Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam tego moda bo sie go boje (a raczej moich reakcji) ale czesto po bitwie sprawdzam efficiency rating debili ktorych spotkalem i zawsze jest ono duzo ponizej 1000. Win ratio? Ok mozna miec pecha nawet przez te 5000 bitew i bedzie wynosilo 46%. Ale nawet jak trafisz na team kretynow to mozesz cos postrzelac, kogos obic lub nawet zdjac - a efficiency bedzie roslo. Nie wierze ze ktos ma ER na poziomie 700 bo ma kiepskie losowania caly czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jeszcze gorzej: nie ruszy się z bazy. Kolejne zastosowanie moda: jak jest jakaś miejscówka do wychylania się, a za mną stoi drugi czołg, to wiem czy mogę z niej skorzystać. Parę razy zapomniałem spojrzeć i zgon na miejscu przez zablokowanie. Ale zazwyczaj wolę spojrzeć, odpuścić i uciekać na drugą stronę mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zdjęcie T-50-2 przyprawia "ludziom" takich trudności? Ostatnio trochę się przyłożyłem do M41 i zdjąłem takiego w ruchu bez do końca wycentrowanego celownika...artylerią! A cholerne medy i HT nie potrafią takiego zdjąć ...

 

Troche lipa - na urodziny to myslalem, ze dadza z 1 dzien premki albo troche golda kazdemu w prezencie.

 

 

"Jeśli wszyscy są super to nikt tak naprawdę nie jest" ;-) (Tak wiem, pocisnąłem z cytatem z bajki, ale mądry był no..."Iniemamocni")

Osobiście to myślę o kupnie golda jednak...nie uważam żeby to było opłacalne i nie lubie im kieszeni napychać. Ale wolałbym wydać te pieniądze teraz i mieć z nich więcej niż żeby mnie na to naszło za jakiś czas gdy będą "normalne" ceny.

 

Jakiś @romanleszek zrobił mi prezent na koniec bitwy. Też M41 fruwał, zwiał mi jednak na początku. Nasi wpakowali się do bazy, szukają go na około bo był last man standing. Aż tu nagle pojawia mi się w zasięgu wzroku w...naszej bazie! Jedzie na mnie tym swoim M41, prościutko, ot tak żeby mi łatwiej było wycelować... :-D

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że jak długo gram głównie jednym czołgiem to przyzwyczajam się do tego jak długo leci pocisk i intuicyjnie celuję z odpowiednim wyprzedzeniem do ruszającego się celu. Wtedy nawet trollgunem KV potrafię takiego zdjąć przez pół mapy. Jak często zmieniam czołgi, np. tylko zbierając gwiazdki to już gorzej z trafianiem w locie.

 

Artą też zdejmowałem scoutów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zdjęcie T-50-2 przyprawia "ludziom" takich trudności? Ostatnio trochę się przyłożyłem do M41 i zdjąłem takiego w ruchu bez do końca wycentrowanego celownika...artylerią! A cholerne medy i HT nie potrafią takiego zdjąć ...

Jeden strzał to mało reprezentatywna grupa statystyczna ;) A poza tym dobrze ogarnięty kierowca T-50 ma zwyczaj kluczyć niczym mucha na dragach i często skręca tuż przed tym jak się przyceluje czy w momencie oddawania strzału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszło do głowy, że o tym, że T34 będzie premium było wiadomo od dawna, a wiadomo może o jeszcze jakimś, że ma być premium?? Szykują się jeszcze jakieś zmiany w drzewkach oprócz tego z 7.3 ??

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy, jeszcze japońskie maszyny i brytyjskie.. każde drzewko jeszcze pewnie bedzie rozbudowywane.. bo dlaczego niby ruskie HT mają miec dwie linie, dlaczego niemieckie HT mają dwie linie, dlaczego USA ma tego nie mieć.. jest sporo opcji jeszcze, poczekamy, zobaczymy :)

 

mnie praktycznie ominie urodzinowy specjal T_T po pracy mam czasu na dwie godzinki gry w tygodniu, a w ten weekend szkoła w godzinach 8-20.. studiować się zachciało :P może w nocy coś..

 

powodzenia wszystkim w robieniu 10000xp na bitwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche lipa - na urodziny to myslalem, ze dadza z 1 dzien premki albo troche golda kazdemu w prezencie.

 

No i wykrakałeś. ;>

 

"Urodzinowy kod bonusowy

 

Dodatkowy dzień premium? Tak! Właśnie to chcielibyśmy Wam podarować w nasze urodziny. Nie przegapcie okazji!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon na wysyp gimbusów uważam za otwarty... Zaś pojawiły się bitwy, gdzie po 2 min. walki mój cały team leży martwy, a ja dostaję w prezencie całą drużynę wroga do wybicia (dobrze, że dziś założyłem S-70 na IS'a 4 ^^ ).

 

Jakie moduły polecacie na Is'a 4? W promocji już kupiłem rammera i wentylację i myślę nad 3 modułem. Stabilizator? Szybsze naprowadzanie?...

Edytowane przez kacp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Prowincja 12 kwietnia 2012 08:32:34

Czołg: VK 3002 (DB)

Doświadczenia: 8 165 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 41 415

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Strzelec pancerny, Snajper

 

Wiem ze to żaden wyczyn ,ale na stockowym VK...DB to dla mnie big sukces ;) Czołg kupiłem tydzień temu i przez ten czas miałem nabite 8100 exp a dziś to poszło na raz i będzie można Pantere w promo nabyć :lol:

 

Zauważyłem że jedyne do czego się nadaje ten sprzęt na stocku to scouting oczywiście nie samobójczy, bo to za wolne.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie moduły polecacie na Is'a 4? W promocji już kupiłem rammera i wentylację i myślę nad 3 modułem. Stabilizator? Szybsze naprowadzanie?...

 

Od początku, oprócz rammera i wentylacji używam coated optics (+10% widoku) i wydaje się, że się sprawdza. Nie lubię kampić więc jak dla mnie bardziej się przydaje od lornetki.

IS-4 z S-70 to obok KV z 107-ką mój ulubiony pojazd w grze :)

Chociaż trochę boję się, że go popsują po zmianach w ruskim drzewku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie moduły polecacie na Is'a 4? W promocji już kupiłem rammera i wentylację i myślę nad 3 modułem. Stabilizator? Szybsze naprowadzanie?...

Jako trzeci moduł używam lornetek tych demontowanych. Mam dwie i przenoszę z czołgu na czołg. Co to daje? W przypadkach typu, capują nam bazę lub my im, walka snajperska, walka w półdystansie w terenie zakrzaczonym idt mam kilka metrów przewagi i mogę strzelać zanim mnie zobaczą.

 

U mnie niestety wciąż akurat na is-4 jest osłona ale chyba ją zdejmę i odstawię do magazynu, ale w sumie niedługo sami mi zdejmą bo będzie zmiana w ruskim drzewku ;)

Na nic się nie zdaje, strzały HE osłabły, arty jest miej niż kiedyś i wożę tylko ten złom jako zbędny balast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie bo czołgi premium są za 50% oczywiście do 5 tiera.

Czy ktoś ma miał czołg premium 5 tieru? ile to zarabia itp.

Ja mam T34 i znosi niezłe złote jajka ;) ale dla kumpla by się przydał a że 50% to może jest sens tylko który?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie odpuszcze granie w ten bonus bo po prostu sie nie da.. 11 bitew przegranych zadnej wygranej.. A wszystkie wygladaja tak:

post-117050-0-39524900-1334220007_thumb.jpg

I jeszcze glaby maja czelnosc mowic mi ze grac nie umiem.. Wiem to tylko AMX.. ale przynajmniej cos probowalem ubic.. a nie ginac jak reszta. 11 czolgow bylo zdjetych juz po 2 minutach. I byliby wymordowali wszystkich ale nie mogli znalezc E75 wiec zdecydowali przejac baze.. Japie**ole..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mieliśmy takiego pecha z gregsem kilka razy z rzędu aż się chyba wkurzyliśmy i ja 5 on 4 kili i z trudem, ale daliśmy radę ;)

 

Później już było lepiej bo dołączył ober... i przyniósł worek farta :lol:

 

Na takie licho polecam plutony po trzech, choć i to nie gwarantuje sukcesu.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kończy. W sobotę grałem w plutonie z kumplem i lądowaliśmy tak samo często na górze listy, jak na dole.

Ale jedno było przez kilka bitew niezmienne -noobfest, ofc w naszym teamie.

Rozwaliłem w jednej bitwie 6 gości M103, po czym został mi na koniec IS-4, 2x IS-3 i KT. Na wszystkich miało mi wystarczyć 250hp i 6 ostatnich pocisków HE, jakie miałem. Ofc usłyszałem od jakiegoś pędraka w ARL, że jestem totalnym noobem, bo nie umiem grać tym czołgiem. Nie no, fajnie tak - mieć team debili, którzy giną na flance (włączając tego ARL) po 3 minucie, dzięki czemu nasza flanka musiała się bronić w 4 czołgi przeciwko 12. Ba... na mojej flance też jakiś ćwierćinteligent w IS-3 wyjechał prosto pod ogień 2 gw panter i zgubił jaiś 1200hp w sekundę. Najśmieszniejsze, że o mało mnie nie rozwalił KW-3, który idealnie trzema strzałami trafił (z jazdy) w weakspoty.

 

Do tego kumulacja:

- 4 razy na Mines,

- 4 razy w T34,

- 4 razy z tej samej strony

- i 4 razy przegraliśmy.

Zawsze ginęliśmy na końcu :mur:

 

Najlepsze, że już trochę zrezygnowani / wkurzeni / znudzeni / poirytowani (niepotrzebne skreślić) T34 zapuściliśmy je po raz piąty (w końcu trzeba zrobić DD)... I znowu wylądowaliśmy na Mines. Tym razem z drugiej strony mapy (od dołu). Wygraliśmy 15:3, z czego we dwóch zjechaliśmy 2/3 przeciwnego teamu. Cuda i dziwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na IS-3 i IS-4 założyłem szybsze celowanie, lubię wychylić się szybko zza rogu albo strzelać po zatrzymaniu.

Jak wygląda sprawa tego serwera TS, o którym była mowa niedawno?

 

btw noobów, wczoraj na Mines gram IS-4 - ogólnie wysokie tiery, sporo arty a u nas jeden medium (E50). Myślę sobie może się mu uda i jakoś pójdzie ale nie, on postanowił bawić się w TD siedząc za krzakiem w bazie ><.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...