Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

@up, a co masz do stracenia? Ja IS-4 zrobiłem dość ostrą grą w niecały miesiąc od ISa. Nawet pierwotnie nie zamierzałem, ale w plutonach samo się zrobiło :D Graj plutony będzie przyjemniej i więcej xp nazbierasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyko, jak bym wiedział że 7.2 będzie dopiero w kwietniu to bym się doczłapał do t34 a tak sobie odpuściłem i po lee poszedłem w medy. Co do is-4 to ruski rok mi jest potrzebny aby wyfarmić na niego kasę a jest ciężko bo jedynie premki dostawałem w gratisie od wg. Ale już tylko jedynie 3,5kk kredków mi brakuje :wink: ale ciągle coś a to promo na t-20 albo na m12 i kasa za is-3 się nawet rozeszła.

Ze zmian na plus po patchu to jedynie co zauważyłem to że topowe działo w at-25(lub podobnie) zamiast kosztować 41k expa, co było masakrą bo to połowa do t-28. Kosztuje jedynie 18k :blink: I zamiast być w połowie drogi, mogłem sobie je już fundnąć i jeszcze expa zostało :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze spokojem, mogę sobie pykać moim IS-3, wymasowany ze wszystkimi wentylacjami/dosyłaczami/stabilizatorami z ogarnięta załogą, jest dosyć przyjemnym czołgiem i nawet ładnie zarabia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, a co masz do stracenia? Ja IS-4 zrobiłem dość ostrą grą w niecały miesiąc od ISa. Nawet pierwotnie nie zamierzałem, ale w plutonach samo się zrobiło :D Graj plutony będzie przyjemniej i więcej xp nazbierasz.

 

Nie mam nic do stracenia, dlatego będę dalej starał dobić do IS-4 pomimo, że może być ciężko zdążyć, jeśli faktycznie patch będzie w maju i tego, że jestem pesymistą(dlatego tak marudzę, że nie dam rady:D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, więc (wiem, nie zaczynamy od "a więc :P):

 

1. T34 nie jest jednak taką kichą, grając IS-3 lub Lowem czuję respekt przed nim.

2. Jestem wielce zaskoczony rozwojem drzewka u Rosjan. Obecnie chyba zmienię moje plany, które zakładały dojście do is'a-4, zrobienie drzewka medów (obecnie t-34-85) oraz wygrindowanie S-51.

3. Amerykańskie TD z obrotową wieżą są bardzo przyjemne w grze. W szczególności mi przypasował Hellcat - jak nie możesz nic zabić, to możesz zostać b. dobrym spoterem (72 km/h robi swoje ^^). Ja osobiście go używam do rushowania wszelkiej maści pozycji razem z amx'ami oraz reszta medow, jedyne co boli to kartonowy pancerz hulla (tutaj trzeba bardzo uważać na francuzów i wszelkiej maści spoterow). Jeszcze jedną zagwozdką dla mnie jest jego obrót wieży: M18 był jednym z pierwszych czołgów, które dostały elektryczny obrót wieży, zaś w grze prędkość obrotu nie powala - nie jest taka, jakiej można by się spodziewać.

4. Jestem bardzo ciekaw, co się będzie działo po wprowadzeniu wyrzutni rakiet (o ile nie jest to prima aprilis, bo wprowadzenie czołgu, którego produkcję rozpoczęto w 1993 jest bardzo dziwną rzeczą (mam na myśli T-90)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczur jest mało sensowny w obecnej wersji gry i na obecnych mapkach - w zasadzie widzi mi się on tylko na Prohorówce , na innych mapach praktycznie by się nie ruszał lub w małym stopniu .

 

Armaty 280 mm dobre by były do walki z okrętami - może jak powstanie World of Battleship to WG zechce połączyć te gry to wtedy można by go użyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, żeby stał w bazie - postawiony na środku spokojnie by zasłonił pół kółka :lol:

Ewentualnie trochę obok, przemalowany na dom, mógłby jednym splashem zdjąć wszystich przejmujących xDD

 

 

Tymczasem słyszałem, że ma wyjść World of Infantry niedługo. Będzie można sobie rozwijać perki na zasięg bagnetu, camo dla snajperów i zasięg widzenia dla zwiadowców.

 

Na 1 tierze będzie chłopek z widłami/kosą/cepem (w zależności od nacji), a na 10 dla Amerykanów będzie John Rambo.

Nowością ma być wprowadzenie arabskiego drzewka z podgrupą zamachowców - samobójców. Za dodatkowy gold kupi się m.in. możliwość jednorazowego wykorzystania okrzyku Allah Akbar zwiększającego dmg obszarowy.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem słyszałem, że ma wyjść World of Infantry niedługo. Będzie można sobie rozwijać perki na zasięg bagnetu, camo dla snajperów i zasięg widzenia dla zwiadowców.

Na 1 tierze będzie chłopek z widłami/kosą/cepem (w zależności od nacji), a na 10 dla Amerykanów będzie John Rambo.

Nowością ma być wprowadzenie arabskiego drzewka z podgrupą zamachowców - samobójców. Za dodatkowy gold kupi się m.in. możliwość jednorazowego wykorzystania okrzyku Allah Akbar zwiększającego dmg obszarowy.

 

:banana: w to bym pograł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że po śmierci załoganta perk wyłącza się warto, bo rzadko mi giną.

To nie jest pewne. Z tego, co mi wiadomo, prawidłowa jest wersja z Wiki, że perk ten nie wyłącza się po śmierci załogantów.

 

Co do rozkłądu skilli, to ja na T34 mam Brothers in Arms, na drugiego skille "funkcyjne" (dowódca i radiowiec zwiększenie zasięgu widzenia, kierowca szybszy obrót, celowniczy mniejszy rozrzut celownika przy obrocie wieżą, ładowniczy wzmocnienie ammoracka i adrenalina), trzeci skill szkoli się u wszystkich naprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że jak masz BiA na full i naprawę na 80% np. to już Ci działa a jak weźmiesz na odwrót to naprawisz się może ułamek sekundy szybciej ale drugi perk nie będzie działał. Dlatego jeśli i tak chcesz mieć kiedyś BiA to opłaca się go brać od razu.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja wzialem perki i teraz lvluje naprawe :] Własnie dobilem do T32, przerzuciłem załogę z T29(super czołg btw) i zobaczymy jak to będzie hulało. Na wstępie ma już ma minusa za wygląd, bo T29 wygląda super a t32 to taki podrośnięty pershing:)

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pewne. Z tego, co mi wiadomo, prawidłowa jest wersja z Wiki, że perk ten nie wyłącza się po śmierci załogantów.

 

Mam T34 z BIA na 100% u kazdego i mialem dzis dwie sytuacje gdzie gineli zaloganci (nie licze sytuacji gdzie ginal Commander tudziez Gunner) i czas przeladowania nie rosnie! Wynika wiec z tego ze BIA jest aktywne zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pewne. Z tego, co mi wiadomo, prawidłowa jest wersja z Wiki, że perk ten nie wyłącza się po śmierci załogantów.

 

Co do rozkłądu skilli, to ja na T34 mam Brothers in Arms, na drugiego skille "funkcyjne" (dowódca i radiowiec zwiększenie zasięgu widzenia, kierowca szybszy obrót, celowniczy mniejszy rozrzut celownika przy obrocie wieżą, ładowniczy wzmocnienie ammoracka i adrenalina), trzeci skill szkoli się u wszystkich naprawa.

 

Mam prawie identycznie , ale olalem ammoracka i adrenaline i szkole tam 2x naprawe. Trzeciego jeszcze nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja wzialem perki i teraz lvluje naprawe :] Własnie dobilem do T32, przerzuciłem załogę z T29(super czołg btw) i zobaczymy jak to będzie hulało. Na wstępie ma już ma minusa za wygląd, bo T29 wygląda super a t32 to taki podrośnięty pershing:)

 

T32 jest bardzo fajny - i z wyglądu, i z działania. Zza górki strasznie ciężko go trafić, właśnie przez tę małą wieżę. W pewnym momencie nawet chciałem, żeby T32 został premium - byłby ładniejszy :lol:

Do momentu wrzucenia M103 i T110 był imo najlepszym Amerykaninem w grze. Teraz chyba M103 przejął pałeczkę, bo to, co można wyczyniać tym czołgiem, momentami nie mieści się w głowie.

 

Pokazówka na m103 :lol: (sorry za momenty niezdecydowania - tak działa lag- kręcę w lewo, czołg kręci w prawo... i tak parę razy, aż zajarzę gdzie jestem :mrgreen: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T32 jest bardzo fajny - i z wyglądu, i z działania. Zza górki strasznie ciężko go trafić, właśnie przez tę małą wieżę. W pewnym momencie nawet chciałem, żeby T32 został premium - byłby ładniejszy :lol:

Do momentu wrzucenia M103 i T110 był imo najlepszym Amerykaninem w grze. Teraz chyba M103 przejął pałeczkę, bo to, co można wyczyniać tym czołgiem, momentami nie mieści się w głowie.

 

Pokazówka na m103 :lol: (sorry za momenty niezdecydowania - tak działa lag- kręcę w lewo, czołg kręci w prawo... i tak parę razy, aż zajarzę gdzie jestem :mrgreen: ).

 

No nie wiem. Narazie mam wszystko oprócz drugiej wieży (jeszcze 8k expa), załoga ma 93%, wentylacja+mechanizm dosylajacy + stabilizator......i jest tragicznie. Już T29 wiecej działałem.

 

Może to kwestia przyzwyczajenia, może ta drugia wieża tyle daje?:/

 

 

*edit: lukłem w staty, no ma ponad 2x grubszy pancerz. cisnę w takim razie.

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że też grasz T32, jak Ci idzie? Bo mi szczerze mówiąc tragicznie. Utrzymuję styl gry jak T29 i nawet takie tanki które zjadałem z łatwością (IS, Tiger) kopią mi dupe. Coś jest nie tak. Wszystko w tego złoma włazi.

 

Any hints?

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o wieży w M103, odkryłem ją w T34 tuż przed patchem. A zastanawiałem się czy nie odkryć gąsek, ale to był dobry wybór :D

 

T32 gra się gorzej niż T29 (a T34 grało jeszcze gorzej) bo cały czas masz to samo działo, a przeciwnicy coraz silniejsi. T34 ze 105mm to było nieporozumienie, przecież stawało się na przeciw IS-4 albo E75.. Mi też najlepiej się grało T29, ale teraz M103 jest kozak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się T32 grało bardzo dobrze lepiej niż T29 może dlatego że czołg mniejszy i z lepszym pancerzem w T32 można było sobie na dużo pozwolić a do tego top działo niczego sobie. A może po prostu nauczyłem się grać na T29 i lepiej mi już szło na T32.

Odpowiednia postawa i rykoszety mile widziane a to samo w poprzednim modelu i poza wieżą wchodziło jak w masło.

M103 jeszcze nie jeździłem chwilowo dorabiam na boku T34 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...