Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

LMAO... siedzimy sobie w krzakach - typ i ja, no i strzelamy sobie z nudów do Pershinga. Typ się rusza, ja nie...

Zjechaliśmy pershinga do 150hp, aż ten się ogarnął i schował :lol:

Za moment na otwartym tekst "typ, cziterze, strzeliłeś dwa razy w ciągu pół sekundy, zaraportuję cię".

Nie wiem jak można być tak tępym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi było żal KV-3 sprzedawać, ale IS się odpłacił tatusiowi :lol2:

 

Dołączona grafika

 

Runda już praktycznie była przegrana, ale jakoś tak się potoczyło, że skasowałem najpierw 5 i doprowadziłem do wyrównania, a potem jeszcze 3 i dokończyłem dzieła zniszczenia.

K@R@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeee z tego co widziałem ostatni weekend było naprawdę sporo ludu online, szczególnie wieczorami. więc różnie to bywało z losowaniem, ale aż tak tragicznie chyba nie było?

osobiście przez ostatni weekend prawie milion ostukałem na premium... no żółtą kartkę od żonki też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś w rodzaju drogi przez mękę - ze wskazaniem na mękę.

 

A wczoraj się napatoczyłem na IS-4 w Panterze II (88L71). No i jest z tym ustawianiem bokiem jakiś cholerny błąd, bo wygarnąłem w gościa trzy strzały, z czego weszły trzy "we've hit 'em harrrrd" za zero HP.

Potem mnie wyczaił i przestawił się przodem - dopiero wtedy mu się wstrzeliłem w wizjer kierowcy i dolną belkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozna zalozyc ze w weekend w trakcie specjala bedzie taka padaka z bitwami jak tydzien temu? chcialem kupic premium na 3 dni, ale tydzien temu zalowalem ze to zrobilem :lol2:

Dla mnie losowania były nader pomyślnie, miewałem serie ponad pięć zwycięstw z rzędu a w plutonie bywało i więcej. Serie przegranych raczej nie dłuższe niż dwa z rzędu. Na prawdę świetnie się grało moim zestawem czołgów, głównie ARL-44, Pantera, Sherman E8, T-34-85, T30, IS-4, Hummel, KW, KW-3. Natomiast od dłuższego czasu źle i idzie PzIV mimo, że mam wymaksowany, dwa perki prawie skończone, wyposażenie onboard, analogicznie źle T34 trzeci perk w połowie, wszystko maks, wyposażenie najlepsze. Ale nie idzie jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak gram Artyleria to trafiają mi się nawet dobre drużyny po 3-4 wygrane pod rząd, ale w KV to porażka, 6-8 razy pod rząd przegrana i to do tego stopnia, że jesteśmy w stanie im zniszczyć 2-4 gości czasem pół team'u, a oni nas zrównują z ziemią, chyba odstawię znowu na kilka dni WoT, bo to jest irytujące.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragment patch notes z 0.7.2 (google translate z rosyjskiego, więc trzeba do użytych sformułowań podchodzić z rezerwą): Google Tłumacz

 

Z najważniejszych: zmieniają coś w replayach i replaye z 0.7.1 nie będą działać, OTM jest teraz wbudowane w grę, jakieś zmiany w matchmakerze i zmiany elewacji dział w AMXach.

 

A z innej beczki:

Victory!

Battle: Himmelsdorf 1 marca 2012 19:05:14

Vehicle: IS-3

Experience received: 2 221 (fine for causing damage to allies: 2)

Credits received: 64 561 (fine for causing damage to allies: 520)

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun

40k na czysto. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, było chyba w wargamingTV czy jakoś tak. Powiem szczerze, że jakby tam miałą wyglądać fizyka, to lepiej, żeby jej nie było. Wszystko zachowywało się jak pudełka z zerową masą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, to ustawianie bokiem IS4 naprawdę działa :lol2:. E75 z najlepszym działem 4 rykoszety a ja go sobie spokojnie po 500hp brałem bez mydła :lol: Nie miał chłop szans , a kląć tam musiał nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jakby tam miałą wyglądać fizyka, to lepiej, żeby jej nie było.

 

I pewnie przez to jeszcze tej fizyki nie ma :lol:

 

Ale podziwiam ich za same chęci wprowadzenia czegoś takiego - przebudowa map, dodanie mas dla czołgów, rozkminka "jak rozwiązać problem wpadania 'gdzieś' " - ja sobie np. nie wyobrażam sand river po zrobieniu fizyki - wjedzie w przepaść... i co? Lawę dodadzą, czy fog of death, żeby go ukatrupić?

 

A z innej beczki: Wczoraj kolejny top gun w T34 na sand river (idealna mapa dla tego czołgu). Żeby było śmieszniej - za naprawę zapłaciłem 0 (słownie zero). Poszło kilka dingów - kolesie musieli być nieźle wkurzeni.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak isc z KW3 do ISa? mam tu na mysli dziala 100 i 122mm. jezeli zrobie 122 na KW3 to w ISie i tak musze wyrobic prawie 10k expa na wieze zeby ta lufe zalozyc. a bedzie to gra stockowym tankiem z jakas armatka tier 6 :)

 

moze lepszym wyjsciem jest odblokowanie 100mm na KW3 i granie nim na ISie do czasu odblokowania wiezy i 122mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem na IS 100mm przez cały czas. Próbowałem 122, ale wkurzała mnie ułomna celność tego działa. Co do odkrywania: jechałem równolegle, na IS robiłem inne moduły, a w tym czasie na KW-3 odkryłem 122mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzaj wolne doświadczenie na wieżę, albo odblokuj najpierw 122mm i graj nią na KW-3 w celu odblokowania 100mm. Tą setką rozegrałem mnóstwo gier na średnich czołgach i nie wydaje mi się żeby pasowała ona do powolnego mamuta jakim jest KW-3, zadaje małe obrażenia co w czołgu w którym ani nie uciekniesz ani nie objedziesz wroga może się skończyć szybką śmiercią z niewielką ilością doświadczenia/srebra bo nie zdążysz podziurawić wroga dostatecznie mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja calego KV3 zrobilem ze 100mm az do Elita. Potem na IS tez 100mm grindowalem do drugiej 122mm (na forach ludzie pisza ze mimo ze staty obu 122mm sa identycznie z wyjatkiem RoFa to jednak roznica jest znaczaca) az do calego Elite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV-3 najpierw 107mm potem 122mm

Na IS najpierw 122mm z KV-3 a potem druga 122mm, żeby na IS-3 mieć z czym latać

 

Na potwierdzenie, że jedynie taki układ jest słuszny dodam, że rekord pojedynczego expa na KV-3 to 2421, a na IS 2913. Bez dobrze dobranego działa nie było by cienia szansy na taki wynik.

100mm można sobie odblokować kiedy się już ma powyższe działa i w planach używanie go na ruskich medach.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, dokładnie tak zrobiłem, i co prawda nie nastukałem nigdy takiego wyniku *1 bez prem, ale zarówno KW-3 jak i ISem kiedy go miałem gra się nieźle.

 

Z 122mm na KW-3 co prawda opłacalność jest chyba jednak trochę niższa średnio, ale za to zabawa lepsza ;) problem tego działa to stosunkowo niska penetracja, i rykoszety bardzo drogimi pociskami.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie być gołosłownym:

Victory!

Battle: Steppes 2 marca 2012 13:57:12

Vehicle: IS

Experience received: 1 594

Credits received: 40 047

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sniper

 

Klasyczny hattrick :lol2:

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa przełęcz to totalne dno jesli chodzi o balans, jedna arta ze startu ma w zasiegu b.dobry spot gdzie ich druzyna zdobywa podjazd a twoja moze tylko obrywać...wlasnie tak wtopilem runde w t30, nikt nie jechal tam, pojechałem i oczywiscie 4 strzaly arty w tym po 1 strzale zginal celowniczy, 2 ladowniczych, dzialo rozsypane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja calego KV3 zrobilem ze 100mm az do Elita. Potem na IS tez 100mm grindowalem do drugiej 122mm (na forach ludzie pisza ze mimo ze staty obu 122mm sa identycznie z wyjatkiem RoFa to jednak roznica jest znaczaca) az do calego Elite.

 

Ja robiłem tak samo głównie ze względu na cenę pocisków. Może zbierzemy się wieczorem i pogramy trochę w kompani. Edytowane przez bobras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...