Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Skus rozumiem chęć pokazania jaki fajny masz czołg.

 

Nigga pleaseee.

 

Natomiast spróbuj to powtórzyć na normalnym czołgu i normalnym dla niego losowaniu. Nie jest moim celem jakakolwiek obraza, weż zwykły nie OP tank o pokaż co nim zrobisz.

 

Wyżej napisałem cytuję: Takie losowania na KV-5 są częste. Także jak się ktoś chce poczuć bogiem to polecam Dołączona grafika. Można z tego wywnioskować, że autor filmu nie chwali się skillem. Dlatego zignoruje Twoje ostatnie zdanie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja miewam swoje 5 min w tej grze. Natomiast kupno pixeli żeby gnębić graczy z niższym tierem jest ciut żałosne. Potrafię dobrze się bawć zwykłym tankiem natomiast ty musisz wydać realne pieniądze. A a propo skila gdzie go masz walcząc z ludźmi o 3 tiery niżej? W losowaniach z tierem 7,8 KW5 nie ma co robić ale do tieru 5 strzela się fajnie i to uczucie boskosci....

 

 

ps. z "Nigga pleaseee." spróbuj w piaskownicy pls

Edytowane przez Turkina
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porzucam temat, ponieważ sprawiasz wrażenie człowieka mającego problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Jakiekolwiek riposty z mojej strony i tak będą przez Ciebie omylnie zrozumiane. Pozdrowienia z piaskownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na testowym spory re-balans czołgów. Myszka 3k HP, IS-4 2,5k HP. Ciekawie.

Jest tego dużo więcej. Ja expie by nowego Pattona przetestować. 160k expa + 45k nowe działo (ale można używać najlepszej 105 ze starego Pattona.

 

T-62 wcale nie jest twardy. E50M to masło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem super-pershinga, ten nowy czołg premium i poza niezłym działem (delikatnie słabsze od topowego w zwykłym pershingu, mniej peny) to nic za bardzo nie oferuje. Mobilność taka sobie, słabe pancerze, tragiczny obrót wieży.

Jeszcze na nowych mapkach się dobrze nie ograłem a tutaj wchodzą nowe. W 7.5 na jednej grałem, jakaś w klimatach zieleni i całkiem fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na ten changelog i widzę kilka pozytywnych zmian:

Now a hit to an internal module will still deal damage even if the armour wasn’t penetrated.

Reworked Match-Making for the majority of vehicles. Now players won't normally see vehicles of more than two tiers difference to the tier of his/her own vehicle.

Faktycznie to działa?

 

Za to zastanawia mnie:

Credit revenue and repair cost rebalanced for some tanks

Rebalanced tier II and III tank destroyers

Dokładnego info jak zwykle brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie zauważyłem tego. Tabelka z ekonomią rozwalająca - Amerykańskie medy tier 6 zarabiały lepiej niż czołgi innych nacji? No problem, znerfimy. Tiger P zarabiał trochę lepiej? No problem... Ale żeby gracze nie płakali, to zwiększymy zyski z czołgu premium. Dołączona grafika

 

Fakt, że kilka zmian ma sens, ale kolejne zrównanie w dół zwykłych, nieźle zarabiających czołgów przy jednoczesnym zwiększeniu zysków na Loewe (M6A2E1 pomijam, bo to niedostępny normalnie czołg) to czyste chamstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O moj boze, usuwaja 100mm z t-34-85 i t-43, czyli oba te czolgi zostaja z armatami max 85mm a t-43 to przecie Tier VII, wtf?

 

Darmowe 14.400 expa: Dołączona grafika

Removed 107mm ZiS-6S gun, researchcost compensated as Free XP

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale E50 znerfili jeszcze bardziej za to T54 dostał buffa. Lol.

 

Dobrze że chociaż E100 i MAUS dostały lekkiego buffa.

 

Skyline nie poszaleje tez już Maraderem, bo tez dostał nerfa. Marader nie Skyline Dołączona grafika

 

Na Lowe za przegraną bitwę dostaję przeciętnie około 40k - 60k, przeciętna wygrana 60k - 80k naprawa chyba 6k więc nie wiem po co te zwiększone zarobki

 

Fixed the game crash that could occur when leaving a battle to go to the garage

Wreszcie!!!!!

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O moj boze, usuwaja 100mm z t-34-85 i t-43, czyli oba te czolgi zostaja z armatami max 85mm a t-43 to przecie Tier VII, wtf?

 

Darmowe 14.400 expa: Dołączona grafika

Removed 107mm ZiS-6S gun, researchcost compensated as Free XP

 

a na czym to było ? na Su 85 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na SU-85, bo na SU-100 raczej nie mieli nic zabierać.

 

@Ns5: Tak to jest najlepsze i w sumie jedyne sensowne działu na SU-85.

 

PS: Dobrze wam działa PPC?? Bo mi coś dzisiaj muli.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy mowicie, przeciez tez patch jeszcze nie wszedl.

Za co niby mielibyscie teraz dostac tego expa? Dołączona grafika

 

Ja obecnie tyram na KW13 bo ma byc jakis rebalans w 7.5 tego truchła, moze zrobia z niego cos konkretnego bo aktualnie to podobno straszna słabizna.

A w T43 nie zamierzam isc skoro usuwaja 100mm działo, to by byla droga przez mękę.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...