Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzieje się coś w PPC w grze? Lejecie kogoś czy coś? Zastanawiam sie właśnie czy nie spróbować pograć wojen klanowych i dołączył bym się do was zobaczyć jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale co jest 15 maja??

 

Ja ostatnio gram dość mało, a w weekendy wcale, fakt kuszące jest x3 albo x5 za pierwszą bitwę, ale nie chce mi się z niektórymi użerać i pogarszać ratio które na KV i tak mam okropne, 3x %. Jak grałem kilka bitew na arty to nie wiem czy trafiałem na mądrzejszych ludzi, czy co, ale dużo mniej ludzi głupio ginęło niż na meczach KV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leje na diablo 3, nie zamierzam kupować(piracic tez nie)

2 mnie zawiodła, 3 to moze po roku obacze( i tylko jeśli będą dobre recenzje/opinie graczy, a nie hype redakcji po graniu 8h....)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregu diablo nie jest konkurencją dla czołgów. To gra zupełnie innego typu.

 

Ja mam ciekawsze pytanie, dlaczego na serwerze testowym 7.2 nie mogę się zalogować na moje konto eu tylko loguje mnie z mojego konta na ru, na którym nie mam nic progresu?

 

Kupiłem wprawdzie za 12000 golda T34, przeszkoliłem na szybko załogę do 100% i strzelałem gold ammo zdejmując mausa np ;) ale kurcze to nie jest mój czołg i moja potrójnie elitarna załoga. Nie mogę też przetestować T30 jak TD i drzewka amerykańskich TD od dołu. Ogólnie kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciekawsze pytanie, dlaczego na serwerze testowym 7.2 nie mogę się zalogować na moje konto eu tylko loguje mnie z mojego konta na ru, na którym nie mam nic progresu?

 

Pewnie miałeś taki sam login na RU jak na EU i przez to nie nadpisali konta.

 

Nie wie ktoś, jak się zapowiada promo na ten łykient? Kupiłem GW Panterę ostatnio i chętnie bym za pół ceny zgarnął coś typu Ferdynand/4502a/oba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi udało się zdobyć t-34 mogę spać spokojnie ;) amerykańskie HT to ciężki kawałek chleba chociaż t-32 chwale sobie dobry czołg chociaż daleko mu do konkurencji is3.

 

T34, T32, IS-3 <_<

Ile czasu trzeba, żeby się w końcu nauczyć jak to się pisze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pasuje is3 to może lepiej będzie pełną nazwę? Iossif Stalin 3 po naszemu Józek Stalin

 

Nazewnictwó IS-ów mnie akurat grzeje.

Tylko przez chwilę się zastanawiałem, jak można się tak podniecać z posiadania ruskiego parcha z V tieru.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko taki minus po 7.2 zarobki na naszych ulubionych medach spadną. Ogólnie tier VI przestanie się opłacać. Dlatego o ile ktoś ma T34 to da się żyć. Z jednej takiej sobie bitwy dostałem na nim 450000 kredytów, ale używałem na testowym gold ammo, ledwo może trzy weszły dwie w mausa i jednocześnie zdjąłem gada ;) Tak więc T34 zarobki będzie miał też niższe niż owiany sławą łowcy kredytów Lowe.

 

A bez niego lub innego premium wysokiego tieru będzie kompletna kapa z kasą, bo jeżeli nawet tier IV zacznie zarabiać zamiast 5k to może z 7k to co z tego? I tak nie da się zarobić na MAUSA w taki sposób. Nie ma szans. Ogólnie będzie ciężko bez tanka premium po 7.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

A bez niego lub innego premium wysokiego tieru będzie kompletna kapa z kasą, bo jeżeli nawet tier IV zacznie zarabiać zamiast 5k to może z 7k to co z tego? I tak nie da się zarobić na MAUSA w taki sposób. Nie ma szans. Ogólnie będzie ciężko bez tanka premium po 7.2.

 

EEeeee :) ja samym PzIV, E8 i T-34 zebralem ponad 3'500'000 kredytow na IS-4 oraz (tu dodaktowo AMX 13 75) okolo 600'000 na AMX 13 90 wiec dac sie da. A ze zajelo mi to 3 tygodnie to inna sprawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz już te czołgi nie będą tak fajnie zarabiać :| i to jest ból, bo ja trójką PzIV, Su-85 i KV bardzo lubię grać. Wczoraj po całym dniu porażek (głównie za sprawą T34) wsiadłem do PzIV i poszło 5 zwycięstw z rzędu, minimalna ilość fragów to 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ze zajelo mi to 3 tygodnie to inna sprawa :P

 

No właśnie.

 

Zbieram na Ferdynanda już 2 tygodnie - od 200k które mi zostały po kupnie Pantery 2 zrobiłem 2.5 mln. Wpadła ostatnio w promocji GW Pantera - po zrobieniu załogi i innych doopereli wczoraj miałem 1,8 mln.

Potrzebuję do "w miarę normalnego grania bez stresu o kasę przy serii przegranych" jakieś 3,2-3,5 mln, zanim kliknę magiczne "kup" przy Ferdku.

No i będzie kolejny tydzień z głowy, zanim dozbieram. A potem kolejne dwa - trzy tygodnie zbierania na 4502a (i części) + zabawki do Ferdka (12,8cm jest cholernie drogie, o ammo nie wspomnę), potem półtora miesiąca na 4502p... i tak dalej.

 

 

DAWAĆ MI TU T34! Chcę, żeby mnie wyzywali od "premium noob"! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz już te czołgi nie będą tak fajnie zarabiać :| i to jest ból, bo ja trójką PzIV, Su-85 i KV bardzo lubię grać. Wczoraj po całym dniu porażek (głównie za sprawą T34) wsiadłem do PzIV i poszło 5 zwycięstw z rzędu, minimalna ilość fragów to 3.

 

Akurat na tier V przychody mają iść do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W info o update było, że zarobki zwiększą się w tierach 2-4, a w przypadku medów tier 6 idzie w dół a w 5 niektóre nieznacznie w górę a inne nieznacznie w dół. Jakoś nie wydaje mi się, żeby PzIV i spółka zaliczali się do tej pierwszej grupy (choć chętnie bym się mylił)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie maja nowe amerylanskie HT - M103 i T110? Jakie mają cannony i jak wyglądają vs IS7/Maus? (dotychczas T30 było biednie)

Gdzie sie podział T34?

 

Dlatego ja się cieszę, że za złoto zaoszczędzone na farmieniu do T34 kupiłem sobie typa :D z premką nafarmienie bańki w jeden wieczór to żaden problem :D

 

Powiedz plz że żartujesz.

 

To jam się tyle męczył, farmiłem do pershinga i nie dosc że ledwo 10k na czysto zarobie po meczu, to jeszcze vs typ59 żadnych szans. dafuq

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...