Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Po 5 miesiącach przygody tą grą dostaję drgawek kiedy mam grać na Lakeville albo Prochorowce. DLACZEGO w większości bitew 90% graczy mojego zespołu ignoruje zabudowania/miasto i jedzie do doliny/w alejkę po drugiej stronie mapy gdzie praktycznie w każdym wypadku atak kończy się masakrą. I to żeby zdarzało się to na niskich poziomach, ale jak my mamy w zespole np. 4x IS-4 na samym szczycie i wszystkie cztery jadą na Lakeville do doliny po prawej/lewej to ja się zastanawiam czy oni te konta kupili na allegro/ebay'u.

 

Co do Lakeville to sam zawsze jadę lewą stroną, tyle, że jak team jest ogarnięty to tam kampi, przeciwnik zaczyna atakować i przegrywa, dlatego bardzo lubię tą mapę, bo nigdy nie ginę bez ubicia kogoś, albo narobienia dużych szkód. Gorzej jest jak mój team zaczyna tam atakować to wtedy zazwyczaj kiepsko idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Lakeville to sam zawsze jadę lewą stroną, tyle, że jak team jest ogarnięty to tam kampi, przeciwnik zaczyna atakować i przegrywa, dlatego bardzo lubię tą mapę, bo nigdy nie ginę bez ubicia kogoś, albo narobienia dużych szkód. Gorzej jest jak mój team zaczyna tam atakować to wtedy zazwyczaj kiepsko idzie.

 

I ja też tylko prawą jeśli zaczynam z odpowiedniej strony ale tylko w tedy kiedy gram twardogłowym amerykańcem bo mam tam miejscówkę że nie ma chu.. we wsi aby ktoś sforsował mnie od frontu. Lecz jak zaczynam po innej stronie to w lewo nie jad bo wiem jak ciężko z tamtej strony ogarniętych graczy wyciągnąć. W tedy wybieram środek mniejsze zło ale w tedy kiedy już moja ekipa jest w mieście bo za wcześnie to strzały z miasta bo chłopaki nie mają w kogo strzelać. Jak dobrze wyjdzie to udaje mi się wspomóc moich ogniem z [gluteus maximus] strony.

 

W sumie każda mapa ma sobie jakiś smaczek i różne techniki dla różnych czołgów i to jest w tym dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ST-1 wpada na tier 9 w linii przed IS-4 w 7.3. A gdzie maja wcisnac IS-8? Patrze na drzewko (http://worldoftanks....sr__full_eu.jpg) i nie widze ani IS-8 ani jego aliasow (T10 czy Obj. 730). Calkiem nowy premium ktorego nie ma na liscie?

 

PS. Obj. 252 to IS-6.

 

EDIT: Juz doczytalem ze IS-6 (Obj. 252) pojawi sie od razu jako premium a na jego miejsce w drzewku trafi nowy tier 9 - IS-8. Ciekawie to bedzie wygladac. Tier 9 to IS-8 a potem Tier 10 - IS-7 :P

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz usunąć folder text, ale pewnie coś nie będzie działać. Albo pościągać wszystko osobno, bo chyba nic autorskiego tam nie ma. Może konfig do xvm.

 

Tak zgadza się poszperałem i skasowałem katalog text i działa wsio. Przeoczyłem jakoś za pierwszym razem go.

Ale dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello, can you tell us please, what upcoming premium vehicle will come with which update? I’m asking about the Jagdtiger becoming a tier 8 TD with 8.8 gun and the IS-6.

 

Jagdtiger with 8.8cm L/71 gun will be tested by supertesters for the 7.3 update.

You Ask, We Reply # 13 - April 6, 2012 | News | World of Tanks

 

Myślałem,że tylko ruskie drzewko będzie zmienione w 7.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgiści nie czytacie a później zamieszanie jest :P

 

- Ma wejść nowy (radziecki) czołg premium IS-6 (prawdopodobnie zamieni on KV-5 i będzie za ok 12k złota)

- Nie ma przeskoku JagdTigera z normalnego drzewka do premium. Będzie specjalna wersja bodaj z gorszym działem i będzie to tier 8.

 

- Dodatkowo za jakiś czas ma pojawić się artyleria premium u Franców

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZwycięstwoKomaryn

10 kwietnia 2012 10:56:08

T34 Doświadczenia 3 116 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia) Kredytów111 231

 

Z nowym Crabtr33 full pack ;) choć kilka dni temu miałem 112.000 tyś za przegraną

 

Ja to nawet strzelać nie zdążam aby tyle nabić, choćby wszystko wchodziło ;) najwięcej nabiłem do tej pory 81k bez prem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od IS do IS-3 w 3 dni bez premium. Włącznie z wygrindowaniem odpowiedniej ilości kasy. Jestem zryty?

 

w 3 dni zbadałeś wszystkie moduły + IS3! to w ile dni zamierzasz odblokować IS4? Dziś kupuje IS3 i mam nadzieje ze przed patchem się wyrobie –czeka mnie dluuuga droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 3 dni zbadałeś wszystkie moduły + IS3! to w ile dni zamierzasz odblokować IS4? Dziś kupuje IS3 i mam nadzieje ze przed patchem się wyrobie –czeka mnie dluuuga droga

 

Nie wszystkie. Odpuściłem 85mm i silnik. 85 było mi niepotrzebne, a bez silnika i tak jeździ się lepiej, niż wymaksowanym T-34-85 (ot, paradoks).

IS-4 zrobię, jak zrobię- nie wcześniej i nie później. Plan to ~10k expa dziennie (+odpowiednio więcej w weekendy), a czy się uda - zobaczymy. Do zrobienia tym razem mam wszystko (zobaczymy jak z silnikiem), więc ponad 200k expa trzeba ogarnąć. Nie będę płakał, jak nie zdążę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgiści nie czytacie a później zamieszanie jest :P

 

- Ma wejść nowy (radziecki) czołg premium IS-6 (prawdopodobnie zamieni on KV-5 i będzie za ok 12k złota)

- Nie ma przeskoku JagdTigera z normalnego drzewka do premium. Będzie specjalna wersja bodaj z gorszym działem i będzie to tier 8.

 

- Dodatkowo za jakiś czas ma pojawić się artyleria premium u Franców

 

Niektórzy już mają :P

post-124097-0-75071300-1334051786_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HaNz: To na "normalnym" serwerze?

 

Czy do BL-9 w IS-3 są potrzebne gąski i/lub wieża?

 

Nie chce mi się sprawdzać wagi działa i liczyć, więc nie wiem jak z gąsienicami. Ale wieży nie trzeba - stock pasuje. Inna sprawa, że gąsienice robię w każdym czołgu, często nawet z free expa, żeby się nie zamulać w błocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten premium Jagdtiger to bedzie niezla bieda - latwiej go bedzie uszkodzic niskimi tierami niz Ferdka ze wzgledu na gigantyczna dolna plyte, a dzialo nie powala na tierze 8 jak teraz gram Ferdkiem robiac Mouse Guna.

 

PS. W dwa dni swiat nafarmilem kasy na Pantere II grajac T34 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do BL-9 w IS-3 są potrzebne gąski i/lub wieża?

 

Weiża - jeśli nie jest wyżej w drzewku, to nie jest potrzebna.

 

Gąski - policz sobie. Sprawdź aktualny zapas obciążenia (widoczny w garażu) i zobacz, jaka jest różnica wagi między działami. Z tego, co kojarzę, to udźwignie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...