Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

W bok lykaja jak mlody bocian cegle... ale jak staniesz przed nim to juz mogila ;/

 

Rzucasz w biednego małego boćka cegłami?

 

Nie wiem czy zwracaliście uwagę na to co Stug E100 ma mieć za działo ;) Radzę bić niemieckie TD bo będzie piekło prawdziwe

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie ma być z ruskim td t10 - ob.268. Stock gun(info z forum): 152mm Rifled Gun M-64 , penetracja:135/228/86 dmg:700/700/910 accuracy=0.38 aiming:2.3. :/ Tylko właśnie nie wiem czy to jest stock, a będzie można założyć np. bl10 czy coś innego. Bo jeśli bez bl10 to ja tu widzę lipę, strzelać HE nawet niech będzie że gunem z ob261... Odłożyłem już 100k expa na ob.704, ale nie wiem czy warto będzie się przesiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assault w obronie, ale zrobiłem im psikusa i pojechałem offensywnie :lol2:. 9 fragów z czego 4 ostatnie już ekonomicznie (1shot=1kill).

 

Victory!

Battle: Karelia 25 czerwca 2012 10:05:28

Vehicle: M103

Experience received: 3 978 (x3 for the first victory each day)

Credits received: 41 148

Battle Achievements: Böelter's Medal, Top Gun, Sniper

Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karelia jest fajna do assaultu. Wczoraj, grając w obronie, strollowałem tam Panterką II czołgi atakujące nas z lewej strony. OT- stanąłem za kamieniem w bagnie i grzałem w co wyjechało :lol: Biedactwa padały jak muchy. We trzech skosiliśmy pół przeciwnego teamu.

 

A ja mysle ze bedzie walil 2 strzaly na minute... a z tym kalibrem bedzie walil gdzie popadnie...

 

Czegokolwiek by nie zrobili, będzie jak z resztą Niemców - mimo dobrego dps i celności, "ostatniego" strzału potrzebnego do zdjęcia równorzędnego ruskiego TD i tak nie zdążysz oddać (pantera vs SU-152, ferdynand vs ISU, etc). Tylko fuksem daje się zdjąć niemcem ruskiego TD przy 1v1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwracaliście uwagę na to co Stug E100 ma mieć za działo ;) Radzę bić niemieckie TD bo będzie piekło prawdziwe

 

Ta pewnie dadzą mu tyle penetracji co ma E-100 i będzie piekło dla niego.

Edit:

Również obrona na Karelii z racji dobrego losowania zagrałem ofensywnie, większość to one shot one kill.

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez bobras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dniach powrócę do WoT'a i zastanawiam się w co iść i w jaką nację, żeby znów mieć duży fan:), bo obecnie męczyłem praktycznie tylko ZSRR linię TD, SPG i HT. Jakieś rady czym wy najlepiej się bawicie??

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do pacza był to e50, tera coś często mi się jara..., poza tym 110/103. T28 był fajny, do kupna t95 mam awersję....ale może kiedyś się skuszę. O dziwo dobrze mi się gra t30, lepiej niż przed paczem(ale to 1 bitwa dziennie na zaliczenie * i o dziwo od paru dni...gram tylko ten 1 raz). Dużo zależy czy team ogar, na razie miałem spoko, robiąc po 3-6 kili i nie kończąc jako wrak w 5 minucie.

Is4 jest w miarę jeszcze z HT no i is7.

Bat for fun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pewnie dadzą mu tyle penetracji co ma E-100 i będzie piekło dla niego.

HP - 2000

Armor - 300mm frontal (Casemate/Upper superstructure),

200mm frontal(Upper hull) Lower hull unknown, ,

180mm Side + 55mm side skirt, 150mm Rear

Armament - 170mm PaK 44 (Confirmed by developers)

Rounds Per Minute : 2.6

Accuracy(100m) : .40

Penetration (AP,APCR,HE): 281 / 355 / 88

Damage (AP,APCR,HE) : 950 / 950 / 1200

do tego w przyszłości na niektóre człgi zostanie dodane coś w stylu dodatkowych mocno pochylonych płyt pancerza w formie modułów

:lol2:

 

World of Tanks Forum. Zobacz temat - Stug E-100

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego w przyszłości na niektóre człgi zostanie dodane coś w stylu dodatkowych mocno pochylonych płyt pancerza w formie modułów

Ciekawe, czy już po nowej fizyce, czy jeszcze przed :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki będzie miał zasięg widzenia, w tej chwili nie moge strzelac do podświetlonych celów w t28 podczas gdy one walą do mnie jak chcą...

nie, nie chodzi o arty ale inne td i ht

 

to też mnie powstrzymuje od wejscia w t95, bo by coś ugrać będzie trza "gnać" do przodu z prędkością 13km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam go widziałem w akcji i tego TD tier niżej, i mi się podobały.

Dziś miałem generalnie udany dzień w czołgi. Teraz pod wieczór jeździłem z kumplami w plutonie: 2xT110 + IS-7 albo medami 2x Batman + Patton. No żeśmy rozjeżdżaliśmy przeciwników aż furczało. Nawet ciężkimi wygraliśmy Malinowkę w ataku na Assault. W zasadzie ostry rush, a i tak kiedy kończyliśmy przejmować bazę zostało niecałe 2min.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff granie ruskim Tramwajem T-28 kosztuje masę cierpliwosci.Celuje toto przez tyle czasu ze można flaszkę wysiorbać.

Ginie zaś od byle strzału, co za szmelc.

Zauważyliście ze czołgi z wyższych tierow jak zobaczą słabszy tank to polują na niego jak by od tego życie zależało?

Czesto widzialem takich frajerow ktorzy na slabszych poluja a przed równymi sobie lub silniejszymi spierdzielają.Pelna odwaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...