Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dziobak

World of Tanks

Polecane posty

Dzis smiagalem t34 i wydalo sie calkiem ok, mimo kilku X i drugie tyle IX. Tylko gostek w IX tierze za daleko polecial i nie mialem jak go oslaniac. A jak padl to wylecieli na mnie cala zgraja i po zawodach bylo :P A premki juz dawno temu nerfili na potege - jedynei te nowe byly op, dopoki cos nowego nie wrzucili. Ot taka taktyka na dojenie $$$ z graczy.

W dniu 31.03.2018 o 16:26, radiergummi napisał:

Na tą chwilę najwięcej gram IX: Centurion 7/1, M103, T30, Object 257. Wcześniej dużo grałem "darmowymi" premkami 8 tieru: FV4202, T34, T25 Pilot ale tak zepsuli MM, że w zasadzie pozostaje im tylko gold, a tak jest już ciężko zarobić.

Nie przesadzaj, że t34 musi z golda ;)
Co do mm to też taki skopany nie jest. Rzuca w prawdzie często na X, ale co najwyżej na 3 szt. Da się żyć z peną 248. Tyle to Maus ma w standardzie :D

Wlasnie pogralem kilak bitew i musze powiedziec, ze teraz lepszy jest MM. Kiedys taki 7 tier lekki czesto byl na dole z IX i X. Teraz czesto jest na srodku i wyzej stawki :D

W koncu lekkie moga cos zrobic. W sumie tak patrze na rozgrywke teraz i mam wrazenie ze wlasnei medami gra sie najlepiej. Chyba czas porzucic drzewka HT.

Teraz jest wierzchołek na t-100 LT warto robić tą linię bo ma bardzo przyjemne czołgi, przynajmniej od 8t.

Edytowano przez maxymili

Jak by ktoś jeszczenie wiedział dzisiaj rusza maraton (2 tygodnie) na czołg 8 tieru włoskiego drzewa tech. Med, z tego co widziałem na filmikach to całkiem dobry magazynek.
Można zrobić część i za ersztę dopłacić co jest opcją akurat dla mnie ;)

A co miał mieć pancerz jak 268.4? Skody czy bat chaty też są miękkie.

Jest szybki i ma ciekawe rozwiązanie autoloadera. Ukończyłem 7 etapów i mam ochotę przycisnąć, by go zrobić za free.

Skody i bc czasem odbijają. To nieodbija kompletnie nic. Draamat, nawet skorpion mam wrażenie, że więcej pochłania działem niż to odbija ;) jedyna taktyka to grać na kammo, ale do tego potrzeba trzy perki.

Jak się uda.
Ostatnio Maus z golda odbił się od mojego WT IV vel papier :)
Ja ciśnę na tego Włocha ale raczej nie dam rady do 27. Ciekawe czy będzie można coś dopłacić do postępów na ten czołg aby go otrzymać.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Przecież każdy etap to 10% zniżki na ten czołg. Zrobisz 60% to masz 60% zniżki na niego w sklepie. W grze klikasz na link i otwiera ci sklep z aktualną zniżką.

• Like 1
  • Downvote 1

8 etap skończony. 66 bitew mi to zajęło. Teraz dobrze rozplanować siły i "tylko" ostatnie 100k exp.

18 godzin temu, bamboocha napisał:

Przecież każdy etap to 10% zniżki na ten czołg. Zrobisz 60% to masz 60% zniżki na niego w sklepie. W grze klikasz na link i otwiera ci sklep z aktualną zniżką.

10% za każdy etap od ceny za zestaw. Cena zestawu to 240 pln. Za 60% zniżki masz 96zł, to za tyle w przeciętnej promocji masz każdego meda 8 tieru. Na dzień zwycięstwa może być taka na przyład. Więc interes taki soobie.
Pierwsze bitwy były tragiczne, rzuciło mnie na miejskie mapki i porażki.
Trzecia bitwa i El Haluf na tiery 8-6. Zrobiłem 7 fragów i myślę, że dzięki grze z dystansu wyciągnąłem to. Tak, że czołg jest sytuacyjny, da się nim zrobić bardzo ciekawe wyniki. Ale często nie da się nic.
Dużą wadą jest brak możliwości przeładowania jednego golda w magazynku, tylko trzeba cały magazynek przeładowywać.

Edytowano przez maxymili

Na 2h przed końcem maratonu ukończyłem ostatni etap. Wszystko elegancko udało mi się rozłożyć w czasie.

Czołg ma potencjał. Ze znajomym w plutonie będziemy robili wiatraki.

Ogólnie przez okres maratonu dość mocno poprawiłem Ocenę osobistą.

1000 golda do WOT. 

W WoWP 2.0 można zdobyć w dość prostych misjach łącznie 1000 golda. Gold i freeexp jest wspólny z WOT. Przy okazji, nowy wowp jest znacznie przyjemniejszy od pierwszej wersji. Nawet mnie trochę przekonali, zrobiłem sobie 4 tier w ramach tych misji.

QHSsmtT.png

Nowy tryb linia frontu daje zarobić sporo obligacji. Od początku tego trybu zarobiłem już 500. Poziomy się bardzo łatwo wbija, mniej więcej jedna bitwa jeden poziom, czasem dwa czasem nie wyjdzie to nie wskoczy.

Ciekawe, że zarobki na tym trybie są bardzo dobre. W bitwie scr poniżej, na czysto dostałem 132000 kredytrów. Bez konta premium, bez dopłek. A wszystkie dopałki działają. I klanowe i osobiste. więc pomnóżcie przychód z prem 294643 *1,5 *1,4 - koszty 33527, 31125 = 554000 na czysto z tej bitwy ;) bitwa trwała 26 minut.

Edit:
więcej info o trybie http://rykoszet.info/2018/05/07/linia-frontu-przewodnik-po-trybie-2/

Ii8UryH.jpg

Edit:

a jednak 1000 obligacji ale za 4 przejście. Do tej pory zrobiłem trzy.

IlTSRxh.jpg

Edytowano przez maxymili

bQVgFHe.jpg

link do powtórki "M" na Emil I
W końcu mądrze zagrałem, jak na siedem lat jeżdżenia czołgiem to powoli się uczę xD
I te dwa ostatnie fragi zabrane przez artkę ;) ale też dobrze zagrał, bez niego pewnie byśmy tego nie wyciągnęli.

Bardzo lubię ten czołg, choć jest trochę sytuacyjny. Pasuje mi możliwość ustawienia się tak, aby strzelać i odbijać.

Edytowano przez maxymili

Nie zaglądałem do WoT'a od 1,5 roku, coś tam ciekawego się dzieje? Chodzi mi o takie mniejsze rzeczy, bo ogólnie o mapach HD czy nowej lini czołgów to wiem, mam na myśli raczej czy poziom debilizmu ten sam, czy się coś pogorszyło/polepszyło w działaniach WG dot. balansu, prem pestek, zarobkach srebra. Pytam tak z ciekawości, bo zobaczył bym sobie mapki w HD i do tego na monitorku 21:9, ale jak sobie przypomnę jak z Mausa i japońskich HT zrobili żelbetonowe bunkry, to nie wiem czy mi się chce ściągać WoT'a, tym bardziej że mam w co grać. I jeszcze takie jedno pytańko, trudno mi się będzie odnaleźć po 1,5 roku, w nowych mapach i różnych zmianach czołgów?

Edytowano przez demon92

14 minut temu, demon92 napisał:

Nie zaglądałem do WoT'a od 1,5 roku, coś tam ciekawego się dzieje? Chodzi mi o takie mniejsze rzeczy, bo ogólnie o mapach HD czy nowej lini czołgów to wiem, mam na myśli raczej czy poziom debilizmu ten sam, czy się coś pogorszyło/polepszyło w działaniach WG dot. balansu, prem pestek, zarobkach srebra. Pytam tak z ciekawości, bo zobaczył bym sobie mapki w HD i do tego na monitorku 21:9, ale jak sobie przypomnę jak z Mausa i japońskich HT zrobili żelbetonowe bunkry, to nie wiem czy mi się chce ściągać WoT'a, tym bardziej że mam w co grać. I jeszcze takie jedno pytańko, trudno mi się będzie odnaleźć po 1,5 roku, w nowych mapach i różnych zmianach czołgów?

Mapy: przemodelowane = nauka grania na nowo, ale grafika całkiem fajna.

Poziom debilizmu: ten sam lub gorszy.

Podejście WG: bez zmian lub gorsze.

Czołgi: wszystkie jakie masz po 1,5 roku obecnie to gruz. Tylko nowe się liczą i to głównie medy.

Co do pytania końcowego: tak, trudno.

Edytowano przez Szawel
  • Upvote 1

We wrześniu ma wejść polskie drzewko. 6 tier fajny reszta to gruz, nowa premka polska to gruz :)
Odechciało mi się wota po wstępnych informacjach co wg proponuje dot polskiego drzewka na x tierze.
Aby ten czołg miał w ogóle jakikolwiek sens musielli by dać 30mm pancerza więcej z każdej strony i poprawić przeładowanie o 4s...
Natomiast szósteczka może się nadawać jako opcja na twierdze etc. Choć t34-85M raczej nie wykosi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.