Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zostawiłem KV-2 ponieważ ciągle zbieram exp na S-51 :) Niestety czołgiem nie zarabia się już tak fajnie jak w KV no i losowania też gorsze wychodzą.

 

Za to na promocyjnym dniu premki świetnie mi się zarabia na Panterze i JgPanterze.

 

Victory!

Battle: Prokhorovka 9 maja 2012 19:17:50

Vehicle: Jagdpanther

Experience received: 1 629

Credits received: 56 734

Battle Achievements: Sniper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie coś jak lornetka, kamuflaż, skrzynka naprawcza - nie warto tego w ogóle używać ?

No i te moduły ze "śrubką" da się zdjąć wydając złoto w ilości 10 sztuk za każdy czy w zależności od wartości modułu ?

 

Lornetka i kamuflaż działają jeżeli czołg się nie rusza. Idealne narzędzia do tank destroyera.

Zestaw naprawczy, apteczka, gasnica - potrzebne są na każdym czołgu.

 

Jest jeszcze osłonięta luneta, podobno użyteczne dla scoutów :)

 

Siatke maskującą da sie zdjąć bez opłat. Moduły sie zdejmuje za 10 golda od sztuki, nie wazne ile kosztował. Generalnie ja ich nie zdejmuje tylko kupuje nowe, wyrabiam z kasą a nie mam żadnego tanka premium(Kase koksam głównie artylerią i M103/T29 cośtam wpadnie).

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam się 4502a w najlepsze z trzema KW-5, nagle patrzę, a tu nie ma mojego teamu :blink:

 

Tez tak nie raz miałem. Zajmujesz 3 - 4 najlepsze czołgi przecwnika wymianą ognia, dumny ze swojej zagrywki taktycznej, nagle zastanawiasz się który noob strzelił ci w plecy i wtedy zdajesz sobie sprawe ze twoja drużyna już nie istnieje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby obsługuje przeźroczystości według gości z WG. Ale ja mam tylko jpga z białym tłem - jak ktoś wystruga z tego plik bez tła to zmienie.

 

Ochotnicy ?

 

jpg nie obsługuje przezroczystości. Mogę to przerobić na png jeśli to jest akceptowalny format przez grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy Type 59:

jakich modułów używacie?

 

Wahałem się długo, ale jednak go zakupiłem. I jak na razie nie żałuję. Zarobki miodne.

Aktualnie posiadam wentylację, rammer, stabilizator i zastanawiam się czy to najlepsza konfiguracja.

 

BTW. Jak Type 59 wypada w porównaniu z Lowe? Chodzi mi oczywiście o zarabianie. Lowe jest dużo droższy, ale czy faktycznie proporcjonalnie więcej zarabia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakie wyposażenie zainwestować w IS ? Póki co mam siatkę maskującą, co warto mieć na sobie ? No i fajnie, żeby się jeszcze przydało w kolejnych czołgach na drodze do IS-7.

 

Standardowo na wszystkich czołgach stosuję rammer, wentylację i lornetki. Skutów nie mam, do arty używam zamiast wentylacji siatkę. Na TD też często siatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka tam walka przed robotą

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Kopalnie 10 maja 2012 04:30:06

Czołg: IS-8

Doświadczenia: 8 420 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 58 003

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: I klasy, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Snajper, Specjalista

 

i to na poczciwej BL-9 :lol:

 

jeszcze 12k expa i będzie topowe działo i się wtedy będzie działo :rolleyes:

Edytowane przez dsowlad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się. Przydatne.

Mało tego - ikonka się pojawia nie tylko przy moim strzale, ale przy każdym ammo racku, o ile widzę akurat kolesia.

 

i wtedy zdajesz sobie sprawe ze twoja drużyna już nie istnieje :P

 

M103 i artyleria ich rozniosły. Głupotą było wyjechać tuż pod lufy m.in. 2 sztuk S-51. Potem przeciwnik miał już z górki. Najlepsze, że pojechałem na te trzy KW-5 w momencie, jak rozwaliły naszą prawą flankę (m.in. Lew, Pantera 2). Co im się nie udało, ja zrobiłem w parę minut (zatrzymałem pochód tych trzech KW-5@100% - nie do wiary, żaden z naszych ich nie uszkodził) - rozwaliłem jednego, a dwóch pozostałych mocno zjechałem. A potem zdjął mnie hummel, który już nie miał innych celów z naszego teamu :mur:

 


Aha, odnośnie nowych czołgów - moje wrażenia:

  • KW-1 sprzedałem... bezpłciowy jakiś taki
  • KW-2 jeszcze mam - taki trochę lepiej zbierający się stary KW
  • KW-3 imo lepszy jest od IS: więcej dinguje, co wynagradza małą ruchliwość. Można trollować większych od siebie
  • T-150... podobnie bezpłciowy jak KW-1. Pójdzie na handel jak tylko zrobię go na elite (jak już jest w garażu, to przecierpię).
  • IS-8 - na stocku całkiem znośny, chyba sobie zostawię tego przerośniętego skauta.
  • IS-4 - grałem raz i nie wiem, czy się go nie pozbędę. Nigdy mnie nie ciągnęło do tierów 10. Szczególnie takich, których tylko w dniu wczorajszym zdjąłem 6 sztuk, bo łykają pociski jak drób ziarno. Serio - jeszcze w życiu się tak nie uśmiałem, jak wczoraj: Szarżują trzy IS-4 na nas... ooo już nie szarżują :lol:

    Rozumiem przebijanie mu pancerza z M103. Ale T34 i E-75? Ba, jednego pozbawiłem nawet ~1000hp grając 4502a (pena ~200mm, zabijam śmiechem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po dokładniejszym przycelowaniu wczoraj jednak weakspoty w IS-4 zostały :)

 

Sprzedałem KW-1, KW-3, T-150 - nie widze żadnego sensu robić drzewka IS-4 jeśli w drugim mam zarówno IS-8 z nową armatą jak i IS-7 z S70.

 

Za to KW-2 sobie zostawiłem - wrzuciłem GLD, Rammer, Wentylacje i gra muzyka, spokojnie się do bociana dojdzie a potem zobaczymy.

 

Tylko mysle co z tymi zalogami zrobic - chyba zostawie sobie IS-1 na stale bo daje niesamowita radosc z gry, a otrzymanych kolesi przekwalifikuje na IS-3 i 150% z KW-1 zostawie na IS-7 bo tam akurat 5 gosci wchodzi.

 

PS. Tylko skąd wytrzysnąć 12,5 miliona kredytów . Jak życ panie premierze? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja IS4 zostawiam bo się przyda na CW aczkolwiek po wczorajszych kompaniach gracze są średnio zadowoleni z niego, KV3 też zostanie bo chce rozwinąć KV-4 i ST-I. Gracie na premkach i nie macie kredytów? Mi to free expa zawsze brakuje a z kasą jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy XVM 0.7.3 - XVM / Player Ratings Mod - World of Tanks official forum - bardzo fajna i przydatna rzecz.

 

@Costi

Rzeczywiście było. W marcu wrzucał to Trawienny... ale może się jeszcze komuś przyda.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzieki maxymili udalo sie ugrac ponad 100k kredytow bez premki na t-34:

 

Zwycięstwo!Bitwa: Kopalnie 10 maja 2012 16:07:23Czołg: T34Doświadczenia: 1 565Kredytów: 103 143

Jak kogos interesuje powtorka - 20120510_1607_usa-T34_hvy_hills.wotreplay - Speedy Share - upload your files here

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...