Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli go potraktujesz jak "mniejszego 4502a", to będzie całkiem znośny Dołączona grafika

 

Kurde, jaka wojna w topiku terminarzowym o event z Woroszyłowem. Aż na Wykopie wylądował :Q

W skrócie:

- nasi są oburzeni, że gloryfikuje się pamięć zbrodniarza wojennego ("Weekend Klimenta Woroszyłowa: uczcimy pamięć Klimenta Woroszyłowa...bla bla")

- polski support jest oburzony, że nasi są oburzeni i tłumaczy się, że nazwa ewentu to odwołanie do czołgu, a nie osoby (czemu przeczy cytowany przeze mnie wyżej tekst).

- czesi też są wk@#ni

- na anglojęzycznym forum jest podobnie, chociaż tam większość ma to w doopie, nie do końca wiedząc o co chodzi (Hint dla ludzi, którzy też mają to gdzieś - Woroszyłow był współodpowiedzialny za Katyń)

- angielski tekst używa jeszcze dodatkowo "strategic mastermind", czy coś takiego... co dla mnie jest po prostu śmieszne, bo woroszyłow wybitnym strategiem nigdy nie był.

 

W jeszcze większym skrócie: Dołączona grafika @ WG, Dołączona grafika @ polski support WG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu mają za dużo czasu i się [ciach!]łami zajmująDołączona grafika

 

W terminarzu jest "weekend z KV", więc teoretycznie można liczyć na zniżki na wszystkie czołgi KV, ale z drugiej strony jeszcze nie było nigdy zniżki na czołg VIII tieru, więc ciekawe czy przecenią KV-4, szczerze mówiąc bardzo bym był happy z tego powodu.

 

Jak ceny czołgów są przez pół, to cena sprzedaży też??

 

EDIT: Lol nie wiedziałem, że forum wycina takie słowa, toż to nie przekłeństwo w pierwszym zdaniu xD

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w czasie eventu będziesz chciał sprzedać czołg który kupiłeś za pół ceny dostaniesz też pół ceny ze sprzedaży. Ale po evencie wszystko wraca do normy i możesz sprzedać czołg za tyle, za ile go kupiłeś.

 

Co do VK3002DB straszne truchło z niego i 6 tierowi bracia kładą go jak chcą. Lepiej ominąć przyjemność pod tytułem "Tiger" i iść w stronę Tigera P, jeżeli trafi się na noobów strzelających w hulla jest dobra zabawa i można straszną masakrę zrobić przeciwnikowi. Tigerem grałem dawno ale nie wspominam gry nim za dobrze. Od ciężki czołg bez mocnego pancerza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w czasie eventu będziesz chciał sprzedać czołg który kupiłeś za pół ceny dostaniesz też pół ceny ze sprzedaży. Ale po evencie wszystko wraca do normy i możesz sprzedać czołg za tyle, za ile go kupiłeś.

 

Co do VK3002DB straszne truchło z niego i 6 tierowi bracia kładą go jak chcą. Lepiej ominąć przyjemność pod tytułem "Tiger" i iść w stronę Tigera P, jeżeli trafi się na noobów strzelających w hulla jest dobra zabawa i można straszną masakrę zrobić przeciwnikowi. Tigerem grałem dawno ale nie wspominam gry nim za dobrze. Od ciężki czołg bez mocnego pancerza.

 

 

A ja na VK...DB zrobiłem Asa pancernego na totalnym stocku i grało mi się nim całkiem dobrze. Tiger też był super i nie narzekałem na niego. Jak widać co kto lubi.

Edytowane przez ShaoLee
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że Tiger był totalnym dnem tylko grałem wszystkimi HT z 3 drzewek (do FR nadal nie mogę się przekonać) i IMO Tiger jest najsłabszy. IS ma potężne działo, Tiger P ma mocnego hulla a T29 ogólnie jest najlepszym czołgiem Tieru VII. Dlatego wypowiadam się na ten temat mając odniesienie do innych HT.

 

VK3002DB to VII tier z 75L70 IMO bardzo słabo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że Tiger był totalnym dnem tylko grałem wszystkimi HT z 3 drzewek (do FR nadal nie mogę się przekonać) i IMO Tiger jest najsłabszy. IS ma potężne działo, Tiger P ma mocnego hulla a T29 ogólnie jest najlepszym czołgiem Tieru VII. Dlatego wypowiadam się na ten temat mając odniesienie do innych HT.

 

VK3002DB to VII tier z 75L70 IMO bardzo słabo...

 

Nie, no killer to z VK DB nie jest to fakt, ale były gorsze czołgi od niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem Malinowke.

Nie wiem co się stało, ale chyba same dzieci szczęścia dziś grają. Wszyscy na jedną prawą stronę, lewa flanka pusta. Dostaliśmy w pupę, że aż miło. Do tego HT myśleli, że są spoterami i na początku zdjęła ich arty O.o

 

EDYTA: Paranoja, ale z działem 75 z PzIV zamontowanym w VK3601 faktycznie idzie sporo lepiej.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u amerykanów dopiero dziś był patch Dołączona grafika

 

z t-34/85 zostało usunięte działo, przypadkiem też nie powinienem dostać za niego free exp. ?

 

btw. pierwsza walka ;D

Victory!Battle: Malinovka 2 sierpnia 2012 20:40:05Vehicle: ELC AMXExperience received: 1 570 (x2 for the first victory each day)Credits received: 20 255Battle Achievements: Scout, Reaper, Mastery Badge: "2nd Class"
Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Do niczego się nie nadaje.

Powiedzcie w jakie dodatki i skille inwestujecie w przypadku ELC AMX.

 

ze skili to:

zwiad

gladka jazda

a wiadomo ze z modulow bedzie conajmniej:

rammer

wentylacja

dalej wyjdzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem, mianowicie przy włączeniu przycisku "zagraj" mam white screena i mam restart komputera.

Prosze o szybką pomoc!

Moja Konfiguracja Komputera:

Procesor: 2.52GHZ

Ram: 1GB

Karta Grafiki: GeForce 6200 256mb

System: Windows XP sp3

Posiadam również direxct 10 oraz .netframework 3.5 i posiadam instalke do .netframeworka 4.0 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie chce, nie odpowiada mi styl gry francuzami..

 

Mam podobnie mnie się gra równie słabo medami wszystkich nacji za to HT bardzo przyjemnie. Ostatnio w miarę idzie mi na Destro ale medy są tylko dla hardcore'owców.

 

Fixuku przeinstaluj sterowniki grafy może to pomoże

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może info dotyczące eventów na sierpień, mam trochę czołgów do zakupienia i nie wiem czy czekać na promocję, czy kupować teraz. A co do 75 z PZIV to nie jest kiszkowate działo, jest to jedne z najlepszych dział na swoim tierze w przeciwieństwie właśnie do cudownych jak opisał to Gregix dział 88 z VKaczy.

 

M10 Wolverinem jestem spokojnie w stanie rozwalić PzIV 1 na 1. IMO M10 daje duzo więcej frajdy z grania.

 

Widzę ze 88L56 ssie dalej lol. Co do zwykłego Tygrysa to teraz więcej odbija(szczegołnie gdy ktoś się dobrze ustawi), wczesniej wchodziło w niego jak w masło.

Niemniej KV3, Tiger P, którymi grałem są o niebo lepsze od Tigera. IS, T29 mając za przeciwnika moge smiało powedzieć ze sa groźniejsze.

Właściwie nie wiem czemu ktoś uważa że Tiger miałby być lepszy od któregoś z nich. Ma takie samo działo jak Tiger P, które jest bardzo celne i to jego jedyna zaleta.

Wady:

Słaby pancerz, stosunkowo czesto się pali, łatwo go trafić, brak pochylonego pancerza, wolny i ociężały do tego czesto padaja moduły zwłaszcza ammo rack. Fakt dzięki dobremu działu mozna mieć swoją walke życia, ale innymi czołgami jest po prostu łatwiej i zawsze mają do zaoferawnia cos lepszego.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M10 Wolverinem jestem spokojnie w stanie rozwalić PzIV 1 na 1. IMO M10 daje duzo więcej frajdy z grania.

 

Teoretycznie to wiele zależy od sytuacji na polu bitwy, na większy dystans, gdy PZtka schowa część kadłuba Volvik porysue tylko go, chodziło mi raczej o to, że ma działo, które bezstresowo pozwala punktować czołgi wyższych tierów, czego nie można powiedzieć o działach 75mm montowanych w amerykańcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"fizyka ma być wprowadzona z patchem 8.0" i zacznie się era latających czołgów

 

Latających może nie, ale śmiesznie będzie wyglądało zbieranie zakrętów na pełnej prędkości przez czołgi, które do tej pory skręcały w miejscu bez wytracenia prędkości :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teoretycznie za radami miałem iść w medy, ale jak widzę, że muszę teraz przebrnąć przez VK3002DB, to nie wiem co gorsze, to czy szmacony przez wszystkich Tygrys. Szkoda, że nie można się przekwalifikować gdzieś niżej w drzewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ta fizyka, bo przecież nie dadzą fizyki w której lecąca kłoda(czołg), leci, czy skręca bez ugięcia podwozia Dołączona grafika

 

@Szawel

 

Idź, w HT i MT, moim zdaniem ciekawiej się gra, jak jest jakaś różnorodność. Ja wszystkimi nacjami gram po 3 rodzajami czołgów, tylko Francami robię same medy.

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna bitewka

Porażka

Bitwa: Ruinberg 3 sierpnia 2012 10:59:24

Czołg: T30

Doświadczenia: 720

Kredytów: 61 629

7 celnych strzałów...dmg 5681

2 czołgi(full is3, dziabiety isu) padly od ammo racka

Szkoda ze wtopilismy, type nie ogarniał(5razy pisałem by leciał po arty, wolal capować, nieskutecznie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dzis wpadlo do lba by (for fun) sprobowac rozpoznac czolg: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/137098-guess-what-xxii/ I tak mi to weszlo na ambicje ze nie odpuszcze az sie nie dowiem co to jest. A do wtorku nie wytrzymam :P any guests? Jak dla mnie cos na podwoziu KV, ale co..? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tej fizyki boję. Dobrze jest jak jest. Przy takiej masie śmieszne będzie wyskakiwanie z górki czołgiem z WW II.

 

Zdziwił byś się co potrafi taki ruski t-34 oglądałem jakiś film "ruski" i tam tak zasuwały i dosłownie skakały z urwisk baa nawet się zderzały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...