Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

T34 ladnie pocisneli. Premium tank losowany przewaznie z IX i X tierami gdzie prawie nic nie zrobi. Papierowy pancerz pozostal, a czas przeladowania to najwiekszy zart w tej grze. Mam nadzieje ze hamburgery zaczna protestowac i w koncu wraz z ruskimi dostanie kopa, bo teraz lepiej idzie zarobic na M103 niz na nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jakie perki wybraliście i umiejętności i jak się sprawdzają. Przyda się tym, którzy jeszcze nie wybrali.

 

Zastanawiam się nad brother in arms, nad tym perkiem dla dowódcy który odpowiada za sygnalizację bycia widocznym, przydatne, no i myślę nad cammo i naprawami zależnie od czołgu. Mam lub zbliżam się do trzeciego perku na załogach więc mogę tak wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perka na jednym załogancie można wziąć nawet jeśli reszta ma w tym miejscu camo czy naprawę - tracimy trochę % w tymże, ale za to zyskuje się jakąś ciekawą zdolność.

 

Brothers in Arms jest niezłe - +5% u każdego i działa nadal, jeśli ktoś zostanie zdjęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. nie wiedzieć czemu BiA nie działa dokładnie tak jak wentylacja. Z Wentylacją dowódca ma 100+5 a załoga 100+5+11, a przy BiA załoga ma 100+5+10, tak jakby ten bonus nie liczył się do bonusu od dowódcy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już załapał o co chodzi jeśli w grażu przy członku załogi zapala się strzałka w górę, a on sam się lekko podświetla? Praktycznie w każdym z pojazdów przy różnych członakch zalogi coś takiego mi się teraz pojawiło.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już załapał o co chodzi jeśli w grażu przy członku załogi zapala się strzałka w górę, a on sam się lekko podświetla? Praktycznie w każdym z pojazdów przy różnych członakch zalogi coś takiego mi się teraz pojawiło.

 

Wolny exp do rozdania na skille?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu najwiecej expa dostaje czolgista, ktory jest najbardziej opozniony w rozwoju ;) i to ma na celu podgonić go do reszty, żeby najzwyczajniej w świecie nie odstawał ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T34 ladnie pocisneli. Premium tank losowany przewaznie z IX i X tierami gdzie prawie nic nie zrobi. Papierowy pancerz pozostal, a czas przeladowania to najwiekszy zart w tej grze. Mam nadzieje ze hamburgery zaczna protestowac i w koncu wraz z ruskimi dostanie kopa, bo teraz lepiej idzie zarobic na M103 niz na nim.

 

A co za nic maja Ci dać T8 Premium jak Lowe albo KV-5 ? zapomnij to są Ruskie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znawco który od rana siedzi i gra, wytłumacz mi czemu obniżyli celność dla wszystkich dział w ruskich czołgach ? :lol:

 

znawco jakbyś czytał patch notes to byś wiedział, że statystyki sa wyświetlane dla wyszkolenia załogi 100%, a nie tak jak dawniej 133%. ;)

 

A co do T34 - rusza się jak wóz z węglem, ale wygar i celność ma zacne. No i zarabia zgodnei z oczekiwaniem: w bylejakiej bitwie (odstrzelony Tygrys tylko, i to nie cały) bez premki 30k na czysto.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej z tego wszystkiego wyglądają staty z T34 przepisane na M103 :lol:

 

Btw, mapka Province... ownage po całości - wygrywa ten team, który umie się dobrze porozkładać za budynkami :lol:

 

____

co do bitew:

 

DefeatBattle: Malinovka 30 marca 2012 15:53:02Vehicle: T34Experience received: 272Credits received: 21 193Repairs:Vehicle T34 repaired successfully. You have spent credits:  7 375

Strzeliłem 4 razy :lol:

 

Na wygranej spokojnie daje się zrobić 30+k na czysto... I chyba o to chodziło. Nie kupuję Lewa.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej z tego wszystkiego wyglądają staty z T34 przepisane na M103 :lol:

 

Btw, mapka Province... ownage po całości - wygrywa ten team, który umie się dobrze porozkładać za budynkami :lol:

 

____

co do bitew:

 

DefeatBattle: Malinovka 30 marca 2012 15:53:02Vehicle: T34Experience received: 272Credits received: 21 193Repairs:Vehicle T34 repaired successfully. You have spent credits:  7 375

Strzeliłem 4 razy :lol:

 

Na wygranej spokojnie daje się zrobić 30+k na czysto... I chyba o to chodziło. Nie kupuję Lewa.

 

Tyle to wyciągam na średniej bitwie w M4 z bety tylko tam ammo + naprawa to jakieś 2K :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to wyciągam na średniej bitwie w M4 z bety tylko tam ammo + naprawa to jakieś 2K :P

 

Tyle to wyciągam nawet w KT, jak mam dobry dzień.

 

Moja średnia bitwa w T34 wygląda tak:

 

 

 

 

Wygrana wygląda mniej-więcej tak:

Victory!Battle: Abbey 30 marca 2012 17:52:00Vehicle: T34Experience received: 1 098Credits received: 68 425Battle Achievements: Mastery Badge: I Class, Master GunnerRepairs:Vehicle T34 repaired successfully. You have spent credits:  6 750 Purchased:The ammunition on vehicle T34 resupplied successfully. You have spent credits:  9 540 Purchased:The consumables on vehicle T34 resupplied successfully. You have spent credits:  3 000

 

Dziesiąte tiery, 2 kille, znowu rozwalony doszczętnie :lol:

IMO całkiem nieźle jak na darmowy premium. I czuję, że WG szybko go nie poprawi - 2x T34 (albo T34 z dowolnym supportem) na jednej flance sieją pogrom i cieżko im dać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...