Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będę miał miejsce w plutonie, no i o ile akurat będzie mi jako-tako szło. Bo są momenty, że więcej ze mnie szkody, niż pożytku (e.g. wczoraj :lol: ).

 

Btw, Panowie, prośba:

Jeżeli szukacie plutonu, to wbijajcie na kanał "purepc.pl {scratix}" (kanały -> szukaj -> "purepc" -> powinien się pojawić). do niedawna zaglądałem tam tylko sporadycznie, żeby zobaczyć np. że ktoś jest, (albo i nie), ale od paru dni zacząłem wbijać bardziej regularnie, a nawet na nim idlować (i chyba nie tylko ja).

 

Prościej się imo na kanale zgadać n.t. plutonu/ów, niż mieć otwarych 5 okien z różnymi osobami i negocjować z każdą z osobna "warunki założenia plutonu" :D

 

Co z kanałem? Nie można się zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj jakiś PzIII/IV blokował cały czas skutecznie pole strzału, co namierzyłem wroga to fujara mi wyjeżdżała przed celownik. Oczywiście przegraliśmy. Na drugi raz jak spotkam takiego pala*** to dostanie strzał prosto w tył. Aha ja miałem długa 88. Wiec mogłem trochę namieszać bo byłem chyba 3 od góry ale dzięki koledze praktycznie jej nie uzyłem.

Głupota niektórych graczy nie zna granic.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nic nie mogłem zrobić ze względu na blokowanie drogi i zasłanianie pola ostrzału(Ruinberg, przeciwnicy za rogiem, po kilka czołgów z każdej strony) bo jakiś geniusz w Pz38na uznał, że koniecznie musi postrzelać sobie do Tygrysów i JS-ów :lol:. Moja setka aż się grzała z niecierpliwości, a przed sobą miałem to coś z kijem od szczotki zamiast armaty, aż żałowałem że mu nie zablokowałem drogi odwrotu.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczne zagranie z ostatnich dni :D

 

Mapa chyba urwisko się nazywała. Gram KW na końcu stawki, prawie cała nasza drużyna pojechała jedną stroną, wróg oczywiście szybko przebił się tą drugą. Gdy do naszej bazy zaczynają pukać wrogowie, naturalnie reszta będąc gdzieś w połowie mapy zaczęła pruć żeby przejąć bazę wroga. Tylko ja i T1 HT decydujemy się na powrót, T1 dość szybko wyparował, ja staram się ostrzeliwać zza kamienia ale z niewielkim skutkiem. Widzę że zaczyna się przejmowanie naszej bazy, ale kamienie uniemożliwiają mi zresetowanie punktów. Nagle zza krawędzi wynurza się Tiger II a za nim KW żeby mnie wykończyć, poczęstowałem obu HE. Akurat wystarczyło żeby nasi pierwsi zdobyli bazę. Nie ma to jak przegrać bitwę którą się już miało w kieszeni :lol:

Tym bardziej że T29 właśnie zachodził mnie z boku żeby wykonać wyrok.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa chyba urwisko się nazywała. Gram KW na końcu stawki, prawie cała nasza drużyna pojechała jedną stroną, wróg oczywiście szybko przebił się tą drugą.

 

Ostatnio sam w T32 bronilem jednej strony mapy z jakims lekkim czolgiem. Oczywiscie przedarli sie dosc szybko bo nie bylo zadnych szans przeciwko Typ 59, Tiger II, T32 i chyba ISU152. O ile jednego zniszczylem i reszte troche poskrobalem to otoczyli mnie i skonczyl sie dzien dziecka.

 

PS. Co do tej kreski w T34 to ciagle mi sie to myli :P I jeszcze jedno, te T95 jest strzasznie przekoksane, moze i wolne ale nic w to nie wchodzi z przodu o,O

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak zobaczyłem T95 przede mną to zakręciłem i pojechałem dookoła ;) Później mnie przyłapał na jego tyłku ale schowałem się równo za wrakiem jakiegoś czołgu ~10m od niego i tak się bawiliśmy póki go arty nie wykończyła.. generalnie czuję rispekt ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze zalapie sie drugi raz na x5. Capowalismy baze przeciwnika.. bylo 90% dla nas i 80% dla nich. Stoimy we dwoch. Nagle wrogi IS3 sie pojawia pinguja wszyscy zeby sie schowac. Koles (w KV) majac 2% stwierdzil ze pojedzie z nim walczyc. Przegralem. C**ja tak zwyzywalem ze jak mnie zglosi to ban for ever :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij:

Option to remove smoke - World of Tanks official forum

Tutorial: Remove Fps Drop When Zoomed In! - World of Tanks official forum

_____

 

Whaha, co mogą zrobić na mapie ludzie, którzy znają się na rzeczy i umieją współpracować:

Dołączona grafika

 

Cały trick polegał na tym, że jak nas zostało pięciu, ich zostało dziewięciu:

T-43, Pershing, Ferdek, isu-152, tygrys P, 3601h i pantera + dwie arty.

 

Typ zginął walcząc z Pershingiem (którego dobiłem zaraz potem), a później już koncert na 3 td i artę :lol:

Niestety, ichniejsze biedactwa nie ogarniały żadnej taktyki i zamiast obejść nas z dwóch stron, atakowali z jednej, wystawiając się nam praktycznie na talerzu.

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starting from 5:30 am UTC, October 31st, until 5:00 am UTC, November 1st, enter the World of Tanks battlefields to try the special and upgrade your vehicle faster!

  • Buy the following vehicles at half-price:
  • Wespe
  • VK 1602 Leopard
  • Jagdpanther
  • SU-26
  • T-28
  • M37
  • T1 Heavy
  • T20
  • Get 20% credits more at Gold conversion!
W skrocie bieda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hummel dla mnie wyjątkowo pechowy jest - 39% zwycięstw do 60% przegranych przy 112 bitwach, sam w sobie jest spoko, niestety mam na nim szczęście do debili. Ostatnia bitwa Pantera II i type 59 szarżują przez środek mapy jak scouty :/ Często przez to jestem nawet do tylu z kasą na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pamięta może ktoś czy żeby do M6 założyć drugą wieżę i 90mm trzeba wymieniać gąski? Co do Artki grałem Wespe ale była słaba, odblokowałem Grille na niej i porzuciłem granie niemiecką Artą. Do Hummela doszedłem od strony PZIV i nie powiem dobrze się nią gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...