Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą miałem coś śmiesznego.

Tak jak 4 rundy temu nie mogłem za nic trafić Stug III, tak teraz IS-8 poległ na 3 strzały. o.O

Co lepsze, to nadal działo 88.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zoom-out na 7.5?

Pierwsza bitwa i po 4 arty na drużynę, pkp... ;/

 

Ledwo wszedł patch, a ludziska już mają nowe X tiery. Za free exp czy co?

 

Po prostu nazbierali na IX tierach odpowiednią ilość xp do odblokowania czołgu X tieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM chyba jeszcze bardziej ssie niż w 7.4... druga walka i po 4 x KW-1 na stronę jako top tiery.

 

Metal - działa, racja. W ogóle wszystko chyba działa.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widze 0.7.5 po kilkunastu bitwach (na T34, IS8 i E75)

1. trafiam na bitwy z 10 batchatami, 6 nowymi pattonami i 4 JagdE100 i co ja sobie moge w moim E75? A moge sobie pojsc zrobic kanapke i zostawic czolg niech mnie dobija. Jaki jest teraz sens posiadania HT tier 10? Bo poza Mausem to chyba kazdy przegrywa z Medami/TD tier 10.

2. dalej wchodza strzaly za 0dmg. I to chyba nawet czesciej niz w 0.7.4

3. nowy MM to jakas kpina.. 26x tier9/10 + 2x arty tier8 + 2xPz38nA. Tak wiem to jest scout.. widzieliscie co taki batchat (albo mam pecha albo sa teraz w KAZDEJ bitwie) robi z takim scoutem?

 

Jedyne co mi sie teraz podoba to ze nowe czolgi nie wybaczaja tak bardzo ofiarom losu. Kara spada na nich szybko i jest za duzo dmg. I dobrze bo bitwy w debil-teamie szybciej sie koncza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że WG jak już się napcha kasy z tego, że ludzie będą chcieli szybko dostać nowe T10 to wtedy je znerfi, czyli w patch 0.8.0 albo 0.8.1 bo chyba dłużej tego nie będą ciągnąć.

 

Co do bitw niższych tierów to tam znowu od ciula ELC AMX spotkałem, jak porównałem ich najlepsze działo z innymi czołgami to wychodzi na to, że mają lepsze niż niektóre medy tego samego tieru i lepsze nawet od francuskiego HT z tego co widziałem, to chyba lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że WG jak już się napcha kasy z tego, że ludzie będą chcieli szybko dostać nowe T10 to wtedy je znerfi, czyli w patch 0.8.0 albo 0.8.1 bo chyba dłużej tego nie będą ciągnąć.

 

Oczywiście że tak drogi Watsonie, a zaraz po tym jak już znerfią medy i td T10, wprowadzą nowe op fajfokloki i cała zabawa zacznie się od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że WG jak już się napcha kasy z tego, że ludzie będą chcieli szybko dostać nowe T10 to wtedy je znerfi, czyli w patch 0.8.0 albo 0.8.1 bo chyba dłużej tego nie będą ciągnąć.

 

Co do bitw niższych tierów to tam znowu od ciula ELC AMX spotkałem, jak porównałem ich najlepsze działo z innymi czołgami to wychodzi na to, że mają lepsze niż niektóre medy tego samego tieru i lepsze nawet od francuskiego HT z tego co widziałem, to chyba lekka przesada.

 

Tylko nie ma obrotowej wieży i trochę ciężko się strzela podczas jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie ma obrotowej wieży i trochę ciężko się strzela podczas jazdy.

 

juz na tescie polubilem ten czolg, wiele mu do dzis nie zabrano.

trzeba kierowac sie na cel, strzal i zmiana kierunku jazdy. niezle skreca nie tracac przy tym duzo z predkosci. 12t poszedl na zyletki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii zagadki działa 88.

Ostatnia tura mnie powaliła.

Jakieś 23 strzały w VK3601H oddane z VK3601H z działa 88. Z oddanych strzałów bodaj 2 weszły w cel, z czego 1 zadał dmg.

Obok stał IS-3. Jak już ktoś nareszcie ubił VK, IS-3 zaczął się odsłaniać chowając za wrakiem VK. 1 strzał w cel, 2 w cel, 3 w zbiornik i kill.

to działo chyba trafia tylko Tier 7 i więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaweł w tajemnicy powiem Ci, że później z krótką 10,5 będziesz miał podobnie jak z tą 88 raz się uda raz nie bardzo. Dlatego ja na VK4502A mam 88L71 i niszczę/palę co się da bo ma lepszą celność i penetrację kosztem dmg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaweł w tajemnicy powiem Ci, że później z krótką 10,5 będziesz miał podobnie jak z tą 88 raz się uda raz nie bardzo. Dlatego ja na VK4502A mam 88L71 i niszczę/palę co się da bo ma lepszą celność i penetrację kosztem dmg

 

Dlatego też po licznych namowach wymieniłem ponownie na kiszkowatą 75 z PzIV. To przynajmniej trafia w cel. To 88 nadaje się chyba tylko do walki w zwarciu albo skradanek po mieście. Szkoda, bo z 75 moje VK wygląda dość komicznie Dołączona grafika

 

EDYTA: Co do VK4502A, jak o nim czytam to masa ludzi na niego psioczy że niby najgorszy HT ever Dołączona grafika

 

EDYTA2: Co jeszcze bardziej mnie dziwi, to to, że na forum WoT podają 88 jako "jedyną słuszną drogę", ponieważ daje potem dostęp do kolejnego 88 na Tygrysie.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo 4502a, tak samo jak 3/4 niemców albo od razu polubisz, albo znienawidzisz. Tych nienawidzących jest więcej.

Ja go polubiłem, bo wbrew pozorom potrafi bardzo dużo odbić, a 105mm (po drobnej praktyce) rzadko kiedy dinguje. Chyba najbardziej epickie akcje miałem właśnie na nim (1 vs 2x9tier+8tier = win).

Ogólnie, ten czołg często wygrywa, bo przeciwnik go lekceważy (ee, to tylko 4502a, zajmę się nim później).

 

Co do krótkiego 88mm - musisz je zrobić prędzej czy później, więc chyba najlepiej jest na 3601. Na Tygrysie to zdecydowanie za późno.

 

-==-===-=-=-=-=---=-=--=--==-==--

Btw, wczoraj trochę pograłem i... jest chyba lepiej. Tzn debili dalej nie brakuje (win ratio w E-50 spadło mi o kolejny procent), ale gra się mimo to przyjemniej.

Na trzy bitwy IS-4 w dwóch zrobiłem steel wall.

A... właśnie. Amerykańskie TD 10 tieru są OP. Momentami brakuje mi pomysłu, gdzie do nich strzelać. Bez supportu artylerii jest wtedy ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tierami 5-6 po zmianach w MM gra się zdecydowanie przyjemniej. Chyba zacznę lubić M4A3E8 Dołączona grafika Wcześniej trafianie nim na koksów z 9-10 tieru było tragedią...

Za to grając IS-4 już w pierwszej rundzie dostałem plombę z działa okrętowego ;)

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tierami 5-6 po zmianach w MM gra się zdecydowanie przyjemniej. Chyba zacznę lubić M4A3E8 Dołączona grafika Wcześniej trafianie nim na koksów z 9-10 tieru było tragedią...

Za to grając IS-4 już w pierwszej rundzie dostałem plombę z działa okrętowego ;)

Potwierdzam, zagrałem parę razy m4a2e4 i zazwyczaj byłem w górnej części stawki no i maksymalna różnica tierów jakie widziałem to 2. (oczywiście pomijając scoutów)

Generalnie gra się rzeczywiście nieco przyjemniej. ;-)

 

Tapnięte z Desire.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem wczoraj też chyba na T110E3.

Myślę sobie: "ile byś pancerza nie miał na wieży, to tylko na osłonie działa". No i strzeliłem z paru metrów w idealnie prostopadłą powierzchnię tuż obok osłony. I w tym momencie zeszło ze mnie powietrze :rolleyes:

Potem fuksem go trafiłem, jak się wykręcił strzelić w kogoś innego i odsłonił bok na tyle, że weszło bez dingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może info dotyczące eventów na sierpień, mam trochę czołgów do zakupienia i nie wiem czy czekać na promocję, czy kupować teraz. A co do 75 z PZIV to nie jest kiszkowate działo, jest to jedne z najlepszych dział na swoim tierze w przeciwieństwie właśnie do cudownych jak opisał to Gregix dział 88 z VKaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam też dylemat czy pakować się w ciężkie i iść na Tygrysa, czy brać mediuma VK3002 DB, który jak patrzę na specyfikację jest straszną padaką.

Teoretycznie z DB nadal mogę iść na Tygrysa, ale czy na tym DB mnie wścieklizna nie trafi to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...