Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wbijając kolejny kod i mając już t2 dostanę równowartość w złocie? (750)

 

Co możecie napisać o tych nowych premiumach: Dicker Max i SuperPershing?

 

Tak, dostaniesz równowartość w złocie.

Dick i SP to przeciętne czołgi, jak już chcesz porządny czołg do trzepania kasy to lowe albo T34.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit hah dawno we wzory nie zaglądałem. przeliczyłem na jednostki si a tu mamy przeciez kg *m/s2.

 

Za chwilę skoryguję, ale i tak powstała siła obróci ten czołg ponieważ nie przeciwdziała jej żadna inna siła a czołg nie ma podparcia ponieważ leci prostopadle.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@westcoach

Ok, bez ładunku też obróci lightanka, patrz post #9887

 

Przy tak śmiesznym pancerzu, pocisk przejdzie na wylot i tylko ułamek jego energii zostanie przeniesiony na czołg. Jak bardzo zmieni się tor lotu/jazdy czołgu jest trudny do oszacowania, policzyć tego nie sposób bo jest za dużo czynników, a faktyczna implementacja tego typu funkcjonalności jest mocno wątpliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeżeli pocisk przeleci przez czołg w takim wypadku odchylenie lecącego T-50-2 ulegnie minimalnej zmianie. W WOT takich akcji póki co nie będzie, ale skoro ma być fizyka to czemu nie ;) Obliczyć oczywiście można i to dość prosto, na studiach zrobił bym to w pamięci a teraz to już musiał bym wykopać kilka wzorów. Ale nie takie problemy się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę założyć, że czołg nie będzie leciał wieczność?

Wg ciebie moment, jaki zadziała na czołg to 31kNm. Pi razy drzwi czołg ma wymiary 8x3m (długość x szerokość) i kształt prostopadłościanu. Zgodnie z http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_moment%C3%B3w_bezw%C5%82adno%C5%9Bci jego moment to 638400 kg*m^2. Zgodnie z zasadami ruchu obrotowego M=I*epsilon->epsilon=M/I->epsilon=0.05 rad/s^2. Niecałe 3 stopnie/s^2. W takim razie ile musi lecieć, aby znacząco go obrócić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3°/s2 to sporo. Zważ, że czołg ma te 6m? Tak około. Policzyłem uderzenie 1m od środka ciężkości a może uderzyć 2,5m. Będzie to już 7,5°/s2. Obróci go zanim wyląduje. A ile może przelecieć, od kilku, do kilkunastu metrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałeś, że prędkość czołgu to 18,9 m/s, więc te kilkanaście metrów to maksymalnie sekunda. I tym samym mamy obrót 3,5 stopnia.

 

Tak na marginesie: mówimy o którym kierunku?

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem post wcześniej może to być więcej bo ramie może być nawet 3m. Wtedy to jest 9° wychylenia przy zetknięciu gąsienic z powierzchnią raczej spowoduje wywrotkę.

 

Z drugiej strony Czołg nie będzie raczej leciał 19m. Maks to realnie 10m? Pewnie tak to dawało by maksymalne wychylenie 4,5° i raczej po zetknięciu nie ulegnie wywrotce, ale mocno go zakołysze. Oczywiście pomijając fakt podany przez westcoach, że AP 155mm zrobi z tego czołgu durszlak.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym sposobem przekonałeś mnie, że czołg nawet taki jak T-50-2 trafiony największym kalibrem nieartyleryjskim w grze co najwyżej się zakołysze. Dobra niech będzie, ale mimo to odczuwalne wstrząsy od pocisków, które nie przelatują przez czołg w wersji gry z fizyką były by zgodne z realizmem. Nawet te 4,5° robi różnicę zakładając, że pozostawią błąd, z trafieniami za 0HP, bo realnie taki kaliber niszczy w 100% tego typu jednostki.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedział ktoś o tej akcji nVidii - http://www.nvidia.pl/html/world-of-tanks-promo/index.php

System wygenerował dla mnie na podstawie posiadanej grafiki kod na:

>Lekki czołg T2 oraz darmowy slot

>3-dniowy dostęp do konta Premium

>500 złota

Szkoda tylko, że wpadłem na to przypadkowo i okazało się, że akcja trwałą tylko do 9.08. Sic!

Chyba była utajniona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa juz chyba te nowe kody do kupienia (tydzien premium, 2000g, 50k kredytow i T2)

 

http://allegro.pl/wo...2534085373.html

 

Cena chyba calkiem niezla, co by potwierdzalo popularnosc tej aukcji. Dołączona grafika

 

kupilem tydzien temu taki na keye.pl ;) Byl po 26.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale gość ma 22k pozytywnych komentarzy i 10 negatywnych, więc raczej by mu było szkoda konta na allegro, żeby wziąć kasę i zniknąć, no chyba, że czołg będzie z kradzionej karty kredytowej.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei doszło, że ludzie hurtowo kupują klucze od WG sporo taniej i potem odsprzedają. Tu bodaj też ktoś już o tym pisał.

Teraz znalazłem 5500 gold za 39,99zł.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena Lowe w porownaniu z tą po przeliczeniu ceny golda od WG jest bardzo korzystna. chyba sam sie skusze.

jezeli chodzi o sprzedawce reseller to kupowalem od niego ponad rok temu MSP. problemow nie bylo. kwestia tego czy moje konto na xbl nie zostalo zbanowane za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Lowa za 70 złotych to kupiłem go w piątek i dostałem prezent po godzinie, z wystawieniem komentarza poczekam, na tę chwilę jest wszystko OK. Czy za jakiś czas nie zablokują mi konta nie wiem, zaryzykowałem zobaczymy jak na tym wyjdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Lowa za 70 złotych to kupiłem go w piątek i dostałem prezent po godzinie, z wystawieniem komentarza poczekam, na tę chwilę jest wszystko OK. Czy za jakiś czas nie zablokują mi konta nie wiem, zaryzykowałem zobaczymy jak na tym wyjdę.

 

mozesz napisac o zarobkach? Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, osobiście powiem, że się trochę zawiodłem bez premki to maks jaki udało mi się osiągnąć to 50k na czysto wiadomo nie jest to mało, ale spodziewałem się lepszych zarobków, losowania ma dobre 50% VIII, 40% kilka IX i 10% na dnie listy. Teraz jak miałem dzień premium to ładnie zarabiał wiadomo z dużych sum 50% daje też fajną kupkę kredek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...