Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug mnie (patrzac na filmy udostepnione przez WG) wiekszosc userow bedzie starac sie jechac we francuskich plutonach i robic szybki rajd na "schaby" - podjazd po cichaczu, cala seria w przeciwnika i w czasie przeladowania szybka ucieczka do schronienia. Bo tak na dobra sprawe granie Francuzem tak jak aktualnymi czolgami mija sie z celem.

 

Fajnie sie bedzie bronilo bazy na Malinovce - wyjezdzasz zza domku wywalasz serie chowasz sie i czekasz spokojnie na reload :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 slotów. Za KW i KW-3 dostane dwa dodatkowe, podobnie za IS-4, T34, a jak zdążę kupić też za T30. Razem 21 slotów.

 

Docelowo chciał bym mieć:

 

IS-4 na tierze X i czołg, który go zastąpi na tierze IX. IS-3 do grania w kompaniach 8 tierowych. KV i KV-3 do kompanii 6 tierowych. T-54, Object 704.

U Niemców, PzIV, KT, Panther II, E100, hummela i ewentualnie później JagtTigera.

W drzewku USA, T34, T30, M103, T110, Pershinga, T92.

U Francuzów najwyższego meda i najwyższy HT.

 

W sumie to akurat tych slotów mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 slotów. Za KW i KW-3 dostane dwa dodatkowe, podobnie za IS-4, T34, a jak zdążę kupić też za T30. Razem 21 slotów.

 

Docelowo chciał bym mieć:

 

IS-4 na tierze X i czołg, który go zastąpi na tierze IX. IS-3 do grania w kompaniach 8 tierowych. KV i KV-3 do kompanii 6 tierowych. T-54, Object 704.

U Niemców, PzIV, KT, Panther II, E100, hummela i ewentualnie później JagtTigera.

W drzewku USA, T34, T30, M103, T110, Pershinga, T92.

U Francuzów najwyższego meda i najwyższy HT.

 

W sumie to akurat tych slotów mam ;)

 

KV-3 idzie do 7 tieru co nie zmienia faktu, że jest najlepszym (obecnie) tier 6 w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV-3 idzie do 7 tieru co nie zmienia faktu, że jest najlepszym (obecnie) tier 6 w grze

 

Żeby to jeszcze trochę, ociupinkę szybsze było, to byłoby całkiem dobrze.

 

@Sławek do której wczoraj katowaliście czołgi?

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby to jeszcze trochę, ociupinkę szybsze było, to byłoby całkiem dobrze.

 

@Sławek do której wczoraj katowaliście czołgi?

 

Tak jakoś do 1:30 ;)

 

KW-3 to największa zapalniczka w grze.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Z działem 122mm na tierach 4-6 to jest kluczowym czołgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zauważyłem w tych naszych kompaniach, że najlepiej najlepiej nam szło, kiedy mieliśmy 4*KW-3 i 1* grille. Przy czym w takiej konfiguracji zauważyłem też, że KW-3 mają po 1-3 kile każdy, średnio dwa i praktycznie wyrabiają normę za całą drużynę. Tak to wychodzi w praktyce.

 

Przegraliśmy kilka starć popełniając szkolne błędy. Da się to łatwo poprawić. Oczywiście do tych 4*KW-3 można dodać ze dwa VK3601. Trochę mobilności zawsze się przyda do łatania dziur we froncie.

 

Zauważyłem też, że lepiej wziąć 10 pojazdów T VI niż więcej niższych tierów. Jeżeli jest jeden grill to zostaje dwa punkty. Wtedy można dobrać 1 T-50 na skauta i mamy 11 miejscówek, wejdzie jeszcze druga arta lub drugi skaut.

 

Idealny squad:

4*KW-3 24pkt

2*VK3601 12pkt

1*Slugger 6pkt (opcja SU-100, 122mm)

1*E8 6pkt

2*T-50 8pkt (opcja leopard)

1* Grille 4pkt

 

-------

60pkt

 

Sluggery, VK3601 czy też E8 mogą być zamiennie, każdy z nich jest podobnie przydatny. Równie dobrze może też być SU-100 ze 122mm działem, jest trochę lepsze od działa z KW-3, ma więcej strzałów na minutę i szybciej schodzi się celownik.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam KW-3 elitarne z załogą 100% plus ok. 70% w naprawach, ale twardo jeżdżę ze 107mm, dużo lepiej mi się tym gra (inna sprawa, że ten czołg robi mi też za zarabiacza, więc tanie ammo jest istotne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam KW-3 elitarne z załogą 100% plus ok. 70% w naprawach, ale twardo jeżdżę ze 107mm, dużo lepiej mi się tym gra (inna sprawa, że ten czołg robi mi też za zarabiacza, więc tanie ammo jest istotne).

 

Też tak grałem i dopiero wczoraj założyłem 122mm. Okazało się, że się opłaca. Zniszczenia są na tyle duże, że pokrywają koszt ammo i dają zysk, nawet większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się dostać do gry, daje wejdź, pokazuje się ikona "wchodzenie do gry" i nic . Ma/miał ktoś teraz takie problemy?

 

P.S. w końcu się udało

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za prywatę, czy ktoś z Was Panowie zna się na parowaniu routerów? Mam dwa routery Cerberus P6362 i jeden z nich ma odbierać sygnał przez WIFI i przekazywać dalej do TV i dekodera. I za cholerę nie mogę sobie poradzić.

 

A tak w ogóle to dla Wszystkich spokojnych, radosnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

post-177535-0-69768200-1324717468_thumb.gif

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, zrobienie obu gwiazdek na każdym z czołgów było udane :lol:

 

____

Z innej beczki:

2xE-75 vs IS-4... IS-4 wins. Ręce opadają.

Jedyny dmg jaki ten IS-4 dostał, był od naszej arty (całe 400hp). Ja zrobiłem 6 dingów, a współczuję kierowcy drugiego E-75, który grzał ze 128mm z podobnym skutkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LetItBit

skórka hitzones colorized, wskazuje gdzie strzelać.

White - ammunition rack (possibility of explosion).

Red - engine, fuel tanks (possibility of fire).

Blue - the driver.

Orange - commander, gunner, loader (the crew members responsible for shooting and visibility).

Pink - weak armor.

Aquamarine - bad choice for shooting if you can hit other zones (stronger than pink, very high chance of ricochet).

Angielska wersja celownika z sekundnikiem, który podawałem wcześniej:

http://illidan.deminted.com/stuff/WoT/0.7.0/CrosshairMod/CrosshairMod.rar

Edytowane przez Sławomir Guzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki:

2xE-75 vs IS-4... IS-4 wins. Ręce opadają.

Jedyny dmg jaki ten IS-4 dostał, był od naszej arty (całe 400hp). Ja zrobiłem 6 dingów, a współczuję kierowcy drugiego E-75, który grzał ze 128mm z podobnym skutkiem.

Pisalem juz o tym wczesniej. Juz is7 stanowi mniejszy problem niz is4. Obstawiam za albo cos przy nim schrzanili albo przystosowuja go juz pod tier 10. Narazie najlepiej go objechac i walic z tylu w silnik.

 

Po patchu czesto pociski wchodza w cel za 0hp. Moj rekord to 4-5 pod rzad. Byloby wiecej gdyby nie rykoszet ;p

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...