Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ani ten ani późniejszy post nie odpowiadają na pytanie czy amerykańskie działa strzelając nie penetrują, czy amerykańskie pancerze odbijają pociski.

Chodzi o to że ogólnie dużo częściej występują rykoszety, lub/i strzały za 0dmg - niezależnie od nacji i typu czołgu

 

Pograjcie najpierw, a nie sugerujecie się informacjami jakichś mikrobów.

 

Tak się składa mikrobie , że ja gram na serwie NA a od wczoraj był patch, także coś wiem co jest zwalone Edytowane przez dzik86
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T34 bez zmian,w niego wchodzi , w innych też wchodzi, T 50-2 też jak dawniej. Na razie żadnych dingów ani rykoszetów.

P.S. Ilość bezmyślności na normalnym wysokim poziomie.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie można se wybrać, że dla np map miejskich typu hitlersdurf blokada na arty, bo tam to arty może sie pociąć...

 

a wroć, zapomniałem o nowych artach fr, one se tam poradzą...uwaga na zjezdzajaca z gory arty z 4 pociskami po 1500dmg w kufer jak sie bronisz przytulony do zbocza wzgórza z prawej...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem te francuskie lekkie sraki są takie twarde?... To jest twardsze niż inne średnie...

 

jak cos bylo gownem, musi w tej grze nadrobic.

"jak ktos jedzacy zaby moze zrobic dobre auto" :lol2:

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś aktualny działający in game player stats (xvm)? Po uruchomieniu wersji dla 7.4 nie działają statsy a po wrzuceniu starej w folder 7.4 gra przy uruchomieniu się zawiesza.

 

U mnie również nie działa, zawiesza się przy wejściu do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, też sie wczoraj zdziwiłem jak zobaczyłem okno AppCrash windowzy

 

A kv-4 podobno dostał niezłego bufa, i (z pozycji jego przeciwnika) widzę, że działa...ma pole siłowe czasem magicznie odbijające pestki z penem 267....odległość 300m więc powinno wejsc.

Z innej beczki, mają paczem zlikwidować wiekszość hitów za zero...wczoraj straciłem 3.5k na strzały w bok kv-3, więc coś jest na rzeczy...

 

Właśnie sprawdziłem że mi spadł eff od razu po wprowadzeniu tego pacza...co w sumie mnie nie dziwi, wczoraj uparcie waliłem z HE na e100 i tak jak wcześniej targało 300-600dmg to wczoraj poniżej 100 było...ciekawe czy choć załoge toto ubija z 150....coś czuje ze 150 pójdzie w odstawkę...albo całe e100 pójdzie na sprzedaż... przecie jedyne co ratowało to działo to właśnie he na sytuacje z przodu is4 plus is7 lub e75 i nie ma szans na dojechanie/objechanie

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj się każdy miał chwilę zwątpienia.. ja sobie pomyślałem, że jakbym przestał grać w czołgi to chyba już w nic bym nie grał. :D

Za jakiś czas nowe drzewko brytoli, gra się prężnie rozwija. Wiadomo bugi to integralna część tej gry, ale i tak jest fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlinczujcie mnie ale mi się wydaje, że teraz więcej wchodzi.... :D

 

I fajne te nowe tryby, niby zachęcające do campienia a jednak robi się dużo dynamiczniej, choć może to kwestia nieogrania z tym trybem jeszcze.

 

Też mi wychodzi po niektórych walkach.. nie mam żadnych modów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, dodali swierszcze i efekt soczewy ....wow

 

Bezapelacyjnym zwycięzcą na największy banał wśród nowych dźwięków jest końskie rżenie na kilku mapach. Myślałem, że z krzesła spadnę - celujesz sobie w T110, a tu w słuchawkach "ihahahaha" :lol:

Dźwięki komunikacyjno-informacyjne są do d..y. Jak przed patchem mogłem sobie słuchać bez problemu muzyki, tak teraz mam wybór - albo muzyka, albo słyszenie o wykryciu wroga/komentarzu współgracza. Masakra jakaś.

 

Za to nowe strzałeczki na podświetlonym przeciwniku to istne dzieło sztuki. Czekam na przyznanie WG nagrody "pointer designer of the year" :lol:

 

Zegnam sie z Ta gra...

 

Ja mam mieszane uczucia. Nowe tryby są super (kampinovka wymiata, serio). Ale trafiłem też wczoraj na wspomnianego KW-4... jechałem T34. Uratowało mnie tylko to, że trafiał wszędzie, tylko nie we mnie, aż w końcu podjechało wsparcie w postaci Pershinga.

 

Btw, nie wiem czy widzieliście opcję celownika "serwerowego". Wczoraj przy przeglądaniu panelu (a raczej po nieudolnych próbach ponownego ustawienia dźwięków) rzuciło mi się to w oczy i przetestowałem. Jeżeli tak wygląda celowanie w tej grze, to już się nie dziwię, czemu "100% pewne" strzały lądują wszędzie, tylko nie we wrogim czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...