Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ja to samo. T44 juz zdecydowanie lepiej dziala w bitwie niz T43

 

z tego co zauwazylem to szybsze celowanie, szybsze ladowanie i wentylacja to bedzie mus na T54. teraz nawet na T44 chyba kupie szybsze celowanie. ruskie dziala sa tragiczne. za bardzo przyzwyczailem sie do niemieckiej precyzji :)

 

Ja sie waham miedzy szybszym celowaniem a vertical gun stabilizer, lepsze strzelanie w ruchu moze byc przydatne. Chyba zaloze na T-44 w ramach eksperymentu.

 

A T-44 jest boski - szybki, zwrotny i wytrzymaly. Mimo, ze dzialo sie nie zmienilo, to mam nim duzo lepsze wyniki, bo latwiej kogos objechac czy wyniuchac jakas dobra miejscowke.

 

Edit 01:00 - No i skonczyla sie promocja "5x exp", golda tez juz daja normalnie... ech, a tylko 100k expa mi brakuje do T-54, myslalem, ze 3 dni beda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem teraz w Amerykańce ale M6 słaby, przez te bonusy miejsce w garażu się kończy - KW, PIV, 3601, Tiger, Tiger II, T1 heavy, M6. Po hard wipie mimo że mam powiedzmy jeszcze 16dni premium nie przejdzie?

 

Wytrzymaj do T29, to juz zupelnie inny czolg i raczej sie nie zawiedziesz. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja, t29 jest lepszy nawet ze stockowym dzialem od stockowego t32

po prostu ta pancerna wieza od przodu bardzo duzo daje

a jak mu sie 105 założy to miecie aż miło

Aktualnie w garażu leżakują u mnie:

IS-4

T32 i t29

Tiger II

t34-85(brak 30k do 43)

Hummel

Stug

SU85

 

i najprzyjemniej nadal się gra t29, plus oczywiście t34-85 ze względu na szybkie, celne i w miare mocne działo 85mm

W IS-4 musze jeszcze zawieszenie zmienić to wrzucę doładowanie działa, ale i tak nie będzie lepiej niż na IS3, więc kiepsko, te działa są po prostu zbyt wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-29 jest boski :)

 

Ale M6 też ułomkiem nie jest - co prawda pancerz nie robi już takiego wrażenia jak w T1 gdzie po dobrym losowaniu na szczyt drabiny pokarmowej w bitwie byliśmy niemal nieśmiertelni, ale po zrobieniu 90mm dostaje niezly wygar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczołgałem się do KW-3, co polecacie 100mm czy 122mm?

 

Szczerze? Nie marnować doświadczenia "na ciach!ły", tylko sprężyć się do końca dnia i wyfarmić IS-a póki jest bonus exp. Ja dzisiaj dorobiłem się właśnie Józia, jeszcze tylko chcę go wymaksować póki jest bonus i jak zdołam zmienić VK3601 na "tygryska plus osprzęt".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie gra myszą ?

 

 

Do bani, IS-7 to przy nim jak baletnica, co z tego za ma dobry pancerz jak zajmuje połowe mapy :razz: Załuje że po wipe nie poszedlem w IS'a ale teraz to nadrabiam, 130mm miazdzy :D

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdi@full z dzialem najlepszym zamiata wszystko, zwawy nie jest ale gra sie super. Do Jagdtigera juz na bonusie nie dojade (niektorzy jeszcze pracuja ;) ) ale pozniej stopniowo Ferdim dobije :)

Wymaksowana zaloga z dodatkami+wentylacja i dodatkowe "perki" na 95%. Przy cholernie celnym dziale wszytskie IS w koncu nie straszne... no moze poza 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, maraton czas zakończyć... to były 3 szalone dni:

 

1. Przeskoczyłem oba KV i wypieściłem IS-a.

2. Przeskoczyłem od PZ3 do Tygrysa, na wypieszczenie czasu już nie starczyło, na razie tylko działo jest zrobione.

3. SU-100 zrobiony od zera.

4. T34/85 wypieszczony.

5. JPZ wyfarmiony.

 

Nie wyobrażam sobie przechodzenia przez KV bez bonusowego expa, jak mawiał Marlon Brando: "The horror". Troszkę mniej upierdliwe były pz4 i vk3601, ale też bez bonusa ciężko by było. Generalnie 5x exp to ciekawy event, zdecydowanie nie do utrzymania na stałe, bo psuje grę, niestety tak samo jak ją moim zdaniem psuje 1x exp - farma bez widoków na osiągnięcie celu. IMO 2x exp na codzień byłby optymalny, gra stałaby się bardziej plastyczna. Do tego ew. jakiś bonusowy dzień raz w tygodniu kiedy exp byłby minimalnie zwiększony (2,5-3x).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jak w Red Dead Redemption, gdzie od czasu do czasu jest 2x exp weekend.

 

Przez KW sie jakos przechodzi, ale KW-3 to rzez, olalem ten czolg po zrobieniu dziala 100mm dla mediumow.

 

Efekt eventu u mnie:

- Tygrys wypieszczony prawie na maksa (bez najlepszego silnika, ale mam ze 13k expa juz nabite)

- T-54 (niestety bez bajerow)

- Hummel

- wiadro free expa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zakończyło się na:

z vk3001(h) to Pantery(max ulepszona)

z Tigera I do Tigera II(brak 30k to vk4501)

z kv(moim zdaniem straszna udreka) poprzez kw-1s(fajny czolg taka mini wersja is'a) do is'a 3

z su85b do su-100 (stock)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec eventu nie mozna wbic na serwery, pewnie już przestawiają exp rate

Ja skonczyłem z maxowanym IS-4(ladnie miecie ta 130, lecz wooolna), T32, T29, T34-85 plus połowa t43(brak silnika i expa do t44), zmaxowany tigr2(kicha, t29 lepszy)

 

Z dziwnych rzeczy to zaobserwowałem że w pewnych warunkach możliwe jest przebicie ferdka od przodu, dotyczy to zarówno 122 ruskich (no i 130) jak i 105 amerykanców. 10.5 na tigr2 też chyba może ugryźć, ale chyba za rzadko nim już gram, więc pewien nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dziwnych rzeczy to ja zauważyłem wzrost prędkości pojazdów ( niektórych ) - albo to skutek spadku pinga .

 

Raz miałem taką akcję na Pagórkach - stoję sobie SU-85 na występie a tu nagle śmiga T-34 , normalnie zapieprzał jak jakiś scout .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...