Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się gwiazdkami x2 nie przejmuję, bo są codziennie, więc zbicie takiej gwiazdki to tylko skrócenie drogi o 1-2 bitwy, ale x3 albo x5 już staram się zbijać, bo z x5 można już ładnie expa wyciągnąć.

 

A z Wotem na lapku nic mi się nie udało zrobić, wkurzyłem się i napisałem do supportu.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się gwiazdkami x2 nie przejmuję, bo są codziennie, więc zbicie takiej gwiazdki to tylko skrócenie drogi o 1-2 bitwy, ale x3 albo x5 już staram się zbijać, bo z x5 można już ładnie expa wyciągnąć.

 

A z Wotem na lapku nic mi się nie udało zrobić, wkurzyłem się i napisałem do supportu.

 

Może założyli Ci bana na lapka Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 7:30 w piątek 21 września do 7:00 we wtorek 25 września będziecie mogli skorzystać z następujących bonusów:

50% zniżki na następujące niszczyciele czołgów:

  • S-35 CA, francuski niszczyciel czołgów V tieru
  • ARL V39, francuski niszczyciel czołgów VI tieru
  • AMX AC Mle. 1946, francuski niszczyciel czołgów VII tieru
  • T49, amerykański niszczyciel czołgów V tieru
  • M36 Slugger, amerykański niszczyciel czołgów VI tieru
  • T25 AT, amerykański niszczyciel czołgów VII tieru
  • T25/2, amerykański niszczyciel czołgów VII tieru
Zaopatrz się w te potężne maszyny za pół ceny!

 

60% więcej przychodów w kredytach dla następujących niszczycieli czołgów:

  • S-35 CA, francuski niszczyciel czołgów V tieru
  • T49, amerykański niszczyciel czołgów V tieru
30% więcej przychodów w kredytach dla następujących niszczycieli czołgów:

  • ARL V39, francuski niszczyciel czołgów VI tieru
  • AMX AC Mle. 1946, francuski niszczyciel czołgów VII tieru
  • M36 Slugger, amerykański niszczyciel czołgów VI tieru
  • T25 AT, amerykański niszczyciel czołgów VII tieru
  • T25/2, amerykański niszczyciel czołgów VII tieru
Pojazdy te będą nie tylko tańsze, będą również więcej zarabiać!

 

Widać na SU-152 jeszcze sobie poczekam...

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspolczucia dla supportu. Dołączona grafika

 

Swoja droga moje konto nadal w porzadku, wiec wszystkich "allegrowiczow" chyba jednak nie pobanowali.

 

Przecież oni banują jak leci, skoro trafiają się osoby z banami które kupowały tylko od nich.

 

Po za tym od niektórych próbują wyłudzić pieniądze, no bo co to jest jak nie wyłudzenie, gdy twierdzą, że ktoś niewłaściwie opłacił. Skoro dostał golda tzn. że na ich koncie musiała pojawić się kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni banują jak leci, skoro trafiają się osoby z banami które kupowały tylko od nich.

 

Po za tym od niektórych próbują wyłudzić pieniądze, no bo co to jest jak nie wyłudzenie, gdy twierdzą, że ktoś niewłaściwie opłacił. Skoro dostał golda tzn. że na ich koncie musiała pojawić się kasa.

 

A wiesz jak dziala chargeback? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja akurat kupilem ac 1946....

 

btw ładna bitewka w koncu na t30

Zwycięstwo!

Bitwa: Redshire 20 września 2012 19:13:11

Czołg: T30

Doświadczenia: 4 008 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 88 426

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska:As pancerny

7400 dmg(ale to nic, na testowym na jpE100 czy jak zwal te krowe zrobilem 8100dmg)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze posty i postanowiłem sprawdzić czy zostałem wybrańcem... i jak napisał jonathan trza chyba popykać w diabolo aby się odkuć na RMAH jak kiedyś będzie mi się chciało odblokować konto. Także narazie sobie tanki odpuszczam bo i chęci do gry zbytnio niema. Plust taki że mało kasy się wtopiło raptem dwie flaszki...Dołączona grafika

 

Btw jakiejś szansy na odzyskanie kasy od resellera pewnie niema. Wydębiał ktoś kasę od tego systemu ochrony kupującego może tędy się da?

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosh co za banda nieogarów.

 

Gram ostatnio głównie TDkami. Do tego, że medy się za mną chowają już się przyzwyczaiłem. Ostatnio zaczęły się chować też ciężkie. Top tanki najczęściej w ogóle chowają się za jakimś kamieniem blisko bazy.

 

Strzelam się z innym TD, a co robi med? Objeżdża go spokojnie i pakuje kulkę w tyłek? Nie. Wykorzystuje zamieszanie, żeby uciec.

 

A najlepiej jest w czasie assaultu jeśli jestem w drużynie która atakuje. Wtedy to już w ogóle jestem pierwsza, drugą i jednocześnie trzecią linią ataku, bo reszta chowa się w krzakach i chyba liczy, że przez te 3 minuty pozostałe do końca wróg sam się wystrzela.. eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosh co za banda nieogarów.

 

Gram ostatnio głównie TDkami. Do tego, że medy się za mną chowają już się przyzwyczaiłem. Ostatnio zaczęły się chować też ciężkie. Top tanki najczęściej w ogóle chowają się za jakimś kamieniem blisko bazy.

 

Strzelam się z innym TD, a co robi med? Objeżdża go spokojnie i pakuje kulkę w tyłek? Nie. Wykorzystuje zamieszanie, żeby uciec.

 

A najlepiej jest w czasie assaultu jeśli jestem w drużynie która atakuje. Wtedy to już w ogóle jestem pierwsza, drugą i jednocześnie trzecią linią ataku, bo reszta chowa się w krzakach i chyba liczy, że przez te 3 minuty pozostałe do końca wróg sam się wystrzela.. eh...

 

Wczoraj jechalem Ferdkiem ze 105mm a za mna - na dlugosc czolgu - trzymal sie E100. Kiedy spytalem co robi to stwierdzil ze.. jest stockowy. Kiedy w atakujacego wroga w E75 wpakowalem kulke za 350dmg stwierdzil ze jestem noobem bo powinienem jezdzic ze 128mm. Ktos z wrogiej druzyny sprawdzil jego efficiency - 430 :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to co juz pisalem...

Jezdza debile w is-7 czy e-100 ktorych mozna pyknac tygryskiem2 ;]

 

Jedyne co to teskni mi sie troszke za e75... juz naprawde zaczelo mi sie fajnie grac tym czolgiem...

 

Support oczywiscie dalej na ticketa nie odpowiada. Super

Pewnie kolejna banda debili poslala po 20 razy te same zapytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis dostalem zwrot kasy od allegro za kv5 pomimo ze nie zglaszalem nigdzie sporu ani nic, mile zaskoczenie. Dołączona grafika

 

Reseller mi wczoraj odpisał (on, albo bot, mniejsza), że zwrot kasy może się przedłużyć do 30 dni z powodu natłoku podobnych roszczeń. Zrobiło mi się go odrobinę żal :lol: :lol: :lol:

Pożyjemy - zobaczymy.

 

Wczoraj jechalem Ferdkiem ze 105mm a za mna - na dlugosc czolgu - trzymal sie E100. Kiedy spytalem co robi to stwierdzil ze.. jest stockowy. Kiedy w atakujacego wroga w E75 wpakowalem kulke za 350dmg stwierdzil ze jestem noobem bo powinienem jezdzic ze 128mm. Ktos z wrogiej druzyny sprawdzil jego efficiency - 430 Dołączona grafika

 

Najwidoczniej zbanowani burżuje już opłacili konta :lol:

Gdybym miał E-100, to bym chyba ze stockowym działem jeździł. Serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem jakimś super graczem bo posiadam na razie KW1, pz3/4 i t-34-85 (którego nienawidzę) ale bardzo bardzo często zdarza się że po bitwie ja mam wynik 3-5 zabitych a reszta nic w dodatku 3 na 4 bitwy są przegrane (jak nie wiecej). Miałem spora przerwę w wota (pół roku) i wtedy takie rzeczy się nie działy. Wiec pytam się gdzie są Ci wszyscy dobrzy gracze? Exp leci mi teraz tak wolno że odblokowanie czegokolwiek graniczy z cudem.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam bardzo dziękuję za oświecenie w temacie weakspotów Tygrysa P :D wcześniej unikałem go jak ognia a ostatnio nawet E8 wygrywam 1 na 1 :D

 

jest jakaś stronka gdzie w jednym miejscu są pokazane weakspoty wszystkich czołgów?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam bardzo dziękuję za oświecenie w temacie weakspotów Tygrysa P Dołączona grafika wcześniej unikałem go jak ognia a ostatnio nawet E8 wygrywam 1 na 1 Dołączona grafika

 

jest jakaś stronka gdzie w jednym miejscu są pokazane weakspoty wszystkich czołgów?

 

Na przykład na YT www.youtube.com/watch?v=4HjOZcP8e4Q&playnext=1&list=PL2CA665EAE2247D61&feature=results_video

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam bardzo dziękuję za oświecenie w temacie weakspotów Tygrysa P Dołączona grafika wcześniej unikałem go jak ognia a ostatnio nawet E8 wygrywam 1 na 1 Dołączona grafika

 

jest jakaś stronka gdzie w jednym miejscu są pokazane weakspoty wszystkich czołgów?

 

http://wotarmory.com/

i galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...