Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

World of Tanks Dossier Tool

 

upload -> C:\Users\user_name\AppData\Roaming\wargaming.net\WorldOfTanks\dossier_cache

 

zakładka Master Tanker

 

PS:

Czołgi premium się nie liczą do tego typu odznak.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest jakas stronka z aktualnymi doznaczeniami medalami itp oraz ich opisami? teoretycznie strona wot, ale nie moge tam znalezc.

 

Dostałem dzisiaj odznaczenie Expert USSR po ubiciu ST1, a gdzie można sprawdzić jakie czołgi brakują do ubicia z innych drzewek?

 

chyba musiales spelnic tez inne kryteria. i to mnie ciekawi. stad tez pytanie o medale :) Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj odznaczenie Expert USSR po ubiciu ST1, a gdzie można sprawdzić jakie czołgi brakują do ubicia z innych drzewek?

 

W swoim profilu najedź na medal eksperta i wyświetli Ci co pozostało do zniszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej obczaj zanim się przesiądziesz na S-40. Tylko lepiej, żeby były blisko bazy <_< Serio.

 

Cholera, nie ogarniam tego TD. Ma działo, które potrafi unicestwić M3 Lee jednym strzałem (co śmieszniejsze, mimo marnej celności - z połowy mapy), a sam kończy żywot od jednego-dwóch strzałów kogokolwiek innego.

 

miejscówki dla UE57 muszą być unikalne (np. zrobić dziurę w domku i wjechać do środka) takie które tylko ten tank z racji miejsca może wykorzystać.

 

Co do S-40 - shit jakich mało, nie grałem chyba gorszym tankiem. Co ciekawe, miałem średnio 2 kille nim na bitwe, nie wiem jakim cudem. Jedyny plus to szybki reload long 44. Ale zrobiłem go w 2 dni, pomagając sobie na końcu 5000 free XP. Następny

w kolejce to taki duży marder i jak na razie gra się nim fajnie. (niestety zaloga dopiero na 76%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Tanks Dossier Tool

 

upload -> C:\Users\user_name\AppData\Roaming\wargaming.net\WorldOfTanks\dossier_cache

 

zakładka Master Tanker

 

PS:

Czołgi premium się nie liczą do tego typu odznak.

 

Not yet fragged tanks

 

 

RenaultFT AC

RenaultBS

Lorraine155 50

AMX AC Mle.1946

Lorraine155 51

AMX AC Mle. 1948

Bat Chatillon 155

AMX 50 Foch

 

Same francuzy, ale w sumie nie widać nigdzie, że mam już expert USA lub Germany. Tylko nie wiem czy te dossier to takie na 100% pewne. Przy odznaczeniu Pułapka na Myszy mam 0, a na pewno takie otrzymałem.

 

W swoim profilu najedź na medal eksperta i wyświetli Ci co pozostało do zniszczenia.

 

Thx

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie CW albo kompanie zagral. Problem w tym ze ciezko zebrac u nas w teamie ludzi ktorzy beda mieli odpowiedni sprzet. O ile jakies mniejsze kompanie mysle ze dalibysmy rade o tyle CW odpada. Tymbardziej ze chyba nikt z nas nie jest wstanie strzelac zlotowkami w postaci gold ammo :P

 

A poza tym to jest PRESTIZ! Ten nick Trawienny[PPC] :) jak z lepszego swiata :)

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie CW albo kompanie zagral. Problem w tym ze ciezko zebrac u nas w teamie ludzi ktorzy beda mieli odpowiedni sprzet. O ile jakies mniejsze kompanie mysle ze dalibysmy rade o tyle CW odpada. Tymbardziej ze chyba nikt z nas nie jest wstanie strzelac zlotowkami w postaci gold ammo :P

 

Jest jakiś przymus na strzelanie premium ammo w CW? Czy może poziom graczy na CW jest tak wysoki, że się trzeba ratować gold ammo, żeby w ogóle cokolwiek ubić?

Jeżeli na CW grają ci sami klanowcy, co w randomach, to większość z nich rozwalę śmiechem, bez potrzeby używania działa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygarnę 2x2GB (mam dwa wolne sloty w mobo ;P). Ewentualnie 1x 1GB - mam tylko 515MB w Atomie :lol:

 

Bierz Lowe, jak już masz kupować. Chyba masz więcej Niemców w garażu, to się przyda do szkolenia załogi.

Gdyby się dało wymienić T34, to bym go chętnie machniom na niemieckiego sierściucha.

 

No wlasnie. Klany ktore trzymaja prowincje maja z tego darmowy gold. Wiec inwestuja w gold ammo bo latwiej bronic tej kury znoszacej gold :P

 

Zabrzmiało jak tandetny system argentyński ;]

 

Btw, wczoraj na GW panterze wskoczył mi trzeci skill dla załogi. Całkiem nieźle, jak na ekipę, którą była 50% jak kupowałem Hummela? :>

Edytowane przez m4r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath

no nie przesadzajmy, przy poziomie zjebstwa jaki panuje ostatnio jede czołg premium, licząc 10min na bitwę średnio(wtopa/szybka wygrana) i średni ZYSK z bitwy 80k to daje jakieś11kk w 24h, więc wystarczyło by mu z 7 godzin(ja osobiście więcej bym nie zdzierżył...)

Ale ten średni zakładany zysk 80k z bitwy to wątpliwa sprawa, raz wymieciesz za 100-150k brutto a raz padniesz (po 5 swoich dingach w papiera) od 1 strzału arty....i musisz czekać ~12min do końca...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, żeby było mnie j losowości a tu nic nie jest stałe. Jedyny sposób by zwiększyć se szanse na wygraną i tym samym większą kase, czy to premium czy bez, to pluton i kuuupa szczęścia. I samozaparcja, jak szczęscie jest nieobecne...

Grając na zmiane typem i t34 w czasach prem PO zrobieniu gwiazdek stukałem dziennie te 1kk, bo np na 50b zbierałem. Bez prem jest o wiele gorzej, poza tym wg mnie type dostał jakiegoś nerfa, bo gorzej się nim gra, nie wspomne o t34 ktory jest dużym lepem na arty, po 2 strzałach nie ma się dowódcy, kierowcy, ładowniczego i celowniczego, to można się skichać a nie uciec i coś jeszcze zrobić w bitwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki, ale nie do końca. Przeczytałem Wargaming.net i World of Warplanes dostały nominację do European Games Awards | News | World of Tanks wchodzę oddaje głosy (bynajmniej nie na WOT) patrze na wyniki , a tam gdzie się da prowadzi nasz Witcher2 więc nawet jak ktoś nie gra to niech zagłosuje na porządną polską grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z premium to chyba najbardziej chcialbym type-59... ale jakos go nie widac ;/

 

No nic pomysle nad tym. Szkoda mi troche ladowac teraz 200 pare zlotych na gre ktora nieraz doprowadza mnie do szalu

 

Na allegro można dorwać KV-5 poniżej 100zł (w postaci giftu)

 

Panowie zaskoczyliście mnie niby nikt nie chciał grać w CW a tu nagle takie teksty! Moje tier X* czekają :)

 

*Obecnie:

IS-4

T110

no i można doliczyć T30 jako sprzęt na CW

 

Niedługo:

IS-7

E100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...