Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wyposazenie czolgu nie ma zadnego wplywu na losowanie (mialo kiedys dawno jeszcze w jednej z pierwszych wersji 0.6.xxx) . Brany pod uwage jest jedynie tier czolgu i nic wiecej (rodzaj pojazdu tez nie). Wiec stockowy E75 bedzie tak samo losowany jak elitarny E75 i jak stockowy lub elitarny T-54 czy stockowy lub elitarny Obj 701.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brany pod uwage jest jedynie tier czolgu i nic wiecej (rodzaj pojazdu tez nie). Wiec stockowy E75 bedzie tak samo losowany jak elitarny E75 i jak stockowy lub elitarny T-54 czy stockowy lub elitarny Obj 701.

 

TD ma tier+1, arta +1 albo +2, scouty mają tier+1 na potrzeby losowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no....widzialem 1 t34 za gold, win ratio 31%, 200 eff....ponizej 1k bitew

 

Za 50ojro to mógł lepiej wybrać , no cóż co kto lubi.

 

Czy jest wiadomo ile bitew potrzeba na wzrost doświadczenia o 1% na jakimś perku?

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, 1 % na ~~70% to około 5-9k chyba do wbicia. Gdzie na początku 1 bitwa potrafi dorzucić 3% do 5.

przy końcu...tj z 99 na 100% to widziałem wartości ~16k chyba jakoś...ale głowy nie daję.

cały exp z bitwy jak masz przyspieszone trenowanie załogi wpada...wiec...srednio licząc, 2 dobre bitwy na 1% gdy te procenty przekraczają 50, a im dalej tym więcej.

Liczbowo nikt ci raczej nie poda :P

No i...zdaje się że im dalej w las tym gorzej, tj dla 3 umiejetności 'bonusowo' jest więcej do wbicia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, 1 % na ~~70% to około 5-9k chyba do wbicia. Gdzie na początku 1 bitwa potrafi dorzucić 3% do 5.

przy końcu...tj z 99 na 100% to widziałem wartości ~16k chyba jakoś...ale głowy nie daję.

cały exp z bitwy jak masz przyspieszone trenowanie załogi wpada...wiec...srednio licząc, 2 dobre bitwy na 1% gdy te procenty przekraczają 50, a im dalej tym więcej.

Liczbowo nikt ci raczej nie poda :P

No i...zdaje się że im dalej w las tym gorzej, tj dla 3 umiejetności 'bonusowo' jest więcej do wbicia...

 

No właśnie mam 95% szóstego zmysłu na T30 i się zastanawiam ile to jeszcze może trwać :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie tam patrze i jak widze ze z 78 na 79 na 3 skilu trza ~16-17k to mnie trafia...to oznacza ze skill do 100% wbijany będzie w optymalnym przypadku w 260 walce...jak gorzej to 400-500...czołg tier 10, t110E5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli tylko ja sobie zostawiłem trzeci skill na najmniej ważne umiejętności/perki, w pełni świadom faktu że być może nigdy nie uda mi się wbić tych 100%? :lol:

Od zawsze traktuję trzeci skill jakby go nie było - ot cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez ja np zrezygnowałem z BIA

co prawda załoga niby lepsza...ale - na dowódcy można zamiast BIA dać 2 skile i naprawę na 3( plus skrzynka narzedziowa niweluje to różnice), podobnie celowniczy, ładowniczy itp...a z must have u mnie to u dowódcy np jest orle oko i zwiad..(szkoda tylko że nie wiem ile tenże zwiad daje...)

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby BIA daje tak niewiele, ale gra mi się z tym tak jakoś dobrze, te ułamki sekund decydują. Z nowych perków wybieram na pewno szósty zmysł i jeżeli widzę szansę na zrobienie całych dwóch to całej załodze BIA.

 

Przykładowo, kupiłem w końcu Tigera II, miałem starą załogę z Tigera z pierwszym skilem na 90%. Wybrałem BIA, drugi wybiorę dowódcy szósty zmysł a załodze kamuflaż, trzeci naprawy a dowódcy kamuflaż. Wiem, że zdążę, bo na samym TII mam do zrobienia 256000 expa zanim stanie się elite, a później najprawdopodobniej załoga pójdzie do E-75 gdzie do zrobienia będzie jeszcze około 350000 expa no i później gra 4 fun bo nie zamierzam kupować E-100.

 

no ja wlasnie tam patrze i jak widze ze z 78 na 79 na 3 skilu trza ~16-17k to mnie trafia...to oznacza ze skill do 100% wbijany będzie w optymalnym przypadku w 260 walce...jak gorzej to 400-500...czołg tier 10, t110E5

 

Ale czy nie zrobisz 500 walk na T110E5? Wcale bym się nie zdziwił, jak by się okazało za jakiś czas, że masz już 1000. Oczywiście dotyczy to tylko czołgów, którymi aktywnie grasz, więcej niż raz dziennie. Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

110 akurat mam 330, przy czym z 250 to bylo na t30 zanim nie podmienili (i statystyk), więc...110 gram raz do 4 razy dziennie(na upartego by gwiazdkę wbic...ale... po 3 razie się poddaję)

Więc brak mi sporo do wbicia do 100%. I raczej nie będę cisnął w tym kierunku, bo nie o to chyba idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że gram przede wszystkim niemieckimi czołgami od jakiegoś czasu, mniej więcej od patcha 7.0.0 obserwuję coraz więcej rykoszetów. Postanowiłem zwrócić na to uwagę grając innymi czołgami, i co???

 

M10 Wolverine, łapie często rykoszety od 105L68, przy czym od ruskiej 107 ginie na miejscu

Ba od T40 potrafi pocisk zrykoszetować z Tygrysa 2.

KV-1, KV-1S, KV2 i w mniejszym stopniu KV-3. W charakterystyce zapomnieli dodać że czołgi te mają jakieś ukryte pole siłowe i potrafią odbić wszystko kilka razy pod rząd. Obijają szczególnie dobrze 88L71 i 105L68 ale właściwie odbijają się również pociski i z 9 tieru. Przy czym nie na znaczenia gdzie pocisk ląduje czy z tyłu czy z przodu.

 

BTW: w IS4 wywaliłem chyba z 6 pocisków z Pantery , żadne nie przeszedł, także w wizjer kierowcy.

 

Zastawiam się czy jak dojdą do wersji 1.0.0 to ta gra będzie jeszcze grywalna, bo jak na razie to ze wszystkich sił starają się popsuć grywalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 szotów z 12,8cm L55 i każdy za 0dmg, jakaś żenada, 2 poszły w tygrysa I, do tego to arta za mocno wali i jest jej za dużo w bitwach, powinna być maksymalnie 1 po każdej stronie.

 

kolejne bitwy i dużo 0dmg, bleh.

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dingi? Lubię:

Victory!Battle: Dragon Ridge 20 maja 2012 15:40:23Vehicle: VK 4502 (P) Ausf. AExperience received: 2 792 (x2 for the first victory each day)Credits received: 39 556Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Steel Wall, Sniper, Top Gun
Dołączona grafika

 

 

Bardziej, niż dingi, wkurza taki MM:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa

Ja wlasnie mialem teraz bitwe... Tiger II na maksa zrobiony i 4 shooty w KW-3 i zero obrazen ;/

 

Jak ostanio grałem KV3 dostałem 3 shoty od Tigera 1 i nic, potem podjechałem mu bezczelnie pod celwnik i tez zdignował.

Niestety miedzy czasie moja obstawa po zgineła i przed soba miałem juz tylko wrogiego Tigera i PzIV, ale to T20 mnie wykonczył gdyż mnie zajechał z tyłu.

 

IS8 tez niezle odbija pociski, nawet tyłkiem. Dzisaj zanistaluje moda ze strafami trafien żeby się trochę poduczyć w które miejsca celowac. Bo niemcami inaczej cięzko sie gra.

 

Ostatnio jadąc E75 z 105L86, 3 lub 4 rykoszety od JgPanthery miałem pod rzad. :P

 

Niby penetracja niemieckich dział bardzo dobra a prawie same dingi już od jakiegoś czasu. :/

 

 

BTW Czy po ostatnim patchu liczba klatek tez wam momentami spada o połowę a gra przycina czasami???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czasow 7.2. widze zatrwazajacy spadek wydajnosci. straszne sciny mimo wysokiego fpsa.

 

a KW3 dinga duzo wiecej niz IS. i imao jest pod tym wzgledem lepszym czolgiem.choc pare dni temu ISem odbilem na froncie pocisk z IS4 a za chwile bokiem od E75. do dzis jestem w szoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w szoku jestem jak sciagmalem Tigerem II E-75 na dwa hity

 

Ja przed chwilą wyjechałem E75 na IS8 IS3 i chyba jeszcze jeden był IS8. w 10-15 sekund została kupa złomu, z czego IS3 chyba nawet we mnie nie wystrzelił. Nie wiem po ile zdejmowali mi obrażeń ale miałem gdzieś 1400-1500hp.

 

 

Co tu dużo mówić przerzucam się na ruskie. Przed chwila kolejna udana walka KV3, a przecież nawet go jeszcze nie wymaksowałem. Porykoszetowali ode mnie(frajerzy nie wiedzą ze ruskie czołgi mają pola siłowe :P) i nawet fajnie poszło. Tylko od innego KV3 mi rykoszetowało, ale to przez to pole siłowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...