Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Runda, którą własnie skończyłem.

Wszyscy płakali jaki to kiepski balans a i tak wygraliśmy. ;)

Ja przy tym zaliczyłem ammo rack hit, 2x działo i na koniec pożar, który mi zniszczył znowu wszystkie moduły.

Ale udało się przeżyć i 1700 expa wpadło.

post-143809-0-74446200-1324375455_thumb.jpg

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na koncie premium zarabiam. Mam 2 czołgi T9 i 6 czołgów tierów V i VI. Wczoraj po wejściu patcha grałem głównie T34 i medami ok 2 i pół godziny, ale wyjątkowo mi nie szło. Mimo to zarobiłem z górką 150k, inna sprawa, że do tej pory w takim czasie na premium zarabiałem 200-400k. Ale może to też wina bardzo słabych wyników na początku. Nie mogłem się przyzwyczaić do tego, że strzelanie z pół mapy niewiele daje.

 

Historycznie to także nierzetelne. Przypomnę najsłynniejszą z akcji Michaela Wittmanna, kiedy dopadł tygrysem kolumnę Shermanów z odległości 2,1km i strzelając po kolei w pierwszego, potem w ostatniego a następnie we wszystkie po kolei wybił cały zestaw do nogi. W sumie kilkanaście sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajcie w kompanie 8 tierowe. Naprawdę exp i kasa idzie na niespotykanym poziomie. Wyrównane bitwy. Wszystko zależy od umiejętności i zgrania.

T28 w tych bitwach to morderca. Uwielbiam ten czołg. Średni exp na wygraną bitwę to jakieś 1200. Kasy 40-50k.

Kumpel w jednej z dzisiejszych bitew zrobił swój osobisty rekord jadąc także T28. 2394 pojedynczego expa i 89k kredytów.

 

Totalna masakra.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kacimiierz

Kompanie mają limit tierów. Jak już reszta czołgów się nie mieści to zostajesz w poczekalni albo szukasz sobie nowej kompani gdzie znajdziesz wolne miejsce. My na G4G najczęściej z własnego podwórka mamy wystarczający skład, ale jak potrzeba to dobieramy ludzi z zewnątrz.

 

@up

epic fail. gdzie ty byłeś jak zapowiadali kompanie 4, 6 i 8 tierowe? Wyższe tiery tylko do CW, a nie do umęczania się z debilami na randomach.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie pomyślałem :P

 

Ech no mogę w każdej chwili kupić odkrytego już King Tigera, mam elitarną załogę z tigera wyszkoloną w kamuflażu, siedzi w koszarach. Tylko potrzeba na to trochę kasy, którą teraz oszczędzam na T30.

Dodatkowo T34 przejdzie na tier 8 i też się załapie.

 

IS-3 chyba jednak odkupię, ale później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The aniticipated x5 experience for the first victory of the day from 21 December till 27 December!

 

Premium vehicles 50% discount:

Matilda, Churchill, T-25, T-14, Ram-II, M4A2E4, Valentine, PzKpfw 38H735 (f) , PzKpfw S35 739 (f), T-15 , PzKpfw B2 740 (f), T2 Light Tank, M22 Locust.

 

 

50% discount:

USSR:

BT-2, T-26, BT-7, T-46, A-20, T-50, T-50-2, T-34, AT-1, SU-76, SU-85B, SU-85, KV, SU-18, SU-26, SU-5, SU-8.

 

Germany:

PzKpfw 35 (t), PzKpfw II, PzKpfw 38 (t), PzKpfw III Ausf. A, PzKpfw II Luchs, VK 1602, Leopard, PzKpfw 38 nA, VK 2801, PzKpfw III, PzKpfw IV, PzKpfw III/IV, Panzerjäger I, Marder II, Hetzer, StuG III, Sturmpanzer I Bison, Sturmpanzer II, Wespe, Grille, Hummel.

 

USA:

M2 Light Tank, M3 Stuart, M5 Stuart, M24 Chaffee, T2 Medium Tank, M2 Medium Tank, M3 Lee, M4 Sherman, M7, T1 heavy, T18, T82, T40, M10 Wolverine, T57, M37, M7 Priest, M41.

 

 

Massive discounts:

  • 50% off Barracks enlargement
  • 50% off training crew
  • 50% off for each 100% trained tank-man at purchasing tank with a crew
  • 50% off retraining crew

 

Mmmm 6 dni expa x5 :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie 105mm do E8 to był chyba najlepszy motyw w tym patchu.

- 4502p (a) - 10% na strzał bez dokładnego celowania.

- T29 - j.w.

- T-44 - j.w.

- T-43 - po strzale w wieżę z 30% zostało mu zero :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak było kilka razy, restart pomaga.

 

Celownik z odliczaniem czasu dla 7.0:

Прицелы с таймером (временем перезарядки) - Форум гильдии Korean Random [KR]

Skopiuj i zamień pliki World_of_Tanks/res/gui/flash/

 

Dzięki za plusik ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak było kilka razy, restart pomaga.

 

Celownik z odliczaniem czasu dla 7.0:

Прицелы с таймером (временем перезарядки) - Форум гильдии Korean Random [KR]

Skopiuj i zamień pliki World_of_Tanks/res/gui/flash/

 

Dzięki za plusik ;)

 

No działa , niezłe, choć wkurza mnie ten napis cyrylicą GATOW. Można to czymś edytować i zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem celownika J1mBo's i podobał mi się, ale prostota tego ruskiego bardziej przypadła mi do gustu. Może uda mi się coś z tym ruskimi komunikatami zrobić, ale to trochę potrwa. Dawno nie używałem programów do edycji flash ;)

 

Napisałem do autora prośbę o zmianę języka. Jednak edytowanie tego pliku jest zbyt skomplikowane dla mnie :F

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten timer cokolwiek daje, oprócz lansu (łał, mam inny celownik) i dodatkowej informacji rozpraszającej uwagę?

Ktokolwiek mnie do niego przekona, dostanie kasę na miesiąc premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, można już kupować skórki z kamuflażem. Czy faktycznie dają one bonus do niewykrywalności? I czy tylko w czasie postoju, czy podczas ruchu też?

 

Da się to jakoś policzyć, jaki kamuflaż na jakim tle ile daje?

 

@m4r - używaj tego celownika który lubisz, po co ma Cie ktoś przekonywać do czegoś, co nie jest w twoim stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...