Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego kumulacja:

- 4 razy na Mines,

- 4 razy w T34,

- 4 razy z tej samej strony

- i 4 razy przegraliśmy.

Zawsze ginęliśmy na końcu :mur:

 

Najlepsze, że już trochę zrezygnowani / wkurzeni / znudzeni / poirytowani (niepotrzebne skreślić) T34 zapuściliśmy je po raz piąty (w końcu trzeba zrobić DD)... I znowu wylądowaliśmy na Mines. Tym razem z drugiej strony mapy (od dołu). Wygraliśmy 15:3, z czego we dwóch zjechaliśmy 2/3 przeciwnego teamu. Cuda i dziwy.

 

to samo u mnie wczoraj ze znajomkiem, tyle że graliśmy ruinberg..

 

po 4 przegranej koleś mówi " dawaj jedziemy w druga stronę, żeby przełamać rutynę " no i faktycznie pojechaliśmy druga stroną i zbiliśmy we dwóch 11 tanków i wygraliśmy to tak czy inaczej tylko 15>12.. także spójrzcie co reszta zrobiła - tyle co nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś ciężkim Francuzem 7-go tieru?

Teraz jest na niego promocja, a mi brakuje akurat z 10k expa na ARLu.

Warto spróbować?

Czytałem opinie, że jest wręcz tragicznie słaby...

 

Francuskie czołgi regularnie psują mi nerwy.

BDR był chyba najgorszym shitem z V tieru jakim grałem... przegania nawet Pz3/4.

ARL też nie jest wiele lepszy, a jego działo z ponad 200mm penetracji jest totalnie nieobliczalne - potrafi dingować kilka razy z rzędu od KV, a następnym strzałem przebić z przodu E-75...

 

Ale... jednak szybkie HT z automatycznym działem kuszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo to była epicka bitwa. Przed wyjściem do pracy miałem świetną bitwę M41. Pierwsza dziś więc x5. Końcowo 3400expa. Bodajże 5 killi i kilka uszk.

Ale co najlepsze to koniec bitwy. Było arty-party...dosłownie. Zostały same SPG na mapie plus jeden scout po naszej stronie i KV po ich, ale szybko padły oba. Hummel zjechał z górki, przebił wioskę i zaczął bić do ich bazy. Wykrył artę, dobiliśmy ją razem, zobaczyłem ostatniego ich wroga, zacząłem celować ale zniknął i zwiał a Hummel padł trupem. Zostaliśmy 1vs1. Zegar pokazuje niecałe 3 minuty do końca bitwy. Wjechałem do bazy, schowałem się za budynkiem i szukam. Nagle widzę padające budenek i drzewo. Mam go! Celuję ale stoimy oboje po dwóch stronach domku. Wiadomo, reload kilkunastosekundowy więc mamy oboje tylko jeden strzał. Pot na dłoniach i czole. Widzę że on próbuje wyjechać zza winkla myśląc że chyba zdąży się obrócić i strzelić. Nie wiele myśląc przebiłem więc się przez budynek, gdy ostatnia ściana padła pod naporem gąsienic oddałem shoot i ...WIN! Genialna bitwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa serwera wygląda tak, że dostaliśmy od admina "R"ki we trzech i więcej już go nie widzieliśmy na kanale. Siedzimy więc zazwyczaj w poczekalni albo w muzyka czy music jakoś tak, zazwyczaj jest pusty i otwarty. Dołączać do kanału mogą też niezarejestrowani.

 

Grał ktoś ciężkim Francuzem 7-go tieru?

Teraz jest na niego promocja, a mi brakuje akurat z 10k expa na ARLu.

Warto spróbować?

Czytałem opinie, że jest wręcz tragicznie słaby...

 

Francuskie czołgi regularnie psują mi nerwy.

BDR był chyba najgorszym shitem z V tieru jakim grałem... przegania nawet Pz3/4.

ARL też nie jest wiele lepszy, a jego działo z ponad 200mm penetracji jest totalnie nieobliczalne - potrafi dingować kilka razy z rzędu od KV, a następnym strzałem przebić z przodu E-75...

 

Ale... jednak szybkie HT z automatycznym działem kuszą...

 

Mam zamiar się zaopatrzyć w ten shit. Podobno ludzie mają na nim po 30% win ratio, zobaczymy.

Ale co do ARL 44 całkiem inne mam zdanie na jego temat i tego działa. Winratio ok 63%, wchodzi ładnie, dinguje bardzo mało, zadaje przyzwoity dmg. Wydaje mi się, że musisz walić pod kątem bo penetracja dzieli się przez kont uderzenia w płaszczyznę.

 

Jedynie działo w panterze L100 można uznać za lepsze z powodu wyśmienitej celności, ale ma dużo niższe dmg. Poza tym pantera to 7 tier.

 

Zaryzykuję bo chcę dojść do tych wkurzających HT Francji z autoloaderem. Jak one mnie wkurzają ;) chce taki mieć :lol:

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fr fajne są ale nie do pierwszej linii, papiery straszne i lep na kulki straszny. Batem sie fajnie gra na otwartych mapach, można hasać niczym t50-2 i ostro przywalić jak trzeba.

ARL bardzo miło wspominam, genialny czołg do farmy kasy, dobrze ustawiony sporo odbija, działo ma wygar i pena. Trzeba sie wcelowywać, ale to chyba przy kazdym tak jest czołgu...moim zdaniem zgniata wszystko z isami i tygrysami włącznie, zwłaszcza patrząc na jego tier.

Co do czołgów z autoloaderem - po nerfie sporo osłabły, i trzeba sie przestawić, dłuższy czas celowania i reloadu boli. Ale też dają rade.

 

btw- bdr taki straszny nie jest, miałem na nim 46% win rate. Ale kupa akcji w plutkach była...Arl to już wiekszość solo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ide w medy, ale to droga przez mękę :lol:

 

A fr medy dobrze w miarę się gra od 12t, 13 75 jest już całkiem całkiem.

 

Z tego co inni pisali, mówili, 13 90 jest jeszcze lepszy ale lorriane 40t już nie. No i to co powiedział Gregu Bat. Kilka razy miałem tak, że w przeciwnej drużynie były dwa trzy baty i od razu panika u nas, "first kill Bat!!!) ;) a gra na tierze 10/9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michaelius

to działo dobre na tier 9, choć nie urywa łba, ale na 10 trochę mało dmg.

 

Obecne z is-4 na 9 tier:

130 mm S-70

Characteristics

130 Caliber (mm)

3,89-4,38 Rate of fire (rounds/min)

260/303/68 Average penetration (mm)

490/490/640 Average damage

0,4 Accuracy at 100m (m)

3,4 Aiming time (sec)

2980 Weight (kg)

Więc raczej regres, choć celność, aiming i reload lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW poczulem sie zmotywowany do grindowania IS-4:

 

[img.]http://cs9668.userapi.com/u26905453/133001254/x_392a36a0.jpg[/img]

 

Lepiej popatrz na czołgi, do których jeszcze się to działo nada i mi powiedz, gdzie będzie w drzewku IS-8 ;P

 

@Sławek:

regres... zerknij na staty działa z T110E5.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michaelius

to działo dobre na tier 9, choć nie urywa łba, ale na 10 trochę mało dmg.

 

Obecne z is-4 na 9 tier:

 

Więc raczej regres, choć celność, aiming i reload lepsze.

 

Czyli nie regres tylko progres bo co ci po dmg jak w nic nie trafisz a zanim przycelujesz to cel odjedzie , a do tego cie odstrzela zanim przeladujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,

120 mm Gun M58 ma mniej dmg (400), ale strzela częściej. Efektywny dmg jest więc wyższy. Jedynie koszty idą w górę bo więcej amunicji wypluwamy.

 

Zresztą akurat T110E5 ma wg mnie zbyt słabe działo co jest największym mankamentem tego bardzo dobrego czołgu. Szybkość, zwinność, przedni pancerz, niewielka sylwetka jak na TierX są zaletami. W sumie niezbyt dobrze mi się nim gra, ale win ratio mam w miarę dobre. Odwrotnie do M103 który ma to samo działo, ale gra się nim świetnie, za to win ratio bardzo kiepskie licząc nawet same bitwy po paczu bo do M103 liczy się cała historia T34 sprzed 7.2.

 

Czyli nie regres tylko progres bo co ci po dmg jak w nic nie trafisz a zanim przycelujesz to cel odjedzie , a do tego cie odstrzela zanim przeladujesz?

 

No tak, niech będzie, że jest lepsze, bo mniejsze dmg nadrobi reloadem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem młota... czaiłem się zza budynku typem. Koleś był w amx40. Najpierw podjechał do samej ściany budynku i chyba próbował ją rozstrzelać (kilka razy), a potem odjechał kawałek, rozpędził się i wjechał mi w bok. Potem jeszcze raz.. i jeszcze kilka.. Pytałem co mu dolega, prosiłem, ostrzegałem, strzeliłem 3 razy pod gąsienice, w końcu zakończyłem jego żywot co rozpoczęło litanię bluzgów, wyzywania od noobów i odgrażania się raportowaniem... eh... eventy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna miałem walkę kv , t25/2 poszedł na 1 hita, i dobiłem is3, + jakieś pojedyncze strzały i w końcu 4300xp wpadło za ten wyczyn:D

 

szkoda ze t25/2 to taki papier, bo miałem iść w td z wieżami :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się dziś super gra IS'em.. nie ukrywam, że skorzystałem z promocji i kupiłem do niego rammer i wentylację ( w sumie 2 w cenie 1 )..

 

Zwycięstwo!Bitwa: Piaszczysta rzeka 12 kwietnia 2012 18:59:30Czołg: ISDoświadczenia: 1 818Kredytów: 50 938Osiągnięcia w walce: Zwiadowca, Specjalista

 

takich bitew dziś miałem koło 10 :) tzn bez zwiadowcy i specjalisty ( 2 razy ), bo to śmieszna historia, heavy tankiem zwiadowca? :P

 

na szczęście jedną z tych bitew była gwiazdkowa, pierwsza.. i 9400xp wpadło :)

 

@m4r

 

shame on me ^_^ dzieki ;)

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m4r

 

jak wklejasz taki ładny cytat??? :( kopiujesz z jakiegoś moda? bo tak czysto z gry z raportu stockowego wygląda j/w..

 

Code, zią, code.

Lorem ipsum dolor
Standardowo ma czcionkę monospace, mniejszą odrobinę od normalnej, co deko lepiej imo wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!Battle: El Halluf 12 kwietnia 2012 22:28:41Vehicle: T34Experience received: 1 481Credits received: 89 692Battle Achievements: Steel Wall
Jak to było? Aaa, no tak: "bez premium" :lol:

Ten czołg mnie momentami zadziwia... padły: T34, T32, JT, jakiś plankton. Do momentu spotkania JT miałem prawie całe HP, uszczuplone o kilka strzałów HE od tygrysa, którego pozbawiłem 1200hp. Praktycznie, każdego spotkanego po drodze uszczupliłem o 1000+ hp (JT jakieś 1300-1400hp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zaczynając od godziny 2:00 czasu polskiego, 12 kwietnia" czytamy ? :) chyba ze jeszcze inny masz kod

 

No czytamy, nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie 2:00 12. kwietnia była w środku nocy z 11. na 12. czyli ok. 18 godzin temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no gram dzisiaj, tragedia. Pierwsze 10 walk, może więcej przegrane, jak już coś wygrałem to wtedy gdy mnie na początku zabili. Przez 2,5h grania byłem 2 razy blisko szczytu listy, z czego raz nawet nie strzeliłem bo KV mnie ściągnął jednym strzałem, i może 4 razy w sordku listy, tak to zawsze na dole. Po prostu ręce opadają.

 

Chyba skasuje konto, bo gra mnie coraz bardziej wkurza i przejdę Ledend Of Grimrock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...