Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff w koncu koniec gehenny :) O 2 nad ranem zrobilem 120tke do T34 - koniec ze strzelaniem HE do tier 8 :)

 

Pytanie przy 250mm penetracji da sie ugryzc IS-4, E-75 od przodu ?

 

da się :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za prywatę, czy ktoś z Was Panowie zna się na parowaniu routerów? Mam dwa routery Cerberus P6362 i jeden z nich ma odbierać sygnał przez WIFI i przekazywać dalej do TV i dekodera. I za cholerę nie mogę sobie poradzić.

 

A tak w ogóle to dla Wszystkich spokojnych, radosnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Na obydwu routerach włącz WDS.

Na pierwszym routerze w ustawieniach WDS wpisz adres MAC drugiego routera i vice versa. Ustaw szyfrowanie na WPA2 i AES. Wpisz identyczne hasło dla WDS na obydwu routerach.

Co do trybu pracy WDS to masz do wyboru repeater lub bridge. W zależności czego potrzebujesz. (repeater jednej sieć WiFi, czy most między dwiema różnymi)

Jeżeli korzystasz z DHCP to wyłącz go na jednym z routerów bo będziesz miał konflikt adresów IP. Niech tylko 1 z routerów przyznaje adresy IP klientom w całej sieci.

(Zrób to nawet jeżeli korzystasz z trybu bridge i masz dwie osobne sieci z różnymi adresami IP).

 

EDIT:

To ogólny schemat działania. Jeżeli mimo wszystko coś nie śmiga to schowaj dumę do kieszeni i poczytaj instrukcję. :lol:

W ostateczności pisz PM.

Edytowane przez klami85
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff w koncu koniec gehenny :) O 2 nad ranem zrobilem 120tke do T34 - koniec ze strzelaniem HE do tier 8 :)

 

Pytanie przy 250mm penetracji da sie ugryzc IS-4, E-75 od przodu ?

 

Jak masz farta ;) Ogólnie na wprost się da, ale jak są pod kątem to już różnie bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitwa na malinówce dziś była piękna. Kocham M3 Lee, nie sprzedam go nigdy.

 

Startowaliśmy na południu w wiosce. Moi kompanii okazali się fajnym mięsem armatnim ściągając wroga do bazy i ginąc jedne za drugim. Co jednak pozwoliło mi się rewanżować i kosić wroga jeden za drugim. Pierwszy raz tak fajnie mi się udało wykorzystać HE i ich rykoszet o ziemie. Dopiekłem w ten sposób chowającemu się za winklem Hetzerowi. Aż wyjechał wnerwiony i przyjął strzał na pysk. Pozostałem ja i jakiś med a po drugiej stronie 2x arty. Nie wiedzieliśmy tylko gdzie są, jednego z nich w ogóle nikt nie wykrył. Wyleciałem na około na wzgórze, czysto. Tamten w tym czasie lecąc wzdłuż rzeki został zdjęty, spotując na szczęście jednego z nich. Wyleciałem na Rambo. Jak się okazało oboje byli razem. Bez celowania zdjąłem jednego z nich. W tym czasie oberwałem w gąski, na szczęście zest. napr. miałem. Lecę dalej do przodu z lekkim zygzakiem, halt, strzał jedne w niego, jeden we mnie. Szybszy reload pozwolił mi powalić go zanim on zrobił to ze mną. Skończyłem z 3% HP i 6killami. Do tego 5800 exp (x5 za pierwszą bitwę). Za takie bitwy, nawet jak raz na m-c się zdarzają, kocham tą grę :-)

 

A teraz z innej beczki.

 

Kupuję załogę do Priesta, chciałem za golda chociaż 2 z nich wyszkolić na 100%. Kogo warto? Celowniczy i dowódca, czy może inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C'mon M3 Lee to ja zjadam 1/2 strzałami ze 105mm haubicy na Wolviku, jak widzę ten "czołg" to współuję takiemu kierowcy przeważnie :)

 

Jest czego... niestety. Dobrze że są premie 5x, to może uda mi się w miarę bezboleśnie przez ten czołg przebrnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Wolv jest groźny dla M3 racja. Ale jak się nauczyć nim jeździć i upgradować oczywiście wsio na max to sam w sobie też jest śmiertelną maszynką. Dla mnie najlepszy pod względem funu czołg mimo że śmigam wyższymi tierami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mamy inną definicję funu ;)

 

Ja na M3 wytrzymałem 3 bitwy, potem odblokowałem T1 z free expa. Przede wszystkim wkurzała mnie ta piramida na górze, której jedyną funkcją było żeby przeciwnicy mieli w co strzelać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugim dzialem to juz calkiem przyjemnie sie robi ;) Tylko skad ja wytrzasne brakujace 5 milionow na T-30 jak mi sie premium dzis konczy. Na T-34 wyjde mniej wiecej na zero wiec musialbym jakies masakryczne farmienie Panzer IV porobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sowabezdrukarki

Witam

Nie wiem czemu nie mogę się zalogować jest 8:20 i nic.Internet jest wszystko wporzo nie wiem może robią coś przy serwerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...