Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Na obu, a co to ma do rzeczy?

 

Nic. Tak pytam, bo mamy praktycznie tyle samo bitew, a zrobiłeś więcej expa ubijając mniej czołgów i robiąc mniej (chyba - nie pamiętam) dmg, więc z ciekawości zapytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości killi - zawsze pudłuję/dinguję/krytyk za 0 ostatni strzał, ew. zostawiam kolesiowi kilkanaście HP... taka karma ;)

 

To chyba każdemu się zdarza, mi równie często. Wczoraj graliśmy kompanie 10tkami (kadrowa) na mapie El Halluf, kilku naszych od razu wybili bo przeciwna arta nieźle ogarniała a my ruszyliśmy rushem (większość T110 i IS7). Pod koniec zostałem ja (IS7) i Maus przeciwko Is7 i 3x GW typ E. Życie Mausa długo nie trwało jak wjeżdżał na górkę dostał od arty. Zostałem przeciwko 4, ruszyłem pod górkę, trafiłem na IS7, zszedł, wjeżdżam dalej, pojawiła się jedna arta na górce i druga zjeżdżająca na dół, dostały po strzale ale przeżyły. Schowałem się kiedy z tyłu wyjechała 3 arta, dostała strzała i wjechała we mnie ginąc. Jadę pod górkę, dobijam drugą artę, 3 została na dole już skubnięta przeze mnie to pojechałem na capa. 80% zajęte bazy i czekam, pojawia się arta, która wjeżdża na górkę (~150hp), strzelam ("strzał w dziesiątkę") i nic, jako że miałem też ok 130hp ginę po jej strzale :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fun z gry jest jak dupsko, każdy ma własny ;)

Mi akurat więcej radochy sprawia raz dobrze przywalić, niż dwa razy byle jak, szczególnie na KV-3 który losuje znacznie wyżej niż KV. dlatego do KV nie zakładam 152...

 

No to załóż tą 152 radochy koopa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 trafień w KV za 0 dam. Grałem BDR G1B z 90mm. Niestety jego 2 trafienia weszły.

 

 

Czy 'tfórcy' tej gry to kretyni??? Ciekawe co s******** w następnym patchu.

 

Dwie akcje z wczoraj: Jadę Tiger P z najlepszym działem o penetracji 203mm i widzę AMX 40. Micha mi się uśmiecha ze łatwy kill będzie. Pierwszy strzał wchodzi jak w masło przy kolejnych 2 –ding :blink: . Ginę bo dostał wsparcie :angry: Kolejna bitwa IS3 z BL9. Ostrzeliwują mnie 2X KV. Każdemu zapodałem po pestce i zaczynają odwrót. Ruszam za nimi dwa strzały w ich dupsko i co DING :blink: . Po tych akcjach darowałem sobie dalsza grę. Zobaczymy jak będzie dzisiaj mi szło.

 

 

Edit: nie zauważyliście może ze jak przeciwnikowi zostanie kilkadziesiąt hp to zaczyna od niego dziwnie rykoszetować?

Edytowane przez dsowlad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: nie zauważyliście może ze jak przeciwnikowi zostanie kilkadziesiąt hp to zaczyna od niego dziwnie rykoszetować?

 

Akcja z dziś, T30 walę w IS3 dwa strzały zostaje mu 2%, strzelam ding, strzelam ding , k**** , dopiero trzeci strzał posłał go w piach. Może coś jest prawdy w tej Twojej teorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, ale KV często trafia na niskie tiery, znacznie częściej niż KV-3. Strzelać do takich z 152 mniej niż raz na pół minuty to jest już nie koniecznie radocha ;)

 

To tak, ale ja to jakoś kręcę się na dole stawki jak już gram tym ******.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sie zastanawiam IS4 i IS7 z armatą s-70, to po co w IS7 dodatkowy ładowniczy ?? powinno się na IS7 szybciej strzelać, co 4 ręce to nie 2 ;)

Widzę marnowany potencjał ludzki :)

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy specjal dedykowany niszczycielom czołgów rozpoczyna się w piątek, 20 kwietnia o 9:30 czasu polskiego, a kończy we wtorek 24 kwietnia o 7:00 czasu polskiego.

 

W czasie trwania tego specjala będziecie mogli cieszyć się:

50% zniżką na następujące niszczyciele czołgów:

 

SU-76 (sowiecki niszczyciel 3 tieru)

SU-100 (sowiecki niszczyciel 6 tieru)

Marder II (niemiecki niszczyciel 3 tieru)

JagdPz IV (niemiecki niszczyciel 6 tieru)

T40 (amerykański niszczyciel 4 tieru)

M36 Slugger (amerykański niszczyciel 6 tieru)

 

50% zniżki na miejsca w garażu dla Waszych nowych pojazdów!

50% zniżki na materiały eksploatacyjne dostępne za kredyty, które pomogą Wam osiągnąć lepsze wyniki na polu bitwy.

Specjal dedykowany niszczycielom czołgów | News | World of Tanks
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na każdym czołgu mam identyczną konfigurację:

 

4 - zestaw naprawczy

5 - apteczka

6 - gaśnica

 

Z jednej dobrej rzeczy zrezygnowali podczas supertestów 0.7.2. Mianowicie w pierwszej odsłonie przy tylko jednym uszkodzonym module, albo załogancie wystarczyło wybrać np. apteczkę by automatycznie wyleczyć np. kierowcę bez konieczności ponownego wybierania odpowiedniego klawisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: musze czytac posty wyzej ;)

 

Dlatego na każdym czołgu mam identyczną konfigurację:

 

4 - zestaw naprawczy

5 - apteczka

6 - gaśnica

 

Z jednej dobrej rzeczy zrezygnowali podczas supertestów 0.7.2. Mianowicie w pierwszej odsłonie przy tylko jednym uszkodzonym module, albo załogancie wystarczyło wybrać np. apteczkę by automatycznie wyleczyć np. kierowcę bez konieczności ponownego wybierania odpowiedniego klawisza.

 

Nie taka dobra by byla bo przypadkiem wciskajac bys zmarnowal zestaw na gasienice itp.

 

Ja woze te zestawy na wszystkim od tier 7 w gore.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wcześniej czy później będziesz chciał robić IS-7. Warto teraz zrobić możliwie najwięcej expa na KV-3 by jak najszybciej odblokować KV-4. Ja na ten przykład mam już KV-3 elite i dodatkowo 105k exp czekające by móc odblokować już KV-4. Co prawda nie zależy mi tak bardzo na tej linii HT bo z automatu dostanę IS-4 X tier ale warto trochę więcej pomęczyć KV-3 w obecnym momencie.

 

Nie mam aż tyle czasu, żeby skupiać się na dwóch drzewkach.. i tak dostaję gratis jeden tier wyżej to mam powody do radości. :D Is-4 na pewno też dopakują, żeby mógł konkurować z 7-ką.

Ciekawe czy kw-3 tylko dopakują hp czy coś jeszcze. No i jak będzie wyglądało drzewko rozwoju kw-4, jakie działka będą wspólne z kw-3 itp.

Rozumiem, że to wszystko będzie można poznać na test serwerze, tylko póki co nie wiadomo kiedy to będzie, tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aż tyle czasu, żeby skupiać się na dwóch drzewkach.. i tak dostaję gratis jeden tier wyżej to mam powody do radości. :D Is-4 na pewno też dopakują, żeby mógł konkurować z 7-ką.

Ciekawe czy kw-3 tylko dopakują hp czy coś jeszcze. No i jak będzie wyglądało drzewko rozwoju kw-4, jakie działka będą wspólne z kw-3 itp.

Rozumiem, że to wszystko będzie można poznać na test serwerze, tylko póki co nie wiadomo kiedy to będzie, tak ?

 

IMO IS-4 wymiata IS-7 nawet obecnie ;) Za to bardzo ciekawie zrobiło się jeśli chodzi o X tiery HT. Zawsze niemieckie maszyny były bardzo groźne no i wcześniej wspomniany IS-7 a obecnie cholernie dobrze sprawuje się T110E5! Kawał świetnej maszyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na każdym czołgu mam identyczną konfigurację:

 

4 - zestaw naprawczy

5 - apteczka

6 - gaśnica

 

Z jednej dobrej rzeczy zrezygnowali podczas supertestów 0.7.2. Mianowicie w pierwszej odsłonie przy tylko jednym uszkodzonym module, albo załogancie wystarczyło wybrać np. apteczkę by automatycznie wyleczyć np. kierowcę bez konieczności ponownego wybierania odpowiedniego klawisza.

 

To było fajne, ale oczywiście WG nie jest w stanie wprowadzić jakieś funkcji bez spier...czegoś i musieli się z tego wycofać. A wiadro stuffu zakupić warto, szybko się spłaca. Aczkolwiek gaśnicy tez rzadko używam, zanim się ogarnę, że się palę, to już i tak jestem w takim stanie, że szkoda kredytów.

 

Co do promocji - po cichu liczyłem na Hellcata, trudno, może innym razem.

 

A propos ogarniania - zauważyliście, że zmieniły się komunikaty o uszkodzeniach? Kiedyś jak dostało się jednym strzałem czy w krótkim czasie kilka krytyków, to mówiło o wszystkich, teraz tylko o jednym. Parę razy już ze zdziwieniem odkrywałem, że padł mi kierowca czy trafili ammoracka. Crosshair mod z czasem przeładowania nabrał nowego znaczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kocham ta grę :) właśnie strzelając z BL-9 zamontowanej na IS4, zaliczyłem 2 rykoszety strzelając w tył KW-3 :) fakt był skontrowany o jakieś 20%, a wczoraj podobnie strzelając w tył SU-100 :) ale tylko jeden rykoszet ;)

Mam na koncie jakieś 500 bitw, z BL-9 na IS3, więc wydaje mi się że wiem jak sie to działo zachowuję, i teraz grając z nim zamontowanym na IS4 osłabło i łapie bardzo dużo rykoszetów i nie wydaję mi sie bo takie przypadki jak w/w się wcześniej nie zdarzały. O przypadkach z tygrysami i innymi nie wspomnę bo tam to już czacem przegięcie :/ a nauczyłem się w nie celować i z IS3 się udawało, a teraz rykoszet za rykoszetem :/

Nie wiem może IS4 jest wyższy i łapie minimalnie inne kąty ??

Celować raczej umie według statystyk celność to 82-85% więc jest chyba OK ??

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitf :mrgreen:

 

Dlatego na każdym czołgu mam identyczną konfigurację:

 

4 - zestaw naprawczy

5 - apteczka

6 - gaśnica

 

Ja mam deko inaczej - żeby mi się nie myliła apteczka z zestawem, przedzieliłem je gaśnicą. Teraz mam zero pomyłek, bo wiem że apteczka jest trochę dalej niż naprawa i nie trzeba kombinować "czemu mi nie naprawia tego cholernego silnika, tylko wyświetla kierowcę".

 

A teraz na rozluźnienie...

Teaser:

Dołączona grafika

 

Spektakl właściwy:

klik

W rolach bohaterów negatywnych 2x IS-4, KT, IS-3 i jakaś drobnica :lol:

M103 i T110 mają zdecydowanie najlepsze działo w tej grze. Żadnym innym czołgiem sobie nie pozwolę na takie luźne celowanie w przód IS-4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...