Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

KW-3 - 107 ──► 122

Koszt ammo to mały pikuś - zwraca się praktycznie co bitwę, a zarabia się nawet lepiej, niż na 107.

A jednym strzałem ze 122 zdejmujesz pacjentowi ze swojego tieru 1/3, połowę, albo i całość HP, a z HE możesz grzać z powodzeniem nawet do X tieru (mausa nie polecam).

 

___

 

Battle: Komarin 2 marca 2012 18:14:12Vehicle: Panther IIExperience received: 3 465 (x3 for the first victory each day)Credits received: 32 839Battle Achievements: Steel Wall, Confederate, Sniper
Ten czołg jest za...sty :D

 

A wczoraj miałem kolejną fajną bitwę na sand river w T34 - imo najlepsza mapa dla tego czołgu - można się chować za górkami i lać niemiłosiernie wszystko co się napatoczy.

Oberwałem trzy strzały, poszły trzy dingi. Naprawy kosztowały mnie zero, a zdjąłem sześciu, w tym IS-4 i JT. Byłoby siedmiu, ale AMX 50-100 uciekł i kto inny go wykończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi. zrobilem 122mm. potem ewentualnie 100mm zeby zarzucic na ISa.

 

jako ze nigdy nie brnalem w ruskie drzewko jestem pod wrazeniem tego co potrafi odbic takie zasmarkane KW3. i nie chodzi o wierze ktora "coś tam odbija" jak ktos gdzies kiedys napisal. tutaj sam kadlub jest magiczny.

 

a mowili, ze od ISa gra sie jak na czitach :lol2:

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mowili, ze od ISa gra sie jak na czitach :lol2:

 

Pod warunkiem, że nie trafisz na kogoś, kto ogarnia.

 

Tymczasem popatrzyłem sobie z ciekawości w stronkę ze statami:

  • 3w 3d 16h 42m 16s << tyle czasu łącznie straciłem na tę grę.
  • 19 481 << tyle wystrzeliłem pocisków za 1000cr/sztuka... ależ kredytów poszło :s
  • Nie ubiłem jeszcze tylko AMX 50b z nowych czołgów non-premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie, pogratulować :)

 

U mnie z kolei wczoraj stanął w garażu IS-4, dzięki czemu w zasadzie osiągnąłem wszystko, co chciałem. Teraz mogę spokojnie dograć premkę do końca i odstawić grę do premiery Brytoli i drugiej gałęzi niemieckich TD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wy ostatnio też macie takie dramatyczne bitwy?? Grałem przed chwilą z Hanzem i to co randomy robią woła o pomstę :/ Nie ważne ile killi, nie ważne że mamy 3 T9 więcej i tak porażka. Nie wiem co z ta grą jest nie tak ostatnio.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis w teamie widzialem dwa AMX 12t gdzie jeden mial na masce francuskie "logo" a drugi nie. Ja sobie nie przypominam zebym takowy mial... skad te roznice?

 

Z: http://playnewgame.ru/wp-content/uploads/2012/01/AMX12t.jpg

Bez: http://www.planetwot.com/uploads/images/full/891.jpg

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę obecnie amerykanskim medem T20(zaloga 100%, naprawa 70%), dobilem do M26 Pershinga. W garażu mam jeszcze M4A3E8 Shermana(zaloga 100, nparawa 90%), M6 i M36Slugger.

Którym z czołów najlepiej jeździć na kasę? Shermana zostawić czy sprzedać?

 

Jak to jest z załogą? Czy mogę sobie przenieść wytrenowaną załogę starego czołgu do nowego?

Jakie Wyposażenie brać do meda, bo na T20 uzywam: Ulepszony system naprowadzania, stabilizator pionowy i mechanizm dosyłający.

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z załogą? Czy mogę sobie przenieść wytrenowaną załogę starego czołgu do nowego?

Możesz, płacisz tylko za przetrenowanie.

Jakie Wyposażenie brać do meda, bo na T20 uzywam: Ulepszony system naprowadzania, stabilizator pionowy i mechanizm dosyłający.

Wygląda dobrze IMHO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że nie trafisz na kogoś, kto ogarnia.

 

Tymczasem popatrzyłem sobie z ciekawości w stronkę ze statami:

  • 3w 3d 16h 42m 16s << tyle czasu łącznie straciłem na tę grę.
  • 19 481 << tyle wystrzeliłem pocisków za 1000cr/sztuka... ależ kredytów poszło :s
  • Nie ubiłem jeszcze tylko AMX 50b z nowych czołgów non-premium
panie, gdzie to takie szczegolowe info podaja?

 

swoja droga na forum pl WoTa. jest temacik z softami do statystyk. wygrzebalem stronke World of Tanks Dossier Tool

 

przy okazji szukania pliku dossier, znalazlem jeszcze pliki z 2-3 testow :lol2:

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaa... xD kto przebije moja efektywność ? xD pewnie jestem w Top 10 MS-1 xD

MS-1 Efficiency rating 4028.7

 

2w 1d 23h 10m 19s ;P

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie, gdzie to takie szczegolowe info podaja?

 

Właśnie tam.

wygrzebalem stronke World of Tanks Dossier Tool

 

Czas łączny masz na samym dole listy w zakładce "time", a ilość strzałów w zakładce "performęs".

Te za 1000k/sztuka sobie policzyłem z sumy wszystkich czołgów, na których mam takie działa. Duża zasługa Hummela w tej liczbie, bo wystrzeliłem nim ponad 7000 pestek.

Tylko że to i tak nie jest poprawna liczba, bo na niektórych czołgach zaczynałem z mniejszym kalibrem (KT, KW-3). Ale błąd niewielki, bo dość szybko miałem odblokowane najmocniejsze działa.

Łącznie do wczoraj miałem 80 300 strzałów, z czego 54400 trafiło.

 

 

Tiaa... xD kto przebije moja efektywność ? xD pewnie jestem w Top 10 MS-1 xD

MS-1 Efficiency rating 4028.7

 

BT-2 - 4877.5

Sturmpanzer I Bison - 5425.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej pisałem że T-34-85 fajnie się gra, mi osobiście lepiej niż E8, bo nie dinga tak często.

A dla tych co marudzili na ten czołg:

 

Bitwa: Koło podbiegunowe 3 marca 2012 23:44:39

Czołg: T-34-85

Doświadczenia: 1 249

Kredytów: 29 423

Osiągnięcia w walce: Specjalista, Medal Bioltera, Rozpruwacz

 

Tak ogólnie 9 kili :lol2: i kv-3 z mojego teamu ze swoimi 122mm nawet nie nadążali z tempem akcji na mapce :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że skończyłem ARL44, wprawdzie win ratio 75% ale wszystko w niego wchodziło.

 

Mnie ten czołg akurat bardzo odpowiada, celne działo, którym można spenetrować czołgi 9 tieru czasami 10 jak dopisze szczęście wtedy exp i kasa leci szerokim strumieniem. Jeżeli wylosuje mnie jako top tanka pancerz jest wystarczający, ładnie się ustawiając co najwyżej mogą nam wtedy zdejmować gąski. Walczyłem ostatnio z jakimś nieogarniętym KW-5 który cały czas celował w kadłub i pięknie dingował za każdym razem gdy ja spokojnie punktowałem go w tą małą wieżyczkę.

 

Co do T-34-85 denerwuje mnie czas przeładowania w dziale 100mm, najlepiej walczy mi się nim z drugiej lini wychylając się i chowając tak jak HTkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję manewry klanowe dziś o 21.30-22 (mniej więcej o tej godzinie wrócę do domu) co wy na to i kto chętny? Swoją drogą moglibyśmy pokusić się o zajmowanie prowincji ;) Dobrych graczy mamy a to może być fajna zabawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam 2 x i w pół kroku do 3...do e100 brak mi raptem kasy(3dni roboty)i z 60k expa, a tak is7 i t30 juz jest.

Tyle że cza by jakis ts3 uzywać, bo wbudowany w klienta voice ssie, mam na nim straszne przebicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...