Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniono wiadomość otrzymywaną w momencie uzyskania medalu Ekspert. Medal ten stanie się „dynamiczny”, w momencie dodania do gry nowych czołgów medal ten zostanie utracony, po czym może być zdobyty ponownie w momencie spełnienia wszystkich warunków niezbędnych dla jego zdobycia.

Co to kurde znaczy? zabiora medal?

 

Poprawiono model uszkodzeń czołgu Tiger II (dodano pół-sferę wokół karabinu maszynowego) i zwiększono wielkość skrzyni biegów by odpowiadała tej w niszczycielu czołgów JagdTiger.

:blink:

 

Dodano dwa nowe tryby gry, które będą się ukazywać losowo: Attack (Szturm) i Encounter (Bój Spotkaniowy).

Szturm: jedna drużyna broni jedynej bazy, a druga próbuje ją zdobyć lub zniszczyć wszystkie wrogie pojazdy. Tryb ten jest aktywny wyłącznie na następujących mapach: Erlenberg, Prochorowka, Westfield, Karelia, Malinowka, Piaszczysta Rzeka i Linia Zygfryda.

Bój Spotkaniowy: obie drużyny mają na celu zdobycie pojedynczej bazy w centrum mapy lub zniszczenie wrogich czołgów.Tryb ten jest aktywny na następujących mapach: El Halluf, Murowanka, Step, Ensk, Himmelsdorf, Ruinberg, Malonowka, Piaszczysta Rzeka i Linia Zygfryda.

na + ze zawiezili to do konkretnych map, ale nadal wolalbym reczny wybor trybow.

 

Drugi test aktualizacji 7.4 [AKTUALIZACJA] | News | World of Tanks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość glasser

Jakie umiejętności warto wyszkolić w czołgu T-34?

 

Każdy z załogantów może otrzymać tylko jedną umiejętność? To się zdobywa szkoleniem czy otrzymuje od razu po wybraniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarkazm ale oni dzis puscili na główną, bo 2 faza jest właśnie wyłączana.

Pewnie jutro odpalą 3, ciekawe co namieszają jeszcze...

 

Co do skili, na początek najlepiej wziąć dobić 100% podstawowej specjalizacji potem jak sie odblokują skile wziąć naprawę a jak już będzie naprawa i to się zastanowić.

Ogółem żeby wbić tyle expa załodze trzeba wbić z 200k expa jednej załodze(każdemu z załogantów) więc to troche trwa, przenosiny załoganta na inny czołg i przeszkolenie z 90 na 100%(lub z 80% na 100% w przypadku zmiany klasy pojazdu typu z med na hvy) to jakies 20-40k exp na załoganta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie padlem...

2 bitwy z kretynami... totalnymi idiotami

 

Kupiłem wczoraj E-50... na początku super się grało. Założyłem gąsienice zrobione z free expa i silnik, rozwinięty na E-75. Chwilę po tym skończyły mi się pomysły na kreatywne epitety, które bym mógł skierować w stronę teamu, matchmakera, etc.

Epitety w stronę teamu, bo notorycznie mam coś w stylu "ej, chodźcie zagramy defensywnie". Tuż po tym robi się grupka w okolicy A0, którą łoi artyleria przez parę minut, bo nie mają się gdzie stłoczyć.

Epitety w stronę mm - T10, 2x T9 i reszta vs T10, 6x T9 i reszta :mur: W naszym teamie T9 to ja w prawie stockowym E-50 i IS-8, u nich cztery M103, E-75 i T-54 na okrasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troch off topowo, ale tak mi się rzuciło w oczy, czemu ktoś nagminnie minusuje glassera? - za wcześniejsze narzekania ok jasne sam dałem bo za dużo tego było, ale za pytania o szkolenie załogi do t-34? Bardziej banalne pytania czasem padają od nas którzy dłużej gramy, so keep calm ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... ja pierwsze 30-35 bitew na stockowym E-75 bylem zawsze pierwszy lub drugi na liscie.. dzieki temu winratio osiagnalem ok 25%.. gdyby chociaz tego MM poprawili to czlowiek by tak na inne bugi chyba na psioczyl..

 

Przez pierwszych 5 bitew E-50 miałem 100% win ratio. A potem z tego expa który uskładałem + free, zrobiłem gąsienice, założyłem silnik i szlag trafił losowania. Strach wsiadać teraz do tego czołgu, bo mimo że fajnie mi się nim jeździ, to samo się nasuwa pytanie "co tym razem? MM, czy team?".

 

Troch off topowo, ale tak mi się rzuciło w oczy, czemu ktoś nagminnie minusuje glassera?

 

To nie ja. Ja tak bardzo s#@m tęczą, że daję tylko plusy. :oops: Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No E-50 jest naprawde super...

ja na KT dobijam expa na E-75... zostalo mi ze 30000 ale nie wiem skad kase wezme :P

 

Ale dzisiaj nie ma co grac.

 

1 bitwa... Caly team poza mna i 2 kolesiamy w arty wali jedna strona, po czym staneli... Zalatwila ich wroga arta... Do nas podjechaly 4 heavy tanki

 

2 bitwa, zaczeli startowac pojedynczo... Zanim dostalem sygnal o jakims wrogim pojezdzie bylo juz 7-0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uchh.... ale mi ciśnienie podskoczyło...

 

Zostajemy trzech na dwóch: vk3001 + vk3601 (chyba) + ja (GW Pantera) naprzeciwko E-75 i S-51. Jeden VK kampi w oczekiwaniu na Boże Narodzenie, więc właściwy stan gry to 2 na 2. Bez moda mogę stwierdzić, że szanse mamy marne :lol:

VK jedzie skasować S-51, podczas gdy ja się zasadzam na E-75. Niestety, przeciwnik był rozgarnięty i to E-75 się zasadza na vk, a S-51 jedzie mnie zdjąć. VK ginie, zostaję w tym momencie sam na dwóch (drugi VK dalej zero pomocy). Wypatruję S-51 i jednym strzałem zdejmuję jej gąsienice + zbijam HP do 8 (tak, krwa, 1200hp HE nie jest w stanie zdjąć direct hitem durnej artylerii). S-51 na szczęście nie ma zestawu naprawczego, ani rozwiniętej załogi, bo nadążam przeładować, zanim się naprawił - dobitka go w końcu wykańcza, a ja zaczynam sp@%ć przed nadjeżdżającym właśnie E-75. Koleś robi jeden błąd i akurat jak nasz szalnony kamper zaczyna brać udział w imprezie, tzn "dojeżdża" (nie wiem na co czekał), rozwalam E-75 (tym razem dla odmiany jednym strzałem znika jego ~600 HP).

Znowu przypomniałem sobie czemu lubię grać w tę grę :mrgreen:

 

Replay: 20120620_2139_germany-G_Panther_ruinberg.wotreplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisal ze po wprowadzeniu 7.4 u amerykanow jest b. duzo rykoszetow. To po co w ogole sa te testy jak pozniej takie kwiatki wprowadzaja? Chyba nie tylko po to by pokazac jacy to oni zaj***sci ze wprowadzili 1/2 czolgi i 2 mapki przy okazji paprajac to co jeszcze jako tako dziala.

 

Ladny koment o tym na forum WOT:

"Widać że większość tutaj to nowi... Za 2 dni jeszcze będziecie płakać spowrotem za 0.7.3. Większego buglandu WG jeszcze w swojej historii niewypuściło (nie wiem jak to można nazwać patchem skoro on więcej psuje jak naprawia), wystarczy poczytać opinie eu i ru z testów. "Patch" jest podobno tak zabugowany (bazuję na opiniach z forum open testu, sam nie grałem bo nie mam na czym) że WG rzuca hotfixy na ru (jak nigdy, dawno nie widziałem czegoś takiego w wykonaniu WG)."

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisal ze po wprowadzeniu 7.4 u amerykanow jest b. duzo rykoszetow.

 

Znaczy się, co??? Amerykańskie działa rykoszetuja, czy od amerykańskich czołgów rykoszetuje??

 

 

Większego buglandu WG jeszcze w swojej historii niewypuściło

 

Lepiej już było i teraz bedzie coraz gorzej. :/ Mam nadzieję ze się mylę.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, co??? Amerykańskie działa rykoszetuja, czy od amerykańskich czołgów rykoszetuje??

 

Oooooooo, dobre pytanie. Pewnie wszystko od ruskich czołgów rykoszetuje, a w resztę w chodzi bez mydła :wink: Nawet jak podjedziesz scoutem do ruskiej arty to tylko ją wyspotujesz, ale ubić już, ni chu chu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"every thing about 7.4 sucks ass"

cytat z NA forum

0 pen szoty- 6 z rzędu na ferdzie/jt

i takie tam kwiatki jak zero kasy za wyspotowanie t 50-2 po wygranej bitwie

nienormalne padanie załogi od strzałów arty (parami i więcej, wczesniej zdarzało mi sie to np po strzale t92 za 1.2k+ hp), tera głupi su-5 potrafi ujebac is4, wystarczy że bedzie młocił w niego...4 załogantow pada=czołg nie jedzie, game over 4 u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wroce z treningu i obczaje co i jak...

Ale jezeli rzeczywiscie znowu przypakowali ruskie czolgi wzgledem innych to sie wkurze...

 

Moze niech dadza realmoda..

Is-7 po stracie bedzie sam sie zapalal a przod Is-4 lykalby z przodu pociski jak glupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...