Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poierdziu, zapowiada się cudowny algor. matchmakingu :D No cóż, pożyjemy zobaczymy. Ale od pewnego czasu mam mieszane uczucuia co do 7.2. Jakoś się boję tego patcha..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzono zmiany w algorytmie matchmaker’a w bitwach standardowych. Wprowadzono mechanizm blokujący sytuacje w których miał miejsce ciąg bitew (więcej niż 3), w których uczestniczyły czołgi najwyższego możliwego dla danego czołgu tieru.

617.55MB można ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to lipa

Nie rozumiem czemu zwiekszyli czas dla t30, w końcu trafił w linię niszczycieli więc powinno być szybciej, a jest wolniej, tera mam 15.91 zdaje się.

Z t34...taki lowe strzelający 3sek prawie szybciej ma przewage...Nie wspomnę, że nie ma już co marzyć z ubiciem typa z tym obrotem wieży i czasem przeładowania. Tak to 1 do 1 była szansa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to lipa

Nie rozumiem czemu zwiekszyli czas dla t30, w końcu trafił w linię niszczycieli więc powinno być szybciej, a jest wolniej, tera mam 15.91 zdaje się.

Z t34...taki lowe strzelający 3sek prawie szybciej ma przewage...Nie wspomnę, że nie ma już co marzyć z ubiciem typa z tym obrotem wieży i czasem przeładowania. Tak to 1 do 1 była szansa...

 

Jaja se zrobili i tyle, mam nadzieję, że jednak T34 nie będzie taki zły, a jak nie to pozostanie IS4, KT + jakaś arta do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam darowanemu premiumowi nie zagląda się w zęby...

 

Moim ostatnio ulubionym premium jest T-127 :D Daje prawie tyle frajdy co kiedyś 38H735

 

Wy się chyba jakiegoś totalnego OP spodziewacie po premium tankach, a to wcale nie są terminatory, nimi też trzeba umieć grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zgadza sie...

84,375% to wspołczynnik z załogą i rammerem, x 15s(bazowe przeładowanie ze strony) równa się 12,656s

taki t28 prototype z tym samym działem ma 8,52s przeładowania...co wygra?

 

Edit, bardziej sie chyba opłaca grać t30 z działem 120, przeładowanie 8sek versus 16,8

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nowa poprawka usuwa stare umiejętności(naprawa, kamuflaż, gaszenie pożaru) i doświadczenie na które zostaną zamienione mogę(muszę) rozdysponować na nowe zdolności? Czy może jednak poprzednie umiejętności pozostaną obok 22 nowych jako opcja do wyboru?

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromna bitwa na T34. Jeszcze bez wybranych Perków/Umiejętności:

 

Victory!

Battle: Arctic Region 30 marca 2012 13:22:05

Vehicle: T34

Experience received: 5 358 (x3 for the first victory each day)

Credits received: 118 642

Battle Achievements: Mastery Badge: I Class, Master Gunner, Sharpshooter, Steel Wall, Sniper

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano... paraliż decyzyjny. Aczkolwiek camo/naprawa nadal zostana u mnie na jednym z głównych miejsc. Za to na pewno warto jako pierwszy skill wziąc jakiegoś perka, bo te działają dopiero przy 100%.

 

@powyższe - to na premce, jak wnoszę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...