Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

"Nasz system wykrył, że podarunki, które trafiły na Twoje konto pochodził z nieautoryzowanych przez Wargaming źródeł. W związku z tym Twoje konto zostało zablokowane do momentu, aż zasilisz je złotem do wartości co najmniej 47450 złota, wtedy ilość tą odejmiemy oraz odblokujemy Twoje konto. Wspomniane podarunki zostały zakupione nastepująco:

5500 złota - 16 maja

5500 złota - 17 maja

5500 złota - 27 maja

5500 złota - 27 maja

kv-5 (7500 złota) - 30 czerwca

5500 złota - 04 lipca

jagdtiger (10000 złota) - 6 sierpnia

 

Do czasu spłaty konto pozostanie zablokowane."

 

Zmiana strategi na blokujemy wszystko co kupiłeś na allegro.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WG jest głupie jak but, przecież gracze, który zainwestowali kasę, są bardziej przywiązani do gry niż gracze którzy nic nie kupowali, jak wszystkich pobanują to nie będzie nikt grał, zostaną tylko nooby, które po miesiącu gry zrezygnują.

 

Najgorsze jest to że IQ graczy jest coraz mniejsze.

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem żądania golda i kv-5, bo wpłaty za nie wycofano.... Ale WG próbuje oskubać mnie za to, że kupiłem coś przez allegro, gdzie gościu normalnie to opłacił i wysłał gifta. Mam jeszcze pytanie: Na jakiej podstawie podważają legalność moich zakupów???? wszystko było kupowane w postaci gifów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi jeszcze inna zła wiadomość, gadałem z kolegą kolegi z supportu (nie, nie jest w stanie mi pomóc) i dowiedziałem się, że support po wprowadzeniu patcha 8.0 rozpoczyna polowanie na wszystkich, którzy dokonali zakupów na allegro. WG chyba nie wie, jaki strzał w stopę sobie robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WG to sobie od dawna strzela w stopę ( i inne części ciała też) choć to na razie wyglądało jak draśnięcia a nie poważne obrażenia .

 

Teraz to może być strzał z grubej rury i samobójczy rykoszet , choć z drugiej strony skoro WG sam ustalił że nabywanie golda poza oficjalną stroną jest nielegalne ( pomijam skąd takie złoto miało by być w tym przypadku ) to ta akcja jest jak najbardziej w porządku .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chwila, na stronie WOTa jest wyraźnie napisane:

 

Please note! If the recipient accepts a gift but then the sender asks for a refund (for example by cancelling a bank transaction) the complete gift package cost will be deducted from the recipient’s account. If the account has insufficient funds it will be blocked until sufficient funds are available. With this in mind, we advise you not to accept gifts from strangers.

Kupiłem 2500 golda ale go nie wydałem. Mam nawet sporo więcej. Niech więc sobie cofną te 2500 golda i spadają na drzewo.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. U mnie trafne aukcje były na kwotę 13k. Tymczasem WG zastosował strategię: z allegro? Oddaj za wszystkie Dołączona grafika Oficjalnie wg nie prowadzi działalności w Polsce.

 

ED: No to moja współpraca z WG się na dziś skończyła. Ja im do pensji dopłacać nie będę.

 

"Witaj Czołgisto,

 

Kwota na poczatku wskazana, czyli 13500 za KV-5 była nieprawidłowa, za co serdecznie przepraszamy. Pakiet z czołgiem KV-5 równa się 7500 złota. Po ponownej analizie, odnotowaliśmy, że więcej prezentów pochodziło z nieautoryzowanych przez Wargaming źródeł, stad ta końcowa kalkulacja. Niestety jedyna możliwościa odblokowania konta jest wpłata złota, nie mamy możliwości usunięcia czołgu z konta.

 

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania lub wątpliwości, pisz śmiało.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na polu bitwy!"

 

To tylko potwierdza moją tezę, że do blokady gifta potrzebny jest tylko sam fakt pochodzenia. Pomimo moich pytań nie padło słowo "wpłata wycofana". Czyli dostałem blokadę na wszystko za to, że wycykano mnie tylko za kv-5( tu jestem pewien)... Po allegro juz nie mam siły i zbierać dowodów wpłaty. Panie z supportu chyba nie zrozumiały, że nie zamierzam im płacić ok. 600 zł za ponowną możliwość grania.

Edytowane przez kacp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. U mnie trafne aukcje były na kwotę 13k. Tymczasem WG zastosował strategię: z allegro? Oddaj za wszystkie Dołączona grafika Oficjalnie wg nie prowadzi działalności w Polsce.

 

ED: No to moja współpraca z WG się na dziś skończyła. Ja im do pensji dopłacać nie będę.

 

"Witaj Czołgisto,

 

Kwota na poczatku wskazana, czyli 13500 za KV-5 była nieprawidłowa, za co serdecznie przepraszamy. Pakiet z czołgiem KV-5 równa się 7500 złota. Po ponownej analizie, odnotowaliśmy, że więcej prezentów pochodziło z nieautoryzowanych przez Wargaming źródeł, stad ta końcowa kalkulacja. Niestety jedyna możliwościa odblokowania konta jest wpłata złota, nie mamy możliwości usunięcia czołgu z konta.

 

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania lub wątpliwości, pisz śmiało.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na polu bitwy!"

 

To tylko potwierdza moją tezę, że do blokady gifta potrzebny jest tylko sam fakt pochodzenia. Pomimo moich pytań nie padło słowo "wpłata wycofana".

 

Opowiadasz bzdury, nie wierzę ze blokuja wszystkie kody/gifty kupione poza strona WG sam kupilem conajmniej kilka kodów z allegro na złoto (i doladowan rowniez), i nic mi nie zablokowali.

Wiec albo kupowales od 1 trefnej osoby (np. RESELLER), albo "super tanie okazje" ktore byly kupione kradziona karta kredytowa.

Ja juz sie dawno nauczylem na prepach z WoW'a ze nie warto kombinowac i szukac takich okazji tylko doplacic te 5 zł i kupic z pewnego zrodla, no coz ale kazdy musi sam przez to przejsc zeby sie nauczyc. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... To tylko potwierdza moją tezę, że do blokady gifta potrzebny jest tylko sam fakt pochodzenia. Pomimo moich pytań nie padło słowo "wpłata wycofana". Czyli dostałem blokadę na wszystko za to, że wycykano mnie tylko za kv-5( tu jestem pewien)... Po allegro juz nie mam siły i zbierać dowodów wpłaty. Panie z supportu chyba nie zrozumiały, że nie zamierzam im płacić ok. 600 zł za ponowną możliwość grania.

WG zarzuca iż podarunki trafiły od "nieautoryzowanych źródeł", nic nie wspomina o płatnościach i zasłania się tajemnicą

Nie możemy Tobie udzielić żadnych innych informacji, gdyż nie pozwala nam na to polityka prywatności. Prosimy o wyrozumiałość w tej sprawie i liczymy na kooperacje.

Już raz ktoś zapłacić za prezent a teraz oni chcą jeszcze raz pieniądze, czy powyższego czynu nie można traktować jako wyłudzenie ? kwota już jest znaczna także działanie WG może być zakwalifikowane jako przestępstwo.

 

Prośba o opinię osoby znającej zagadnienia prawa karnego.

Edytowane przez baka
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WG zarzuca iż podarunki trafiły od "nieautoryzowanych źródeł", nic nie wspomina o płatnościach i zasłania się tajemnicą Już raz ktoś zapłacić za prezent a teraz oni chcą jeszcze raz pieniądze, czy powyższego czynu nie można traktować jako wyłudzenie ? kwota już jest znaczna także może być zakwalifikowane jako przestępstwo.

 

Prośba o opinię osoby znającej zagadnienia prawa karnego.

 

Jakie przestepstwo?

Jesli te pajace z allegro zloto od WG kupowali karta kredytowa, dostali kody po czym zrobili chargeback czyli anulowanie wplaty i zwrot kasy (zreszta to mozna rowniez zrobic za pomoca Paypala) to WG nic na tym nie zarobilo wiec oni nie chca pieniedzy "jeszcze raz" i w takim wypadku w pelni ich rozumiem i nawet nie ma o czym rozmawiac.

Wiec zamiast narzekac na WG lepiej zacznijcie sie kontaktowac z tymi kombinatorami z Allegro, bo takich RESELLERÓW to jest pewnie na pęczki.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem że ze strony WG zachowali się nie jak zwykłe chamy zwalając wszystko na barki oczywiście klientów czyli nas graczy.

Samo to że nie uznają nic kupionego po za ich stroną czy zdrapek (choć w tej sprawie człowiek i tego może już nie być pewien co WG wymyśli w tej sprawie).

Bo przecież ja zakupiłem legalnie na allegro towar zapłaciłem za niego to z skąd można wiedzieć że po roku czy nie wiadomo po jakim okresie WG zacznie podliczać że to się nie liczy i trzeba zapłacić jeszcze raz!

Po drugie dostając prezent od kogoś z skąd mam pewność że dana osoba ma coś nie halo z WG i zostanie mi to odebrane. Z skąd mam mieć pewność że WG nie robi mnie w bambucho bo co osoba która mi wysłała nie zakupiła tego u nich tylko na allegro?

Tu nie powinny być poszkodowane osoby postronne które otrzymały towar za który zapłaciły tylko osoby które tym obracały sprzedawały BANY powinny iść na konta osób od których się dostało prezent a nie osobą tym co otrzymały bo podkreślam z skąd osoba kupująca ma pewność że sprzedający nie odwalił jakiegoś numeru?

Z takim podejściem to strach będzie kupować chleb bo po 5 latach okaże się że mąka na chleb była z nielegalnego źródła lub zapłacono za nią lewymi $$ i trzeba będzie zapłacić za zjadanie przez 5 lat chleba!

Po prostu WG zachował się nie na miejscu gdyż zamiast samemu dochodzić kto jest winny i kto za to zapłaci rzucili wszystko na graczy którzy nie dość ze muszą zapłacić x2 bo przecież zapłacili raz to teraz muszą drugi raz a roszczeń niech sami sobie dochodzą itp....

Po prostu widać jak traktują społeczność graczy z którzy defakto zasilają im konta w bankach i zamiast samemu przyjąć cios na klatę i doszukać się lewych źródeł itp aby sytuacja się nie przytrafiła ponownie to lepiej napisać: Witaj czołgisto nas system wykrył .......... co wykrył? że zakupione przedmioty na allegro są nie legalne? to proszę zająć się tą sprawą bo nas klientów nie powinno to dotyczyć bo my jesteśmy w tym momencie osobami pokrzywdzonymi przez sprzedających którzy okazali się nie tego miedzy nami kupującymi jak i WG.

 

W krótkim podsumowaniu sram na WG na pewno nie będę płacił x2 za coś za co zapłaciłem a roszczenia niech sobie WG poszuka u osób które tym obracały

 

A dla osób które mają napisać że WG nic z tego nie miało bo wszystkie transakcje zostały wycofane itp. i dlatego mamy zwrócić to co dostaliśmy to darowanemu koniu w zęby się nie zagląda a pokrycie kosztów za to wszystko niech wyszukują jak już wyżej napisałem od tych co się tym zajmowali niech im dowalą i niech spłacają dziękuje i przepraszam za tak obszerny tekst.

 

mechwarrior online, black ops 2, GW 2 i inne czekają aż się uwolnię od WOT a samolociki i stateczki z takim podejściem do graczy to niech spier.....

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie przestepstwo?

Jesli te pajace z allegro zloto od WG kupowali karta kredytowa, dostali kody po czym zrobili chargeback czyli anulowanie wplaty i zwrot kasy (zreszta to mozna rowniez zrobic za pomoca Paypala) to WG nic na tym nie zarobilo wiec oni nie chca pieniedzy "jeszcze raz" i w takim wypadku w pelni ich rozumiem i nawet nie ma o czym rozmawiac.

Wiec zamiast narzekac na WG lepiej zacznijcie sie kontaktowac z tymi kombinatorami z Allegro, bo takich RESELLERÓW to jest pewnie na pęczki.

 

Dajesz trzy prezenty znajomym, przez WG zostajesz uznany z "nieautoryzowanego" zamiast tobie zablokować konto to blokują twoim znajomym i właśnie o to się rozchodzi. Niech WG ściga właściciela konta, który rozdawał prezenty a nie obdarowanych tymi prezentami.

 

WG w swojej korespondencji nic nie mówi o wycofaniu płatności, do tego zasłania się tajemnicą i nie chce podać od kogo dostaliśmy podarunki, a jeżeli nikt nie wycofał od nich pieniędzy, tylko WG uznało że przez takie zagranie można więcej zarobić, jak widać stara się to zrobić i to do tego kosztem graczy którzy zostawiają u nich pieniądze.

 

Zagranie WG z kontami pozostawia duży niesmak, jeżeli WG już decyduje się na takie kroki to na co może wpaść jeszcze w przyszłości.

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zaden pomysl WG, wszedzie tak to dziala.

 

Przyklad, Steam:

 

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5406-WFZC-5519

 

Redeeming Fraudulent Gifts

Never accept a gift from an unknown user. Any accounts tied to a redeemed gift from a fraudulent source may be suspended.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie powinny być poszkodowane osoby postronne które otrzymały towar za który zapłaciły tylko osoby które tym obracały sprzedawały BANY powinny iść na konta osób od których się dostało prezent a nie osobą tym co otrzymały bo podkreślam z skąd osoba kupująca ma pewność że sprzedający nie odwalił jakiegoś numeru?

1. Zdaje się, że na stronie z giftami jest napisane, żeby uważać z przyjmowaniem giftów od obcych osób.

2. Skąd wiesz, że sprzedawców też nie dorwano?

3. Jak kupisz kradziony towar i owa kradzież zostanie wykryta, to nastąpi przepadek mienia, co najwyżej możesz się procesować ze złodziejem.

4. Naprawdę nie włączyło się wam żadne ostrzegawcze światełko, jak nagle pojawił się gold za pół ceny na Allegro, choć WG ma monopol na jego sprzedaż? no sorry... rzuciliście się na ewidentnie lewy towar, a teraz płaczecie, że wyszło szydło z worka i WG postanowił was ukarać za cwaniactwo.

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon na bany w pełni........

Ja wtopiłem na allegro 2x 2500 , kupowane u fasstgold (konto na allegro juz zawieszone) (lipiec 2012)

Golda kupowałem również przed lipcem jak i po (u innych sprzedawców) głównie kody pudełkowe (polskie i przeznaczone na us).

 

Śmieszne jest to że przedwczoraj godzina ok 21 - ban , kupuje 2500- odbanowali gram dalej. Wczoraj godzina 19 -ban znowu. Jak bym wiedział kupiłbym 1x 5500 zamiast 2x 2500 , byłoby 500 golda na kolejnego bana :P

 

Więc czekam cierpliwie na wydarzenia dzisiejszego wieczoru.

 

Off topic :

 

Mechanizm okradania ludzi na allegro jest błyskotliwy. Zaczynamy od kupna średniego konta ok 2,5k komentarzy podejrzewam że kilkaset złotych trzeba wyłożyć. Mając już dobre konto, trzeba dokupić pakiet nr kart - kolejne kilkaset zł.

I teraz dla kupujących już nie ma obrony: konto pewniak 2,5k komentarzy + system payU gdzie nie widzimy nr konta odbiorcy! jedynej rzeczy która była prawdziwa (bo wiadomo dane sprzedawcy są lipne)

 

I zobaczmy teraz kto zarobił :

-złodzieje kart

-użytkownicy na allegro którzy sprzedają swoje konta

-allegro

-sprzedający

-WG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że nie wszystkie aukcje były lewe! Kupiłem godla od L4group i tutaj jestem pewien, że wszystko jest opłacone. Kupując na innych aukcjach kupowałem go za racjonalną cenę (+/- 5zł od ceny Wg). Ktoś ma pomysł na jakąś linię obrony? Ją golda kupię... kiedy założę sobie nowe konto.

 

Wystukane za pomocą mojego SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...