Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie masz problem z oczami.

 

Nie mam żadnego problemu z oczami.

 

Dołączona grafika

 

Widocznie na stronie się nie zaktualizowało...

 

 

edit:

 

Ale z Ciebie nudziarz.

 

Eh, cóż... : )

 

 

A tak w ogóle, to nie cytujemy obrazków [ ;

 

 

edit:

 

Ten minusik nie ode mnie [ ; : )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. maja naprawde ladne skiny do niemieckich TD.

 

tak, tylko jak to działa?

Ja mam u siebie lokalnie fajne malowanie, ale reszta tego nie widzi tak ?

 

 

 

ps dostałem dzisiaj 300golda - czyżby na premiumie mi też golda zdublowało? :lol2:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko jak to działa?

Ja mam u siebie lokalnie fajne malowanie, ale reszta tego nie widzi tak ?

 

 

 

ps dostałem dzisiaj 300golda - czyżby na premiumie mi też golda zdublowało? :lol2:

 

 

Pliki z malowaniem podmieniasz u siebie na kompie, więc jest tylko u ciebie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko jak to działa?

Ja mam u siebie lokalnie fajne malowanie, ale reszta tego nie widzi tak ?

 

 

 

ps dostałem dzisiaj 300golda - czyżby na premiumie mi też golda zdublowało? :lol2:

 

Dokladnie tak to dziala. Tylko ty widzisz te malowidla a oczom oponetow ukazuje sie klasuczny obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps dostałem dzisiaj 300golda - czyżby na premiumie mi też golda zdublowało? :lol2:

 

Dostales za dwa dni, wiec widac uzupelnili dzien poprzedni tym, co nie dostali nic.

 

Swoja droga, przypominam, ze skinjest nakladany na wszystkie egzemplarze czolgu w grze, nie tylko na nasz pojazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z goldem wygląda tak :

 

Logujesz się często do gry to widzisz jak dostajesz 150 golda .

 

Nie logujesz się kilka dni - golda nadal dostajesz , kiedy się logujesz dostajesz jedną wiadomość o całej sumie golda jaką dostałeś przez te kilka dni a nie co chwila wiadomość że przyszło 150 golda .

 

A skiny z podanej stronki fajne .

 

Jak przyjdę do chaty to je sobie pododaję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalnie ahistoryczne, ale moga byc ;)

 

Z tym scoutem to taki żart, po prostu byłem ostatnim czołgiem w stawce, oczywiście trzymałem się grubasów ;) co nie zmienia faktu, że jest to irytujące być na końcu.

 

Ale jak masz tier 7 to nie wierze, ze jestes taki znowu bezradny. Dramatyzujesz troche IMHO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram teraz Stugiem. 70% bitew to jestem na koncu a w grze takie tanki jak Tygrys Krolewski, IS3 a nawet i 4 Kw 3. Jakis cholernik ruski Obiekt. Tygrysy zwykle robia za mieso. a co ja mam powiedziec. Stug z 75'ka najlepsza. Co z tego ze szybko strzela jak nic nie zadaje. Z HE tez kupa. Generalnie z tego co obserwuje to Niemiecka Panzer Fist jest strasznie niedoszacowana za to ruskie konserwy lepsze niz w rzeczywistosci byly. Statystyki walczacych czolgow w II WW jest miazdzaca na niekorzysc Ruskich. Skala zniszczonych T34 albo KV na jednego tygrysa lub pantere byla 10:1. Niemicka 88-ka do konca wojny pozostawala jedna z najlepszych armat a tu przy wyzszych czolgach robi sie slaba. Moim zdaniem niestety troche pomineli predkosc poczatkowa pocisku. No ale w koncu to ruska gra.

 

Z drugiej strony ja juz gorzej miec nie bede, a tylko ja bede jezdzil lepszym wozem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szedłem w niemce medium ale dałem sie chwilowo na spokój, bo ni to ładne ni to dobre (3001P). Za to ruskie TD są wery sympatyczne :]. Fartowna mapa i 8 kili na dzień dobry z AT-1, i był to mój rekord do wczoraj gdzie SU-85 i 10 :lol2:, z czego ostatnie dwa to zygzakiem na oślep szukanie art przeciwnika. SU-100 nawet mi sie ruszać nie chce puki nie odpicuje dobrze. I nie wiem czemu lubie w Stugi strzelać. Może dlatego że myślą żę są takie szybkie, niskie i trudne do trafienia :wink:

Edytowane przez Stolar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze StuG III to (zaraz po Jagdpantherze) najlepszy TD jakim gralem. Szybki, zwinny i mobilny - moze do campienia sie nie nadaje ale dobija sie nim rewelacyjnie. Tymbardziej ze mozna nim szybko komus wjechac na zadek i zaladowac z 75mm :D

 

PS:

Ja szłem w niemce..

 

Prosze popraw to bo mnie az oczy bola :P

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba tylko brac pod uwage to, ze ani siatka, ani skill camo zalogi, lorneta polowe tez pewnie. nie dzialaja prawidlowo na niemieckich TD. taki kaprys devow.

 

co do skillki to nie ma sie co szczypac. naprawa na maxa. jak zdejmie ci ktos tracki to jestes trup. wiezy nie obrocisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...