Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

[ciach!]a! Nie do wiary! Chyba rekord świata :mur:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Streszczenie:

Strzelanie z ~20m (zza pagórka) vs. E-75 i 4502p.

Trzy albo cztery dingi - reszta to radosne okrzyki z grupy "we've hit them harrrd", plus kilka "critical hit" (trzy gąsienice).

W samego 4502p przygrzałem ledwie trzy razy w wieżyczkę dowódcy. Za każdym razem śliczniusi dzwonek i zero dmg :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

Po prostu bez komentarza.

 

 

Aaa, wykończył mnie IS jednym strzałem :/

 

 

Kolejny dzisiejszy wyczyn to Grille trafiony z 88L71 za 0 dam. Lol

Edytowane przez tom256
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, zdarza się.. bardzo często w randomach :( w ogóle to przydałoby sie makro na to co napisałes na team chacie ^_^

 

ja sam nie mam dobrego win ratio, bo tylko 48% ale przyznam sie bez bicia, że nauczyłem się w to grac dopiero po przesiadce na T29, ze 3 tygodnie temu, nabrałem szacunku do spokojnej gry, która przynosi bardzo dobre efekty, wiecznie 1200xp lub więcej za bitwe, wiecznie po 3-4 fragi, duży wzrost odznaczeń.. w przeciągu ostatniego miesiąca zrobiłem 1000 bitew i ogólnie wszystkie statsy mi podrosły całkiem nieźle w stosunku do tego co było jeszcze na M6..

 

co mnie cieszy, to że satysfakcja z rozgrywanych bitew jest dużo większa, a samo to, że się wkurzam jak inni po prostu tą grę partaczą wskazuje na to, że jednak czegoś się nauczyłem jesli chodzi o WoT, w sensie dobrze się poruszać i być po prostu maszynką do fragowania ;)

 

dziś wbiję T34 i zabiorę się za IS'y w oczekiwaniu na patch.. za 4 dni kończy się premka, więc pewnie odpoczne trochę bo ten grind był cieżki i dosyć długi..

 

wszyscy meczący się i denerwujący na randomach - SPOKOJNIE, nic sie na to nie poradzi ;)

 

##

aha i dajcie plusa, bo w profilu mam -1, WTF, dajcie żyć na zero chociaż, bo w tym kraju tylko tyle można :D

Edytowane przez dbq
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, wczoraj dobilem z expem do 50 120 i mnie nurtuje jedna rzecz-sprzedaż poprzedniego złomu:

1. Sprawdzam kontrolnie 1 dzień wcześniej ile bym za niego dostał, patrze - 2.6kk, przy czym opcja wyślij czołgistow w koszary, zdemontuj wyposażenie aktywna, -30złota za moduły.

2. Wczoraj, jako że nie ufam kreatorom, zdejmuję wyposażenie(tj 3szt za golda stabilizer, went, to cos do celowania=30 gold), plus działo 100mm(koszt w sklepie z 130k), radio tier 10(koszt z 50k) i pacze cena - 1.33kk

 

Co jest grane ja pytam? Bug przeliczeń? Byłem pewien że mi starczy, a tu po zdjęciu modułów i 2 rzeczy za może 300k, cena sprzedaży spadła o 1kk

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to tera pytanie, czy pozbawiłem sie 1.1kk(moduły miały zejść za 30 golda i tak) czy nie...

Bo jak wylicza cene modułów plus reszta ale kase daje i tak jakby ich nie było to ok, jeśli nie to wtopiłem(bug tak czy inaczej jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie przychody brutto z T34 na testowym? U mnie jakoś marnie to wygląda. Fakt, że bitwy do najlepszych nie należały, ale do skarbca po 400/450k (przy niewielu obrażeniach zadanych ale z premium wykupionym) wpływa, a przecież to jest x10 bo to test. Jak to porównać z innymi premium 8 tieru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze dadzą 80 000 lub więcej czołgów premium za free ? myślę ze do teraz sprzedali ze 100 000 czołgów premium T8 wiec to było wiadomo ze T34 "nie będzie zarabiał" moim zdaniem i dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to normalnie wychodzi jak typem

typem jak wystrzelam 60% ammo prawie(całe to tylko 34 kulki) to przy 70 % skuteczności(pisze o dmg, nie celnosci) wychodzi 50-100k. I najwiecej wbrew pozorom nie mam w meczach z tierami 9-10, bo duzo sie przecie odbija, tylko 8 max - wpada do 125 przy 5+kilach i sporej liczbie asyst.

Przypomne że strzał co 6,65sek.

 

T34 z natury wolniejszy, wolniej strzela, mniej zada obrażeń, więc zarobki też będą niższe. Zastanawiam sie tylko czy jak wejdzie 7.2 i będę mieć podobną akcję w kopalniach jak z 2 tyg temu, 10 kili, w tym kilka grubasów, to ile kasy wpadnie, jak tam poleciało 80k ponad.

Ale raczej tyle sie nie zdaży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć strasznie go mają znerfić po 7.2 .. logicznie myśląc - faktycznie nie spodziewali sie chyba rozdać takiej masy premium tanków za free ( po 7.2 - 12000 gold ), ich winą natomiast jest, ze tak długo z patchem zwlekają i każdy kto chciał przycisnąć hard grind, to to zrobił, a takich chętnych było multum ( w tym ja ;) ) i niestety teraz muszą główkować..

 

nie porównujmy nic do typka 59, bo to jest masakra co on zarabia, jak ciężko go ubić, jak wiele dinguje, w ogóle pełen OP :/ ale rokowania sa naprawdę pesymistyczne jesli chodzi o T34, wiele osób płacze, ze to najgorszy Premium 8T ze wszystkich :F

 

zobaczymy co wyjdzie na wierzch po patchu, być może szkoda się było poświecąc.. T_T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zarobek jest a działo 120mm na 8 tierze też swoje robi. Grałem kupionym za gold więc parametry załogi i wyposażenie jeszcze nie zamontowane, bo mi uznało ruskie konto na mój mail, które przypadkowo założyłem kilka miesięcy temu. Stąd też podejrzewam, że wyniki mogą być trochę lepsze. Tak więc jeżeli chodzi o samą jazdę to wg mnie jest lepszy od T32 czyli ok, ale czepiam się wyłącznie dochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi typek zaczał dobrze zarabiać dopiero z załogą 100% plus went plus 100 w naprawach i krzakach.

Ale i na początku, bez premki wyciagałem max z 70k więc...miało i ma to potencjał do zarabiania.

Z t34 zobacze jak będzie, sie porówna. Na pewno jego wielkość i miękkość spodu i boku wieży zrobi swoje, ale ostrożnie grając przypuszczam że też wyciągnie się do 100k na dobrej bitwie. I jak wszędzie - dużo zależy od drużyny, i tego co jest u przeciwnika więc...więc na pewno będzie zgrzytanie zębów, ale przy kosztach naprawy i ammo do 20k to raczej nikt płakać nie będzie, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne o czym Overlord pisal to ze zmniejszony zostanie RoF oraz przeniesiony z T9 do T8. Najgorszy to on wg mnie jest ale jako Tier 9 teraz. Jednak jak zejdzie schodek nizej to z ta armata bedzie sial totalne zniszczenie. Przeciez on stanie przeciwko takim czolgom jak IS3 czy Tiger2 no ludzie bez przesady ale 120mm bedzie je masakrowac. I powiem szczerze zmniejszony RoF niewiele tu zmieni. A co do finansowych aspektow wprowadzenia go jako premium to mysle ze jest wiele osob ktore bu go jako premium nigdy nie kupily (zreszta tak jak Typa czy Lowe) ale mniejsza kwote na premium by go fyrarmic wywalily bez mrugniecia okiem. I wlasnie o to im chodzilo. Beda chcieli znow zarobic to wrzuca nowy czolg premium. Jak dla mnie to wszystko bylo conajmniej celowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musielibyście widzieć moją reakcję na to co powiedział mi w żartach brachol "wiesz, że francuski Bat Chat ma być prem tankiem 8 tieru? Będą go przenosić z drzewka tak jak T34" pierwsza myśl była tylko czy kupić prem do grindowania czy jechać na non premium :P Więc to co Trawienny mówił o celowości postępowania WG jest słuszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musielibyście widzieć moją reakcję na to co powiedział mi w żartach brachol "wiesz, że francuski Bat Chat ma być prem tankiem 8 tieru? Będą go przenosić z drzewka tak jak T34" pierwsza myśl była tylko czy kupić prem do grindowania czy jechać na non premium :P Więc to co Trawienny mówił o celowości postępowania WG jest słuszne.

 

A na kiedy niby ta zmiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze dadzą 80 000 lub więcej czołgów premium za free ? myślę ze do teraz sprzedali ze 100 000 czołgów premium T8 wiec to było wiadomo ze T34 "nie będzie zarabiał" moim zdaniem i dobrze :D

 

Ale T34 będzie w sklepie normalnie i będzie kosztował jak Loewe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój T34 nie może się doczekać nowego patcha ;) A zarabiać będzie musiał bo będzie przecież to czołg premium tak samo będzie dostępny za golda w cenie jak lowe więc jak może nie zarabiać skoro będzie do kupienia?

Moim zdaniem bardzo dobrze bo granie amerykańskimi HT nie należy do przyjemności czołgi papierowe, duże koszta napraw i ammo i to że otrzymają czołg premium jest jak najbardziej na tak. A osoby które nie posiadają lub nawet nie grali amerykanami mogą przecież ten czołg nabyć za golda jak lowe czy inne.

Spał bym spokojnie i raczej nie liczył bym na to że czołg nie będzie zarabiać. Jak ktoś wyżej napisał bo dużo ludzi go dostanie za wymianę to ten czołg nie będzie zarobkowy. A jak poczują ci co go kupią za golda i ten czołg nie będzie im zarabiał a lowe czy typ zarabia?

Myślę że po prostu niektórych ściska w dołku zazdrości.

A przecież ta informacja nie jest od wczoraj i każdy mógł iść w amerykańskie HT.

Edytowane przez ememiks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas podnieść sobie staty na M41...wreszcie kupiłem najmocniejsze Radio. Tak wiem, w arty to pierwsza rzecz..ale jakoś chciałem pobawić się mocniejszym działem najpierw :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie walczyłem z moim Su-85 vs. T-50 ...masakra! 3 gości w bazie, wracam się z daleka a T-50 robi nas jak chce... aż w końcu ustrzeliłem swojego M3Lee bo był debilem i mi wjechał przed armatę a potem tego gnojka małego.

 

Mój nick w garażu zrobił się niebieski..czy to znaczy że jestem już masowym team killerem? :(

 

Nie no bez jaj...cała drużyna po prawej stronie próbuje zbliżyć się do bazy wroga a nasza po lewej zostaje przejęta. Co widzę na czacie? ... "2late4us"...no myślałem że podjadę M41 do gościa i mu plaska ze 155tki dam... :mur:

 

Nie rozumiem tego, czy ludzie nie obserwują minimapy czy co do cholery? Wpierdala się jakiś mały debil bokiem bo jedna ze ścieżek nie obstawiona, robi nam z armat jesień średniowiecza a 5 HT z przełęczy wali na oślep w jego stronę z odległości 300m, oczywiście dopiero po tym jak nas (arty) wybił już tamten....nosz kurrrrrr. Powinni już dawno być w bazie i jej bronić.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest dobry ma Lowe i Typka, na pewno też wywalił worki złota na premke i inne dodatki, dla Overlorda jest to prawdziwa sakiewka bez dna. :lol2:

 

Więcej takich ;) z takich graczy powinno żyć wargaming a nie psuć grę aby wydusić parę groszy od uczciwych zjadaczy klawiatur :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zrobią grę wg zasady jak wyżej chętnych do obrywania w kość zacznie ubywać do tego stopnia, że Ci, którzy faktycznie płacą przestaną się tą grą interesować bo nie będzie z kim grać. Więcej, nie będzie mody na czołgi, którą wytwarza społeczność nie płacąca za grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...