Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Zwycięstwo!

Bitwa: Malinowka 10 marca 2012 13:45:01

Czołg: IS-4

Doświadczenia: 2 208

Kredytów: 75 772

Osiągnięcia w walce: Specjalista, Medal Bioltera, Snajper

 

Przygrywaliśmy 11:5 do tego mieli dwa GW Tigery więc strach się ruszać ;). Zostałem sam z Ob212. , ale daliśmy radę.

 

 

Może ktoś sprawdzić na testowym serwie czy przejście z KT na E75 dalej kosztuje 163k exp czy może coś w dół poszło?

post-177535-0-73881700-1331384670_thumb.jpg

post-177535-0-30876300-1331384682_thumb.jpg

post-177535-0-18142100-1331384764_thumb.jpg

Edytowane przez SilaHD
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem ta gra mnie zadziwia. Do niedawna jeździłem T20 z armatą M3. Załoga wyszkolona na 100% podstawowych umiejętności i na 97% dodatkowych umiejętności nie trafia w ciężkie, duże czołgi, np. KW z odległości 20 m i jest to nagminne. Do tego jeśli już trafią to pocisk nie przebije pancerza lub ewentualnie uszkodzi czołg przeciwnika nie zabierając mu energii. Myślałem że tylko mnie prześladuje taki pech do czasu, gdy w jednej z bitew, grając M5 z haubicą, spotkałem samotnego T20 z armatą M3. Przeciwnik trafił mnie dwa razy nie zabierając mi ani trochę energii, do tego chyba z raz spudłował z odległości 5 m mimo, że jego czołg od dłuższego czasu pozostawał bez ruchu. Z niewielką pomocą A20 wykończyliśmy nieszczęśnika :) .

 

Takie małe info, w numerze 2/2012 Komputer Świat Gry jest kod bonusowy na 300 złota + 3 dni premium oraz 7 euro do wydania na złoto. Śpieszcie się dopóki jeszcze można kupić ten numer.

 

Małe OT luźno nawiązujące do WoT:

 

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info, w numerze 2/2012 Komputer Świat Gry jest kod bonusowy na 300 złota + 3 dni premium oraz 7 euro do wydania na złoto. Śpieszcie się dopóki jeszcze można kupić ten numer.

 

to ty sie lepiej ciesz, ze w ogole masz szanse zobaczyc ten numer i go kupic ;) troszke przespales widze sytuacje, bo w wiekszosci miejsc ten numer zniknal z polek juz miesiac temu :) sam kupilem 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj w kioskach. Uśmiechnąłem się do pani w kiosku i zamówiła mi jeden egzemplarz w centrum dystrybucji prasy czy jak to się nazywa. Często w takich centrach mają zwroty niesprzedanych egzemplarzy i da się kupić taką przeterminowaną gazetę nawet taniej niż wynosi oryginalna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MechWarrior Online może niedługo wyjdzie. Jak nie skopią gry to pewnie przerzucę się, bo w WOT matchmaking psuje cała zabawę.

 

Open beta ma być w lato, także sobie trochę poczekamy... inna sprawa, że WoT od jutra ląduje na wirtualnej półce, mam ciekawsze gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup mi! Nigdzie tego cholerstwa nie mogę dostać :(

 

We wtorek na lotnisku w Katowicach leżało 7!!! sztuk w kiosku, niestety w strefie wolnocłowej więc trzeba mieć bilet na lot, żeby dotrzeć do kiosku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od dwóch kwestii

 

1. moim zdaniem najważniejsza od stylu gry: w TDku luneta się sprawdza jak najbardziej. również w scoucie jeśli szukasz sobie kryjówki na początku i spotujesz z ukrycia. Ale jeśli zamierzasz być cały czas w ruchu będzie bezużyteczna

 

2. zasięg widzenia czołgu - jeśli jest powyżej 400 to luneta trochę mija się z celem, bo część tego 25% bonusu się zmarnuje. Z drugiej strony, jeśli zasięg jest mały to te 10% też wielkiej różnicy nie zrobi ;) Nie wiadomo chyba tak do końca jak procenty wyszkolenia wpływają na zasięg realny w połączeniu z lunetą/optyką. Może nawet lepszą opcją jest wentylacja niż optyka ale tego chyba sam WG nie wie :D

 

a do jakiego czołgu chcesz założyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. zasięg widzenia czołgu - jeśli jest powyżej 400 to luneta trochę mija się z celem, bo część tego 25% bonusu się zmarnuje. Z drugiej strony, jeśli zasięg jest mały to te 10% też wielkiej różnicy nie zrobi ;) Nie wiadomo chyba tak do końca jak procenty wyszkolenia wpływają na zasięg realny w połączeniu z lunetą/optyką. Może nawet lepszą opcją jest wentylacja niż optyka ale tego chyba sam WG nie wie :D

 

Z tego, co kojarzę, to nic się nie marnuje - wszystko ponad owe 500m będzie brane pod uwagę przy niwelowaniu bonusu za krzaki, camo itp. Inna sprawa, że wg. wiki to 500m limitu jest bujdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykrywanie do 500m może być prawda ale dochodzi coś takiego jeszcze jak "widoczność" ;) która kończy się gdzieś w granicach 680-700m dla czolgow

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od dwóch kwestii

 

1. moim zdaniem najważniejsza od stylu gry: w TDku luneta się sprawdza jak najbardziej. również w scoucie jeśli szukasz sobie kryjówki na początku i spotujesz z ukrycia. Ale jeśli zamierzasz być cały czas w ruchu będzie bezużyteczna

 

2. zasięg widzenia czołgu - jeśli jest powyżej 400 to luneta trochę mija się z celem, bo część tego 25% bonusu się zmarnuje. Z drugiej strony, jeśli zasięg jest mały to te 10% też wielkiej różnicy nie zrobi ;) Nie wiadomo chyba tak do końca jak procenty wyszkolenia wpływają na zasięg realny w połączeniu z lunetą/optyką. Może nawet lepszą opcją jest wentylacja niż optyka ale tego chyba sam WG nie wie :D

 

a do jakiego czołgu chcesz założyć?

 

Pantera albo VK3001H

Ktoś z was ma w czołgu Spall liner ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pantera albo VK3001H

 

Dołączona grafika

Aktualny setup na panterze II, przeniesiony z pantery.

Pierwszy czołg - win ratio 60%, drugi - na razie 71% :lol:. Można powiedzieć, że się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś planuje w 7.2 kupić M18 Hellcat'a to warto teraz zrobić na Elite M10 Wolverine by nie zbierać potem 17,350 expa. Ja tak robię. Nie mam rzadnego szybkiego czołgu w garażu, a Hellcat może dawać sporo frajdy z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dany czołg jest elitarny i do drzewa zostaje wprowadzony nowy czołg który wynika z jego rozwoju. To: dany czołg, który mamy nadal jest elitarny, ale ma nie odkryty, pojazd, który został dodany do jego rozwoju.

 

Miałem tak na PzIV. Mimo, że Pz IV był elitarny pojawił mi się do odkrycia VK3001P. PzIV pozostał elitarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal warto robić na M10 x2 i po patchu od razu kupić Hellcata ;) Grałem nim na test serverze i mimo, że rozegrałem tylko kilka meczy to w każdym miałem 4-5 killi i to bez załogi ma 100%. Losowania były przyzwoite jak na TD. Rozczarował mnie trochę T25/2 bo nie dostał 105mm jak jego odpowiednik bez wieży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...