Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to nie liczą się premium tanki więc brakują Ci dwa/może trzy czołgi ;)

 

Jak tu Trawienny wejdzie i będzie pisał, że mu nie idzie na T32 to go nie słuchajcie bo zarobił 3 fragi+ snajpera :P

 

Może zmienił już wieże na lepszą jak ja :lol: . Pierwsza gra z nową wieżą i trzy fragi bez durnego "nie przebiliśmy pancerza". Czyżby wieża dawała nie tylko dodatkowe HP?

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to [gluteus maximus] jestem:

Diff tanks to kill: 36:
С-51 
T25 AT 
E-75 
Т-54 
M24 Chaffee 
ИС-7 
M4A3E2 
GW Tiger 
СУ-14 
Объект 261 
T30 
GW Typ E 
T34 
VK 4502 (P) Ausf. A 
M40/M43 
Maus 
ИС-4 
T28 
GW Panther 
VK 4502 (P) Ausf. B 
T92 
Объект 212 
Jagdtiger 
M46 Patton 
БТ-СВ 
КВ-220 
Valentine 
Т-127 
T2 Light Tank 
T-15 
PzKpfw V-IV Alpha 
PzKpfw II Ausf. J 
M22 Locust 
PzKpfw 38H735 (f) 
PzKpfw S35 739 (f)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu Trawienny wejdzie i będzie pisał, że mu nie idzie na T32 to go nie słuchajcie bo zarobił 3 fragi+ snajpera :P

 

Hehe bo to wlasnie tak wyglada. Nabijam fragi a i tak przegrywamy. O jak np tu:

post-117050-0-02195300-1319314445_thumb.jpg

 

A wieze mialem jeszcze stara. Przed chwila zalozylem nowa i zaczynam testy :P

 

EDIT: Yeaaaaaah! jest moc... jest potega... jest niezniszczalne 30cm stali! i kazdy moj strzal wchodzi (jesli tylko celownik jest zielony). Uwielbiam ten czolg :>

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujemy na spółkę?

nowy T55 stan magazynowy 200000zł.

 

Mi zostały takie:

Maus

Объект 704

E-100

T92

Объект 261

VK 4502 (P) Ausf. A

M46 Patton

GW Typ E

КВ-220

БТ-СВ

Valentine

M6A2E1

M3 Stuart

PzKpfw II Ausf. J

PzKpfw V-IV Alpha

Т-127

PzKpfw V-IV

T-15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w co najlepiej iść w IS ? z na początku 85 D-5T to marne działo, mam odkryte z KW-3 122 D2-5T ale rozumiem ze jak zawsze muszę odkryć po kolei silnik i gąski by móc zamontować wieżę pod niego.

 

oo a jednak da sie przejść na 122 :P

Edytowane przez m1xer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z kumplem z 1PAD i opowiedział jak to w praktyce wygląda. Muszą być w gotowości bojowej na co najmniej trzy bataliony na najwyższym poziomie każdego wieczoru po kolka godzin, do tego dochodzą ćwiczenia drugi raz kilka godzin dziennie dla całego klanu. W sumie niezła dniówka dla klanu. Znajdziesz 100 chętnych gotowych tak zdeterminować swój tryb życia? Jeszce godzinę to mógł bym poświęcić ale nie 6 ;) codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale my nie chcemy klanu no-lifow tylko jak rozumiem tak for fun by pokazac, ze jestesmy grupa kumpli z forum ;)

 

OK, ale gdybyśmy zdobyli choć jedno terytorium to miało by to sens. Ale bez takiej gry nie zdobędziemy ani jednego chyba, że na chwilę. Jeżeli chcecie mieć taki klan bez ziemi to ja też ;) zawsze to miło mieć coś za nickiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie mogę powiedzieć, że już jestem bliżej T34, niż dalej. Tzn, razem z free expem jestem poza 90k, a bez free expa prawie przy 90k ^^,

I pewnie w przyszłym tygodniu będzie w garażu :D

 

Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze zdążę z IS i T-44 przed świętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie ale co się stanie z Is-4 po wprowadzeniu, któregoś tam patcha? Też idzie na premium tanka?

 

Edyta: Ok znalazłem odp. IS-4 będzie w równoległym do IS-7 drzewku jako tier 10

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie ale co się stanie z Is-4 po wprowadzeniu, któregoś tam patcha? Też idzie na premium tanka?

 

Edyta: Ok znalazłem odp. IS-4 będzie w równoległym do IS-7 drzewku jako tier 10

 

ma byc tak:

IS-4 zostanie zastąpiony przez Obiekt 252

IS-4 stanie się pojazdem 10 poziomu, ale bez zmiany w załodze. Dodatkowo osoby posiadające IS-4 otrzymają Obiekt 252 ze 100% załogą oraz dodatkowym miejsce w garażu.

Nierozdysponowane doświadczenie zostanie na Obiekcie 252, ale może zostać (na prośbę) przetransferowane do IS-4.

 

Nie przewiduje się żadnych innych odszkodowań.

 

Procedura zmiany podzespołów w IS-4:

Jeśli gracz wynalazł silnik IS-4, ten sam silnik będzie dostępny zarówno na nowym IS-4, jak i Obiekcie 252 (ewentualnie zostanie zamontowany analogiczny silnik).

Radio, wieża oraz zawieszenie będą traktowane w ten sam sposób. IS-4 oraz Obiekt 252 zostaną wyposażone w te same moduły, jakie były uprzednio zamontowane na IS-4 (ewentualnie analogiczne, jeśli zostaną zmienione). Działo, jeśli zostanie zmienione, prawdopodobnie będzie działać w ten sam sposób.

Docelowo drzewo ZSRR będzie wyglądało tak:

 

Dołączona grafika

 

 

---------------------

 

Teraz i ja mogę napisać, ze brakuje mi 90k do T34 ;) ale wliczając free niestety. Bez sto i troszkę. ZA to ubiłem dziś pierwszego E100 yuppi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko z perspektywy kierownika T32 powiedzieć czego bardziej obawiam się na polu bitwy. IS-3 nie wiem dlaczego ale nawet od frontu wchodzą mu pestki po 25%, natomiast KT odbija przodem i trochę trzeba z nim się bawić. Poza tym po KT jest E75 a to już hardcoreowy wóz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...