Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

A ja od rana naklepalem 6k expa i jestem 200tys w plecy grajac tylko T34. Na koncie 800k i watpie zebym dobil do T30 nawet ze stresem. Nienawidze tego czolgu!!!

 

Całkiem fajny czołg, fakt, że Costi ma rację co do opancerzenia, ale można nim ogarniać całkiem dobrze. jakby tak jeszcze inni ogarniali to można by wygrywać bitwy.

 

P.S. No i kurde 20k do T30 i padła mi grafa. no urwał nać!.

post-177535-0-66972700-1325106646_thumb.jpg

Edytowane przez SilaHD
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra ma bugi, przed chwilą zablokowałem Jagtiger, bokiem do siebie staliśmy i nagle zaczęliśmy się kręcić wokół siebie z ogromną prędkością jak na karuzeli, do tego czołgi siebie przenikały :blink:

 

A tu jeszcze inna bitwa (kolejna ubita 9)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Banzai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra ma bugi, przed chwilą zablokowałem Jagtiger, bokiem do siebie staliśmy i nagle zaczęliśmy się kręcić wokół siebie z ogromną prędkością jak na karuzeli, do tego czołgi siebie przenikały :blink:

 

Dołączona grafika

 

Wiecie może, czy będzie jakaś promocja/event na nowy rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasciwie to uswiadomilo mi sie, ze starczy odkryc T30 zamiast go kupowac.

 

Jako tier 9 TD bedzie kosztowal z 3,5 miliona czyli nie ma co sobie flakow wyprowac teraz i wyprzedawac pol hangaru bo tyle to nabije sie w kilka dni premium tankiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michaelius

ale wtedy nie dostaniesz T110 z zaloga na 100% i slotem w garazu :)

 

@Cmx

Jesli chcesz T34 jako premium tudziez chcesz dostac M103 za frajer to musisz miec w garazu. Moze byc pelen stock i z zaloga na 50%. Ale w garazu stac musi.

 

Dla tych co kasa na T34 jest problemem przypominam co powiedzial Ram1rez. Mozna puscic wszystko co sie ma w garazu zeby zebrac kase bo i tak odbijecie to sobie na T34 a M103 bedzie mozna sprzedac :)

 

@Ponizej

Wiem ze bylo i wiem ze sie czepiam ale T34 :) w zadnym przypadku nie chodzi o rosyjskiego T-34 ;)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasciwie to uswiadomilo mi sie, ze starczy odkryc T30 zamiast go kupowac.

 

Jako tier 9 TD bedzie kosztowal z 3,5 miliona czyli nie ma co sobie flakow wyprowac teraz i wyprzedawac pol hangaru bo tyle to nabije sie w kilka dni premium tankiem.

 

Jak kupisz teraz T30, to będziesz miał potem T110 i T30. Jak odkryjesz tylko T30, to oba będziesz musiał kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem po nowym patchu trochę IS7 i muszę przyznać że teraz jest z niego mega kozak :D Przed 7.0 był chyba najbardziej awaryjnym czołgiem jakim dane mi było jeździć dlatego po odkryciu niewiele nim grałem ale teraz... ;)

post-124097-0-47037100-1325167128_thumb.jpg

post-124097-0-33074000-1325167151_thumb.jpg

post-124097-0-97004200-1325167157_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy mm mnie nie oszczędza, szczególnie w vk4502A cały czas mam takie bitwy jak poniżej.

post-106985-0-14258400-1325181463_thumb.jpg

Pociesza mnie jedynie fakt, że do ausf. B potrzebuję 15k expa.

 

Na waszym miejscu nie napalałbym się na duże zarobki na premium T34, znając poczynania wg będzie to najgorzej zarabiający czołg premium VIII tieru.

 

Przypomnicie ile czasu zostało do odkrycia i kupna T34? Rozumiem że o amerykańca chodzi?

 

Tak chodzi o hamburgera, masz jeszcze jakiś miesiąc żeby go kupić. Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na waszym miejscu nie napalałbym się na duże zarobki na premium T34, znając poczynania wg będzie to najgorzej zarabiający czołg premium VIII tieru.

Tak chodzi o hamburgera, masz jeszcze jakiś miesiąc żeby go kupić.

 

A skąd takie wnioski? Po to robią czołg premium , żeby go dobrze sprzedawać za golda czyli za gotówkę na ich kontach. Co by mieli z czołgu, którego nikt nie chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnicie ile czasu zostało do odkrycia i kupna T34? Rozumiem że o amerykańca chodzi?

 

Nie wiadomo ile czasu. Ma być w 7.2 ale nikt nie napisał, kiedy będzie ta aktualizacja. Może być za dwa tygodnie, może być za dwa miesiące.

 

Ja sobie w ogóle wyścig do T30 odpuściłem, także nie mam tego problemu. Zrobię silnik na T34 i basta.

 

Też tak myślałem, dopóki nie odkryłem silnika w T34 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd takie wnioski? Po to robią czołg premium , żeby go dobrze sprzedawać za golda czyli za gotówkę na ich kontach. Co by mieli z czołgu, którego nikt nie chce?

 

Przecież prawie nikt go nie kupi, większość dostanie go za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież prawie nikt go nie kupi, większość dostanie go za darmo.

 

Tymbardziej ile czasu juz minelo od ogloszenia tego. Ale jedno jest pewne, albo oni daja pelnego full premium tanka albo ja koncze z wot. Nie bede wydawal hajsu na premke bo to bezcelowe a farmienie hajsu na nizszych tierach aby jedna walke odegrac na tier 9-10 to przegiecie. Przynajmniej bedzie czas nadgonic zaleglosci w innych tytulach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież prawie nikt go nie kupi, większość dostanie go za darmo.

 

Na prawdę mało % graczy chciało się zrobić T34. To jest półtora miesiąca gry bez premki i to ostrej gry. Jeżeli czołg będzie porównywalny w lowe lub lepszy a 120mm działo na to wskazuje to będą też chętni na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy mm mnie nie oszczędza, szczególnie w vk4502A cały czas mam takie bitwy jak poniżej.

post-106985-0-14258400-1325181463_thumb.jpg

Pociesza mnie jedynie fakt, że do ausf. B potrzebuję 15k expa.

 

Na waszym miejscu nie napalałbym się na duże zarobki na premium T34, znając poczynania wg będzie to najgorzej zarabiający czołg premium VIII tieru.

 

 

Tak chodzi o hamburgera, masz jeszcze jakiś miesiąc żeby go kupić.

 

Popatrz z tej perspektywy. Chiński Type-59 to nie co innego jak Rosyjski T-54. WG przerobiło lekko model i sprzedaje za grubą kasę. Niestety hamburgery nie sprzedawały swoich czołgów (planów), dlatego WG nie może wypuścić T34 jako Type-34 :lol: i znów zgarniać kasę za ten sam czołg, który możesz zdobyć w grze. Efektem ubocznym jest to, że już ktoś wcześniej zrobił sobie ten czołg a tak naprawdę to ludzie Ci zazwyczaj jeżdżą już Lowe lub innym money tankiem by zrobić kredyty, a Ci, którzy specjalnie do niego dochodzili nigdy by nie kupili tego czołgu.

 

Innymi słowy:

 

Dają model czołgu, który już jest by na nim zarobić i na pewno zarobią (choćby hamburgery mieli go sobie kupić z racji, że jest ichniejszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

To jakaś parodia...

Razem z Lowe próbowaliśmy stawić czoła żółtkom, ale sami nie mogliśmy nic zdziałać przeciwko ośmiu sztukom atakującym z dwóch stron. Dwóch rozwaliłem ślicznymi blow-upami, kilku mocno uszkodziłem, ale co z tego skoro reszta teamu dała zada. I to pomimo moich apelów na początku, żeby zostać w bazie i się bronić - większość i tak pojechała w swoją stronę na pastwę chińczykom.

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szit! Szit! Szit! Demet!

~300m, ja w E-75, gość w IS-4. On we mnie każdy strzał za ~400hp. Ja w niego... ding (tak, z HE też). Nawet się nie chował.

Dla odmiany zdjąłem w tej samej bitwie hitem w ammo rack 4502Pa z 800hp do zera.

Dobrze, że wygraliśmy.

 

Btw, na wotdb.info są już specsy żabojadów, możecie sobie poczytać, jak ktoś ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, na wotdb.info są już specsy żabojadów, możecie sobie poczytać, jak ktoś ciekawy.

 

Pancerz rosnie powoli do tieru VI a potem stoi w miejscu lub nawet trochę spada z grubością :lol2:

 

Swoją drogą po ostatnim patchu czołg który u mnie zarabiał całkiem fajnie czyli E8 coraz częsciej idzie w odstawkę a w zastępstwie KW-3 z D-10T lub arta M41 która pomimo ponad 1k za pocisk pozwala jecze jako tako zarobić... tym sposobem to ja nigdy nie zarobię na IS-4 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą po ostatnim patchu czołg który u mnie zarabiał całkiem fajnie czyli E8 coraz częsciej idzie w odstawkę a w zastępstwie KW-3 z D-10T lub arta M41 która pomimo ponad 1k za pocisk pozwala jecze jako tako zarobić... tym sposobem to ja nigdy nie zarobię na IS-4 :mur:

 

Po patchu zarobki na E8 mi spadły z przeciętnych 20-22k/bitwa do zabójczych wręcz 15k/bitwa. Tylko raz widziałem do tej pory ponad 30k... a wcześniej to było dla mnie normalne przy wygranej bitwie.

KW-3 zarabia deko lepiej, ale wkurza mnie, bo pod górę trzeba to pchać, tak samo jak KW. Już nawet nie piszę o przyjemności z grania tym na bagnach, albo którejś pustynnej mapie, gdzie skręt trwa pół godziny :mur:

 

Chciałem sobie kupić panterę 2, ale w takim tempie prędzej się doczekam T34 premium, niż zbiorę jeszcze półtorej bańki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pancerz rosnie powoli do tieru VI a potem stoi w miejscu lub nawet trochę spada z grubością :lol2:

 

Ale działa fajne. Podoba mi się topowe 90mm na ARL 44 (tier VI) - do 10 strzałow na minutę, 212 średniej penetracji i 240 obrażeń, celność 0.31-0.33.

 

No i opancerzenie AMX 50 68t jest magiczne - 230/30/30 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale działa fajne. Podoba mi się topowe 90mm na ARL 44 (tier VI) - do 10 strzałow na minutę, 212 średniej penetracji i 240 obrażeń, celność 0.31-0.33.

 

No i opancerzenie AMX 50 68t jest magiczne - 230/30/30 :lol:

 

Dla porównania D1 tier II:

30/30/30 Hull armor (Front/Sides/Rear, mm)

IS-7:

150/150/70 Hull armor (Front/Sides/Rear, mm)

T30:

102/76/51 Hull armor (Front/Sides/Rear, mm)

E100:

200/130/150 Hull armor (Front/Sides/Rear, mm)

Maus:

200/185/160 Hull armor (Front/Sides/Rear, mm)

Bardzo trudny w użytkowaniu czołg, każdy strzał z boku to zgon.

 

 

Na dodatek wieżyczka też bardzo słaba:

100/50/30 Turret armor (Front/Sides/Rear, mm)

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...