Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Z T-150 będzie wyjście do KW-3, z KW-1S - do IS, to będą dwie oddzielne gałęzie.

 

Nowe KW-3:

Dołączona grafika

 

EDIT: screeny wszystkich nowych czołgów, wymaga zalogowania na forum WoT: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/107761-new-soviet-vehicles/page__view__findpost__p__1809896

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj WG uruchomiło nowe serwery dla graczy z .EU :) podobno mają bez pogorszenia pingów obsługiwać ponad 100000 graczy jednocześnie.

 

Pojemność serwera została powiększona! | News | World of Tanks

 

Niestety na kadry piszące newsy po Polsku już nie było ich stać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę. Zarejestrowałem sobie konto na ten sam mail na serwerze RU i teraz mi wrzuca tamto do testów :blink: . Oczywiście nic tam nie mam nie mogę więc testować innych czołgów niż premium za gold. Wie może ktoś jak skasować takie niepotrzebne konto?

 

Edit:

Druga rzecz, nie mam czasu ;) dziś wieczór z piłką.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz ścinał drzewa? :lol2:

 

Finał pucharu Polski i półfinał ligi mistrzów rewanż.

Dołączona grafika

O taką piłkę mi szło ;)

 

Edit:

Chelsea w finale :lol: tego się nie spodziewałem, choć im kibicowałem.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bitwa wieczoru - IDDQD, IDKFA... A nie, IDKFA nie, bo AP mi brakło i jechałem pod koniec z resztek HE :lol:

Ale serio - czułem się jak cziter :blurp:

 

Teaser:

Victory!Battle: Province 24 kwietnia 2012 22:38:56Vehicle: MkVII TetrarchExperience received: 1 269Credits received: 15 480Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Master Gunner, Sharpshooter, Top Gun
Dołączona grafika

 

Akcja:

Troll level - master :lol:

 

I jeszcze przy okazji - dlaczego czasem egzaminy gimnazjalne są fajne:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra(ł) ktoś AMX50 100? Z którym działem?

Ja jestem po kilkudziesięciu bitwach, dorobiłem się działa 100mm, ale chyba jednak pozostanę przy 90mm. Koszty amunicji setki skutecznie eliminują zyski nawet z premium.

Ponadto 13 sekund dłuższy reload magazynka też nie jest za fajny.

A samo działo z penetracją niby 230mm (chyba najlepsza wśród czołgów na Tier 8) potrafi zdingować 4 razy z rzędu od przodu IS-3 (dolna część)... To już potrafi doprowadzić do białej gorączki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę, że strzelałeś pod niekorzystnym kontem.

 

Characteristics

100 Caliber (mm)

4,83-7,01 Rate of fire (rounds/min)

232/308/50 Average penetration (mm)

300/300/400 Average damage

0,36 Accuracy at 100m (m)

3 Aiming time (sec)

3000 Weight (kg)

Compatible vehicles

AMX 50 100, Bat Chatillon 25 t, AMX 50 120, Lorraine 40 t

Compatible turrets

Lorraine 40 t, Bat Chatillon 25 t Tourelle A, AMX 50 Tourelle C, AMX 50 100

Compatible shells

High Explosive (HE): Frt.Prf. 1945

High Explosive Anti-Tank (HEAT): OE mle 1930

Armor Piercing (AP): Prf. 1940

Prf. 1940

Price:1 030

Characteristics

Armor Piercing (AP) Type

100 Caliber (mm)

174-290 Armor penetration

225-375 Damage

Used in guns

100 mm SA 47

Wylosowałeś cztery razy z rzędu penetrację w dolnych granicach (załóżmy teoretycznie że najniższą. Trafiłeś pod niekorzystnym kontem, ideał 90° dolna część pancerza IS-3 jest pochylona, mogłeś trafić nawet z kontem 20°.

 

Heavy Tank IS-3

110/90/60 Hull armor (Front/Sides/Rear, mm)

Penetracja 174*0,22=38,28 (nie wiem, czy wpływ konta uderzenia jest przeliczany w % czy wstawili tam dodatkowy przelicznik, chyba jednak przelicznik jest bo czasem pod kontem jednak łapie)

Podsumowując, dziwne, aby twój pocisk wszedł.

 

Ustawiaj się bardziej starannie, dostosuj swoją taktykę do tego czołgu. Francuzy źle się mają w pierwszej linii, bardzo przydatne są dla nich kamuflaż i lornety.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fr to bardziej czołgi wsparcia(druga, 3 linia), ewentualnie hit' n' run. Za bardzo papierowe by klata w klatę stać.

Można ewentualnie po strzale przeciwnika sie wysunąć, walnąć 4-5 pestek(na 6 nie starczy czasu, wróg przeładuje) i zwiać.

Co do twego pecha to cóż...z tego działa warto strzelać raczej w górę wanny niż w spód, mi też odbija.Jak jest niżej(tj. kąt do płyt z przodu na górze jest mniejszy niż do spodu wanny) to nie ma bata, prawie zawsze wchodzi. Is3 z natury jest niski a amx 50 dowolny raczej wysoki, i wysoko ma działo.

 

Wszystko rozbija się o kąt. Nie warto walić w spód, jeśli czołg jest niżej od ciebie(no chyba że podjeżdza pod górkę do ciebie na mapie lodowej i spodzik daje praktycznie kąt prosty).

Nie warto walić w górę jak jest nad tobą...

W każdym razie warto użyć mózgownicy i dostosować strzał do sytuacji, nie do "wal w spód, tam zawsze wchodzi".

 

Miałem to działo i na 50-100 i na lorku i na bacie i wszędzie zachowuje się podobnie.

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60k xp do IS-4 .. zdecydowałem się rozegrać to bez BL-9, lece na top gunie z IS'a, jedynie silnik w IS'ie opracowałem i zakupiłem w IS-3. Zostały się 2 dni premki, raczej nie mam się co obawiać o nagłe wprowadzenie patcha? Myślę, że jeśli nie wprowadzą go przed poniedziałkiem to uda się zyskac maksimum z 0.7.3 :)

 

ale powiem szczerze, że mimo 50% WR i efficiency na poziomie 1700 ciężko mi się gra IS-3.. nie spodziewałem się, wydaje mi się, że to tylko i wyłącznie przez kąt opuszczania lufy ;) zuepłnie inna gra od hamburgerów i świat zmienia się o 180*..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale powiem szczerze, że mimo 50% WR i efficiency na poziomie 1700 ciężko mi się gra IS-3.. nie spodziewałem się, wydaje mi się, że to tylko i wyłącznie przez kąt opuszczania lufy ;) zuepłnie inna gra od hamburgerów i świat zmienia się o 180*..

 

Haha, a myślałem że tylko ja mam coś nie tak z tymi kątami.

Parę razy mnie IS-3 wkręcił przez to - wyjeżdżam sobie pod górkę tak, jak byłem przyzwyczajony w T34 i Niemcach i nagle zonk - bo lufa nie zejdzie tak nisko.

Całe szczęście, że pancerz na tym czołgu potrafi dużo wybaczyć, bo często się dzięki temu daje w porę cofnąć, albo wyjechać i przygrzać, jak już pociski się o niego obiją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60k xp do IS-4 .. zdecydowałem się rozegrać to bez BL-9, lece na top gunie z IS'a, jedynie silnik w IS'ie opracowałem i zakupiłem w IS-3. Zostały się 2 dni premki, raczej nie mam się co obawiać o nagłe wprowadzenie patcha? Myślę, że jeśli nie wprowadzą go przed poniedziałkiem to uda się zyskac maksimum z 0.7.3 :)

 

ale powiem szczerze, że mimo 50% WR i efficiency na poziomie 1700 ciężko mi się gra IS-3.. nie spodziewałem się, wydaje mi się, że to tylko i wyłącznie przez kąt opuszczania lufy ;) zuepłnie inna gra od hamburgerów i świat zmienia się o 180*..

 

Nom ja teraz przesiadlem sie z amerykanow na Pantere II i to jest tragedia z kontem pochylenia dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60k xp do IS-4 .. zdecydowałem się rozegrać to bez BL-9, lece na top gunie z IS'a, jedynie silnik w IS'ie opracowałem i zakupiłem w IS-3. Zostały się 2 dni premki, raczej nie mam się co obawiać o nagłe wprowadzenie patcha? Myślę, że jeśli nie wprowadzą go przed poniedziałkiem to uda się zyskac maksimum z 0.7.3 :)

 

ale powiem szczerze, że mimo 50% WR i efficiency na poziomie 1700 ciężko mi się gra IS-3.. nie spodziewałem się, wydaje mi się, że to tylko i wyłącznie przez kąt opuszczania lufy ;) zuepłnie inna gra od hamburgerów i świat zmienia się o 180*..

 

Bo bez BL-9 jest bieda ;) Mi się od wczoraj gra mega przyjemnie. Wyjeżdżam na majówkę a nie chciałem się zdzwić, więc kupiłem wczoraj 3dni premki za resztę golda i od tego czasu nastukałem już ponad 60k expa, jeszcze 20k ale chyba pociągnę trochę więcej żeby zaoszczędzić free.

 

Jedyne co mnie wkurza to że T34 z wentylacją, BiA i rammerem przeładowuje dużo szybciej niż BL-9 bez tego haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo bez BL-9 jest bieda ;) Mi się od wczoraj gra mega przyjemnie. Wyjeżdżam na majówkę a nie chciałem się zdzwić, więc kupiłem wczoraj 3dni premki za resztę golda i od tego czasu nastukałem już ponad 60k expa, jeszcze 20k ale chyba pociągnę trochę więcej żeby zaoszczędzić free.

 

Jedyne co mnie wkurza to że T34 z wentylacją, BiA i rammerem przeładowuje dużo szybciej niż BL-9 bez tego haha :D

 

może i bieda bez BL-9, ale tragedii tez nie ma, jestem praktycznie na stock'u z top gunem i silnikiem z IS'a.. wcale najgorzej sie nie gra, przeciwko X tierom faktycznie, troszke brakuje, ale wtedy staram się je flankować.. najgorzej jest z T95 :D no ale to jest osobna historia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zrezygnowałem jakiś czas temu(jeszcze przed 7.2) uznając że i tak nie zdąże(byłem wtedy pod koniec KW-3 bez perspektyw na czas na grę)) i teraz się zorientowałem że przez ten czas wyrobiłem ponad 100 000xp na Panterze II, ~50 000 na T-44, jakieś 40 000 na francuskich średnich, około 80 000 na Su-152 plus nie spiesząc się odblokowałem IS'a-3, czyli spokojnie przez ten czas IS-4 wylądowałby w garażu ;).

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...