Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Bo mało kto ma 120tkę a ze 105tką jak Cię wrzuci z IS-7, E100 i E75 to możesz im naskoczyć.. mnie wcale ten niski współczynnik nie dziwi.

 

Ze 120 też im możesz naskoczyć. Jedyna szansa, to trafienie na mapkę, gdzie masz odpowiednio ukształtowany teren. Inaczej obrywasz zawsze, wszędzie i od każdego.

 

##########

Zabawa z IS-3.

##########

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak ktoś już dofarmił do t34 to grając t29 i t32 raczej nauczył się, żeby chować wannę.

 

A micromaus nie miał być wycofany ze sprzedaży?

 

Niekoniecznie, dzisiaj miałem w teamie dwa takie osiołki na górze tabelki, mając do pomocy lowe i kt dali się pojechać przez 2 typy i lorraine.

Wycofują ze sklepu, jako gifta będzie można go pewnie nadal dostać.

Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, dzisiaj miałem w teamie dwa takie osiołki na górze tabelki, mając do pomocy lowe i kt dali się pojechać przez 2 typy i lorraine.

Wycofują ze sklepu, jako gifta będzie można go pewnie nadal dostać.

 

Miałem takich wczoraj. Pojechali hurtem (chyba w siedmiu) jedną stroną, ja z medami drugą. Hurt został zmieciony z powierzchni ziemi przez 2 TD i 2 HT. A nas rozniosła reszta ich teamu plus ci, którzy dojechali z tej ścieżki :mur:

 

____________

Whahahaha owned :D

Tygryso-Porshowanie, czyli "mam tak często, przyzwyczaiłem się" :lol:

 

 

____________

L0L 2.0

Dołączona grafika << nowy rekord, zrobiony... trollgunem na M5 Stuart.

Dołączona grafika << no i snajper. Myślałem, że z tym działem to niemożliwe :lol:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy na forum, a że zobaczyłem temat, to postanowiłem opowiedzieć trochę o sobie, a właściwie o moim koncie w World of Tanks. Mój garaż wygląda następująco:

ZSRR:IS-3, T43, T127, Tetrach

USA: T30,T34,T20,T95, M4A2E4

Francja: AMX 50B, Lorraine 40t

III Rzesza(moje "oczko") GW Tiger, E50, E100, Jagdtiger

I kilka pomniejszych czołgów.

Należę do klanu Pigs In Tanks. Moje ogólne doświadczenie to:

Ponad 7000000EXP

11618 bitew

13115 zniszczonych czołgów

603 to moje średnie doświadczenie per battle(głównie z powodu długiej gry bez premki)

Zadane uszkodzenia to około 13mln

Najwięcej doświadczenia na bitwę to 2580 na E75, bez żadnych pierwszych dni czy czegoś w tym rodzaju.

Najwięcej zniszczonych czołgów w bitwie mam na E75- mam ich 11 na Ruinbergu

Moja pozycja w rankingu to 2858 miejsce.

To jest tak pokrótce przedstawienie mojego konta. Jak ktoś ma jakieś pytania do tych czołgów, czy inne na temat WoT może pisać, postaram się odpowiedzieć, jako closed beta tester.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

 

"Ranga" CBT na nikim tu wrażenia raczej nie zrobi, połowa pewnie betę pamięta. ;) Zresztą, tyle razy się wiele rzeczy zmieniało, że wrażenia z bety słabo się mają do obecnej gry.

 

BTW. jak wytknąłem Overlordowi, że znowu się patch obsuwa, a miały być tak szybko, to puścił farbę, że oprócz dwóch nowych map przerobiony zostanie Komarin - dojdą dwa przejazdy przez wodę, po obu stronach wyspy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na starcie w E-75 dostajesz (o ile miałeś KT na elite) odblokowany przedostatni silnik + 105mm + pierwszą wieżę z pancerzem (chyba) takim samym jak w KT. Na tym silniku czołg jako - tako się toczy (sprinterem nie jest :lol: ), a 105mm zadaje jednak trochę więcej obrażeń, niż stockowe 88L71. Poza tym dużo zależy od tego, na kogo trafisz. Przeciwko 9 tierowi @ elite masz szansę tylko jak masz support i strzelasz tylko i wyłącznie w weakspoty. W każdym innym przypadku jest pozamiatane. Poza tym E-75 ma chyba bardziej widoczny weakspot w postaci peryskopów dowódcy, w które wchodzi wszystko, więc trzeba się pilnować.

 

W zwarciu chyba lepszy jest IS-4 - trudniej wcelować w weakspoty. Ale już na odległość lepiej imo siedzieć w E-75 - dużo dingów i jedyna szansa to trafienie w spód, albo koło - wszystkie inne strzały to strata amunicji. IS-4 przez ten dziwny pancerz ma praktycznie pod każdym kątem jakąś "prawie" prostopadłą powierzchnię na przodzie. Więcej dingów od niego mam jak stoi prostopadle, niż pod kątem (0hp hity bez krytyka pomijam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy w promocji Komputer Świat Gry można wpisać 3 kody po 7 EURO jakie posiadam i kupić jednorazowo 5500 złota zamiast 3 x 1500 złota?

 

jest jakaś różnica? ;) najwazniejsze, ze się to wszystko sumuje i sie opłaca bardziej niż kupowanie golda przez WOT.. fajna promocja ;)

 

natomiast ten kodzik na 300golda + 3 dni premium można użyć tylko jeden..

 

więc takim sposobem jak ktos potrzebuje, odsprzedam 3x kod na "300gold + 3 dni premium".. pw jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakaś różnica? ;) najwazniejsze, ze się to wszystko sumuje i sie opłaca bardziej niż kupowanie golda przez WOT.. fajna promocja ;)

 

Różnica 1000 golda...

Może ktoś testował czy da się zrobić tak jak opisał kolega Sturmovik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzesz.... szlag mnie chyba trafi z tym E75 - nie mam ostatnio do niego szczęścia, same porażki

 

Porażka

Bitwa: Bagno 16 lutego 2012 20:45:47

Czołg: E-75

Doświadczenia: 702

Kredytów: 43 492

 

4 ubite tanki kilka poważnie uszkodzonych, kolo z teamu też na E75 ubił 6

Na koniec we dwóch zostaliśmy na mapie przeciw 5, obaj po ponad 90% i byśmy im dokopali, gdyby nie ta je**** arty :( :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że tutaj mało kogo to interesuje, ale na NA, jest special z exp x5 :D + do tego dołącze promocje z walentynkami to mam exp x5.5 :lol:

 

szkoda tylko że mam poprawkę i muszę się na nią uczyć :mur: :mur:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że tutaj mało kogo to interesuje, ale na NA, jest special z exp x5 :D + do tego dołącze promocje z walentynkami to mam exp x5.5 :lol:

 

szkoda tylko że mam poprawkę i muszę się na nią uczyć :mur: :mur:

Jeżeli masz premium i exp x5 to daje Ci to exp x7,5 a nie x5,5 ;)

 

Wycfanili sie :)

To nie tak, wtedy mielismy paysafe card, a teraz ulimate game card.

 

Przy okazji wyczytałem w tej gazetce, że po premierze world of warplanes, a to pewnie gdzieś w połowie roku kasa z goldem kredytami mają być wspólne więc nie warto marnować golda i free expa, jeszcze się przyda :)

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie zastanawiam jakie działo sobie wziąć do KV 152mm M-10 czy 110mm ZiS-6 i nie wiem czy iść w powera, czy lepiej słabiej a szybciej. Jak na razie gra mi się KV całkiem dobrze i nawet nie jest taka mulna.

 

@NEWYORKER: Gratuluje upolowania kuriera:)

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie zastanawiam jakie działo sobie wziąć do KV 152mm M-10 czy 110mm ZiS-6 i nie wiem czy iść w powera, czy lepiej słabiej a szybciej. Jak na razie gra mi się KV całkiem dobrze i nawet nie jest taka mulna.

 

@NEWYORKER: Gratuluje upolowania kuriera:)

 

Ten dylemat był już rozważany wiele razy w tym temacie :)

Ja 90% z ponad 600 bitew KV grałem 107-ką.

Derp gun był dobry w becie, gdy się zdarzało 3/4 Tigera zdjąć. Teraz ponoć jest gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co pokażą nowe TDki, ja sobie sprawię Hellcata bo dobrze mi się grało Volverinem i Slugerem a ten powinien być podobny w "obsłudze", jeszcze żeby miał 90mm to będzie dobrze. Patrząc na te obrazki mam wrażenie że nawet T25-2 i T28 Prototype mają bardzo słabiutko opancerzoną wieżę co nie wróży im długiego życia na polu bitwy przy spotkaniu z czołgami z jakimi im przyjdzie walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...