Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mam 70-71% global Hit Ratio z 9k bitew ;) I trudno mi w to uwierzyć że przy nieruchomym czołgu i zejściu celownika do końca + 100% załogi ktoś nie trafia ze 100m. Sorry. Ja rozumiem 300-400m bo już czołgi robią się małe, ale 100? Coś nie tak z celowaniem, musi :wink: Z tego co się sam łapię na pudłach to zazwyczaj do końca nie czekam z zejściem celownika i wtedy jest miss. Są działa które są na to mocno wyczulone vide 120mm z t34, czy francuska długa 90mm. Jest też kwestia że kiedy zejdzie się do końca normalny celownik to ten serwerowy schodzi się jeszcze 1-2sec. Także takie komentarze nie tylko glassiera o niecelności mnie dziwią.

Edytowane przez zulik_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ja strzelalem z 10m...

Koles nawet sie nie kryl wiec na spokojnie celowalem sobie w slabsze elementy pancerza...

 

Co do akcji nvidii

Wszytskie bonusy to...

 

- 500 golda

- premium na 3 dni

- T2 Lt - premium tank

- M3 Stuart - premium tank i zaloga na 100%

- jakies dodatkowe EXP i kasa za pomniejsze zadania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ja strzelalem z 10m...

Koles nawet sie nie kryl wiec na spokojnie celowalem sobie w slabsze elementy pancerza...

 

Co do akcji nvidii

Wszytskie bonusy to...

 

- 500 golda

- T2 Lt - premium tank

- M3 Stuart - premium tank i zaloga na 100%

- jakies dodatkowe EXP i kasa za pomniejsze zadania

 

Wystarczy wypełnić, że chce się otrzymywać biuletyn GeForce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytuje sobie forum wot'a i przemodelowali kilka mapek jak nie wszystkie pod nowe tryby, dodając jakieś szczegóły począwszy od dodatkowych kamieni a kończąc na krzywiźnie terenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!

Battle: Dragon Ridge 22 czerwca 2012 22:44:41

Vehicle: T-150

Experience received: 2 598 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 32 100

Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

 

Przyjemna bitwa bez premki. ZiS-6 nie ma sobie równych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!

Battle: Dragon Ridge 22 czerwca 2012 22:44:41

Vehicle: T-150

Experience received: 2 598 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 32 100

Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

 

Przyjemna bitwa bez premki. ZiS-6 nie ma sobie równych.

 

Ja dzisiaj na 12-13 walk może jeden czołg rozwaliłem. lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Ruinberg 23 czerwca 2012 13:06:14

Czołg: SU-85

Doświadczenia: 2 871 (x3 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 54 748

Osiągnięcia w walce: Specjalista

Jak by tak było cały czas to nikt by nie potrzebował czołgów premium. Wynik bez premki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!

Battle: Sand River 23 czerwca 2012 11:19:16

Vehicle: M46 Patton

Experience received: 4 284 (x3 for the first victory each day)

Credits received: 57 503

Battle Achievements: Sniper

Również bez premki.

 

P.S. Pierwsza bitwa na dodatek.

 

Miałem też dziś nieprzyjemność spotkać topową francuską artkę. :angry:

Bardzo szybka i magazynek rewolwerowy. Nie polecam dać się trafić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny wynik, gra ktoś nowymi francuskimi TDkami? Ja mam obecnie Somua S-40 i będzie to meczący pojazd, zero mobilności, zero pancerza, ogromny wystający weekspot. Na plus można zaliczyć dość celne działo long 75, plusem byłby dobry wychył działa i granie trochę jak Hamburgerem ale gdy wyjeżdżamy za wzgórza wystawiamy najpierw wieżyczkę ckmu w którą wchodzi wszystko nawet przelatujące ptaki. Poprzednie 2 TDki Renault uważam za dobre, wiadomo rewelacji nie ma jak w Marderku ale są solidne, w UE 57 denerwuje zerowy wychył działa w dół, jeszcze mniejszy niż w AMX 12t, co przy jego miniaturowych rozmiarach powoduje, że wjazd na lekką nierówność uniemożliwia strzał w dolne płyty.

Z promocją odkurzyłem T-34-85 o którego rozgorzała dyskusja z masterem strzelanek sieciowych, używam oczywiście...nie nie setki, a długiej 85 i powiem, że bardzo dobrze się sprawdza. Szybciej ładuje, szybciej celuje i najfajniejsza cecha jest celna nawet bez pełnego skupienia, a z resztą zobaczcie sami:

Zwycięstwo!

Bitwa: Ruinberg 23 czerwca 2012 17:11:24

Czołg: T-34-85

Doświadczenia: 969 (grzywna za uszkodzenie sojuszników: 8)

Kredytów: 41 868 (grzywna za uszkodzenie sojuszników: 1 500; rekompensata za uszkodzenia od sojuszników: 35)

Filmik:

20120623_1711_ussr-T-34-85_ruinberg.wotreplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś nowymi francuskimi TDkami?

 

Renault UE 57. Gra się fajnie, o ile nie trafi się na taki team:

Dołączona grafika

Jak widać, matchmaker idealnie dba o dobór kompanów, żeby się nie miało zbyt wielu wygranych bitew.

Niestety, 150hp nie wystarczyło mi na wszystkich z przeciwnego teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak.

Jedna z pierwszych walk

 

Właśnie idę w stronę tygrysa i póki co jestem na etapie VK3601H i masakra, dwa silniki do wylevelowania, które dalej na tigera przechodzą. Dają konkretnego kopa w tym vk (?), bo rozumiem, że na tygrysie to "must have"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mistrzowska walka:

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Murowanka 23 czerwca 2012 20:35:48

Czołg: M10 Wolverine

Doświadczenia: 1 181

Kredytów: 34 998

Osiągnięcia w walce: Wsparcie, Medal Ławrinienki II klasy, Odznaka mistrzowska: "As pancerny"

Gdybym wczesniej zauwazyl z ktorych krzakow wali do mnie ukryty t-28 to mialbym wiecej killi niz KV-3 - a ja bylem w nizszej polowie listy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie idę w stronę tygrysa i póki co jestem na etapie VK3601H i masakra, dwa silniki do wylevelowania, które dalej na tigera przechodzą. Dają konkretnego kopa w tym vk (?), bo rozumiem, że na tygrysie to "must have"

 

VK3601H to czołg pół-ciężki więc nie spodziewaj się nie wiadomo czego, ot szybki heavy lub wolny med jak kto woli :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak... ale silniki potrebne

 

A ja maluchami gram ;]

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Smocza Grań 23 czerwca 2012 21:05:36

Czołg: Marder II

Doświadczenia: 738

Kredytów: 13 542

Osiągnięcia w walce: Snajper, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Medal Kaya IV klasy, Odznaka mistrzowska: "II klasy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie idę w stronę tygrysa i póki co jestem na etapie VK3601H i masakra, dwa silniki do wylevelowania, które dalej na tigera przechodzą. Dają konkretnego kopa w tym vk (?), bo rozumiem, że na tygrysie to "must have"

 

Im szybciej zrobisz silniki, tym mniej będziesz miał zabawy z resztą Niemców. Dowolnych, z wyjątkiem linii Porsche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie wypowiadalem sie w tym temacie ale pomalu zaczynam miec dosc tej gierki.

Nie jestem dobrym zawodnikiem, ale jak widze czolgi "z górnej półki" siedzące w krzakach to mnie krew zalewa.

Oczekują az im sie jakis koles pod lufe podstawi a pozniej zdziwieni bo przegralismy bitwe.

Albo gdy jade w grupie kilku czołgów i napotykamy przeciwnika to nie raz zostaje sam na polu bitwy a reszta "zespołu" magicznie znika (ginie lub ucieka).

Jesli giną to przez jazde "na pałę"

O losowaniu juz nie wspomne.

Zaczyna mi brakowac cierpliwosci wiec pora to chyba zostawic.

Albo grac i wszystko olewac.

Pozdrawiam wszystkich.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Spoko, tutaj każdy w większym albo mniejszym stopniu zrzędzi. Ja bym to też chętnie strzelił w cholerę, tylko że... nie ma alternatywy. MWO jeszcze nie ma, BSGO jest nudne i niezbalansowane, Settlers Online ma mechanizm pay to win jak WoT - możesz kupić m.in. miejsce pod budynki. A reszta mmo jest albo na abonament, albo mnie wybitnie nie interesuje. I tak zostaje WoT, okraszony wypuszczanymi od czasu do czasu grami typu Deus Ex, SC, czy inne z fajnym singlem.

 

 

________

Ahahahaha! Ohoohoho... leżę xDD

20120623_2156_germany-Panther_II_steppes.wotreplay

Chyba łamali klawiatury po bitwie :lol:

Uwielbiam ten czołg :D

 

A tak w ogóle... Zauważyłem, że T28 bardzo często siada od strzału artylerii w Ammo Rack. Przed patchem nigdy tego nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszmar.. ludzie wogole nie ogarniaja nowych trybow. Jeszcze ani razu nie wygralem druzyna atakujaca w trybie "Assault" (a mialem juz ze 20 takich bitew). Zawsze minimum 5 czolgow kampi gdzies po krzachach a nastepnie jest wielce zdziwiona ze juz koniec :| Makabra co sie dzieje.. sprawdzilem niektore takie gwiazdy i eff < 600 a WR grubo ponizej 45% :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...