lepiej niż przed rokiem. Na tyle dobrze że wpadł dzisiaj Top2 wynik w/g WoT reply dla obecnego patcha. Trochę tylko obciach bo mi żyłka pękła i trochę krwi na czacie upuściłem. Muszę chyba sobie czat całkiem wyłączyć bo kusi za bardzo...Ale poza tym dobra bitwa.

http://wotreplays.eu/site/6245182#prokhorovka-havoclp-su-101

shot_002.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...