Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie na forum WoT przeczytałem iż skil "snajper" powoduje zwiększenie strzałów za 0HP. Jeżeli ktoś ma taki skil poproszę o jego ocenę warto czy też lepiej wybrać inną umiejętność. Moje pytanie nie dotyczy jakiegoś wybranego pojazdu tylko samej umiejętnośći.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miał takiej możliwości, bo to my ich atakowaliśmy, a nie oni nas, jak powinni.

Ale był ostatnim atakującym na mapie i wydaje mi się, że to przez to - może po prostu najlepiej się bronił :lol:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno WG ostro banuje za ostatnio kupione na allegro lowe i złoto, ktoś już od nas wyłapał ? Dołączona grafika

 

Mam ostatnio brak kasy na takie sprawy jak gry więc gram non prem i może to dobrze ;) a jaka jest formalna podstawa tych banów, jeżeli wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo było, że to śmierdzi. 16500 golda to wydatek ok 250zł. czyli nawet jak ktoś odzyska kasę z lewej aukcji to będzie musiał do tego sporo dopłacić chcąc grać na tym samym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to już jest moim zdaniem podła próba wyłudzenia ze strony WG... zamiast po prostu zabrać golda/lowe co tam się kupiło, zmuszają do zapłaty pełnej ceny, a większość np. Lowe kupiło bo było tanie i w pełnej cenie w życiu by się na niego nie zdecydowało..

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Okazja czyni złodzieja. Moim zdaniem WG i tak okazało się łaskawe dając taką możliwość. Myślałem, że pójdą po bandzie i pokasują konta. Tymczasem jeszcze na tym zarobią. Oj mądre głowy od robienia biznes tam siedzą. Trzeba im to oddać.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to już jest moim zdaniem podła próba wyłudzenia ze strony WG... zamiast po prostu zabrać golda/lowe co tam się kupiło, zmuszają do zapłaty pełnej ceny, a większość np. Lowe kupiło bo było tanie i w pełnej cenie w życiu by się na niego nie zdecydowało..

 

...Okazja czyni złodzieja. Moim zdaniem WG i tak okazało się łaskawe dając taką możliwość. Myślałem, że pójdą po bandzie i pokasują konta. Tymczasem jeszcze na tym zarobią. Oj mądre głowy od robienia biznes tam siedzą. Trzeba im to oddać.

 

I tu się zgodzę, biznes jest biznes i tyle. Nikogo nie zmuszają do zapłacenia czegokolwiek. Możesz założyć nowe konto i ciułać od nowa. Szkoda mi tylko tych co mieli T34 i skusili się na golda czy Lowe. Darmowy czołg premium poszedł w p... du.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak pisalem, ze sprawa smierdzi to nikt nie sluchal...

 

W sumie jak ktos ma lowe samo to pewnie lepiej zaplacic normalna cene a za pare miesiec odzyskac kase z programu ochrony kupujacych na allegro.

 

Ale jak ktos wzial 1-2 kody na 16500 to ma zdrowo przekichane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że WG zmienia chyba zasady w trakcie gry. Bo przy akceptowaniu giftów zawsze pojawiało się ostrzeżenie, że może to być taki proceder z wycofywaniem wpłat i jeśli coś takiego nastąpi to zakupiona wartość golda zostanie usunięta z konta. A tu nagle zamiast usuwać jest przymus wykupienia.. no heloł..

 

Przecież idea gifta jest taka, że się go dostaje a nie kupuje samemu na stronie WOTa, toż to podważa fundament całej tej zabawy w gifty, bo teraz ludzie będą się bać zaakceptować cokolwiek

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Okazja czyni złodzieja. Moim zdaniem WG i tak okazało się łaskawe dając taką możliwość. Myślałem, że pójdą po bandzie i pokasują konta. Tymczasem jeszcze na tym zarobią. Oj mądre głowy od robienia biznes tam siedzą. Trzeba im to oddać.

 

Tyle, że jak ktoś wydał choćby złotówkę na grę to jest potencjalnym klientem, kasując konta tracą klientów. Wg mnie można ich pozwać za taką praktykę i wygrać w sądzie, podchodzi pod zorganizowane wyłudzenie. To oni przecież dopuścili do sytuacji, że lewy gold pojawił się na rynku, myślę, że zrobili to z premedytacją. To oczywiście opinia. Może to się wiązać ze sporymi wydatkami wargaming na zakup producenta silnika gry.

 

W tym przypadku było wiadomo skąd pochodzi gift. Dołączona grafika

 

Nie koniecznie, Możesz udowodnić, że kto inny kupił Ci gifta na allegro tą drogą a ty o tym nie wiedziałeś. Przynajmniej istnieje taka możliwość. Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oni dopuścili? Ktoś z zajumanej karty kupował prezenty w Giftshopie.

 

Już nie wymyślajcie teorii spiskowych bo jak w każdym takim przypadku wystarczy trochę zdrowego rozsądku. Wychodzi nasza Polska mentalność. Ludzie kombinują ile się da, a potem wychodzą na jaw afery w stylu Amber Gold. Wystarczyło się zastanowić, że skoro najlepszy bank daje na lokacie 5-6% to nie ma opcji by ktoś mógł dać 14-15%. No wystarczy trochę na chłodno pomyśleć.

 

Dla mnie to idealna analogia do obecnej sytuacji z tanim goldem.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzasz. Golda na allegro sprzedawali 'sprawdzeni' sprzedawcy, którzy od miesięcy lub lat sprzedają klucze, abonamenty i inne wirtualne bzdety do gier. Równie dobrze może WG kazać mi zapłacić równowartość w cenie golda za wszystkie kody promocyjne rozdawane na różnych stronach i w gazetach.. Przecież też nie pochodzą bezpośrednio ze strony WG

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa by była zgarnąć ban za zakup od kolesia z ponad 15 tys. pozytywów.

Ale mniejsza, i tak mam to gdzieś - po zbanowaniu płakał nie będę. Może tylko kiedyś się wykupię.

 

Wczoraj w ramach eksperymentu zagrałem parę bitew rano i potem sam siebie zbanowałem.

Ludzie, nie uwierzycie! W ogrodzie mam coś zielonego, rodzina mówi że to trawa. A na drzewach jakieś małe, śmieszne zwierzątka gwiżdżą i świszczą różne dziwne melodie. To podobno ptaki są :blink:

 

Dam Wam znać, jak dostanę bana.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież o tym było wiadomo od dawna, dlaczego WG nie zareagowało od razu?? Bo stwierdzili, że im więcej osób kupi tym więcej na tym zarobią, bo więcej będzie musiało płacić za odbanowanie. Wiem, że to teoria spiskowa, ale takie po prostu odnoszę wrażenie. Uważam, że bany dostają osoby które kupowały od alegrowiczów z małą ilością komentarzy, bo nie wierzę, że gość który miał na allegro kilka lat konto i 13k pozytywnych komentarzy(reseller) był zwykłym oszustem.

 

@m4r: Fajna historyjka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił 2x 16500 i wszystko wydał, mówi, że jak dostanie bana to kończy z grą. ;D

Btw podobno bany poleciały tylko za zakupy z 22 sierpnia, ale to nie do końca potwierdzona informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się potoczy na serwerze US.

 

A co do gry: zamiast grać 1-3 czołgami na raz, to wypełniłem garaż 12 czołgami i zbijam z nich gwiazdki. 12 razy daily double daje niezły bonus. Pozostałe 12 wyelitowanych czołgów w garażu kurzy się, bo po zbiciu gwiazdek pora kończyć grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem bitwę JagdPatnherą, gdzie WoT robił wszytko, abym przegrał. 2 strzały z kilkunastu zadały dmg, 2 razy pożar, 2 razy uszkodzony ammorack, raz działo, 2 razy zabity ładowniczy, raz celowniczy. Udało mu się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...