Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Od soboty 13 października od godziny 7:30 czasu polskiego, do wtorku 16 października do godziny 7:00 czasu polskiego będzie mogli skorzystać z następujących bonusów:

 

50 zniżki na następujące pojazdy:

  • Sowiecki niszczyciel czołgów VII tieru, SU-152
  • Niemiecki niszczyciel czołgów VII tieru, Jagdpanther
  • Amerykański czołg średni VII tieru T20
  • Francuski czołg lekki VII tieru, AMX 13 75
Powiększ swój arsenał za pół ceny!

 

50% zniżki na miejsca w garażu

 

Będziesz mógł zaparkować nowe pojazdy za jedyne 150 sztuk złota! Nie przegap okazji!

 

70% więcej przychodów na następujących pojazdach:

  • Sowieckie działo samobieżne VI tieru SU-14
  • Niemieckie działo samobieżne VI tieru, GW Panther
  • Amerykańskie działo samobieżne VI tieru, M12
  • Francuskie działo samobieżne VI tieru, Lorraine155 50
  • Amerykański czołg ciężki VII tieru, T29
  • Sowiecki czołg średni VII tieru, KW-13

 

Takie pytańko, na SU-152 warto kupować pierwszą 122, czy może lepiej dopiero tą drugą 122 kupić, czy zostać przy 152mm z pociskami HE?

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

nie

tak

152 all the way :)

można wrzucic na nią kilka ppc wtedy papiery zdejmujesz na hita przeważnie ale...podobnie jak przy 122 może dingnąć od krzywizny papiera pokroju t50 i [gluteus maximus], masz koszt. HE nawet jak nie trafisz w czołg to trafiasz obok, i przeważnie coś tam uszkodzisz. Bezpośrednie trafienie od 100 do 900, raz za 1100 zapakowałem w zad jakiegoś czołgu...

122 może i ma większą penę ale...na swoim tierze i tak jest problem przebić cokolwiek. Z HE obrażenia są praktycznie zawsze w dodatku..ma zadziwiającą celność

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak jakoś nie szło zbieranie kasy na tą sucz, a tu taka niespodzianka. W sumie bardziej się kiedyś spodziewałem zniżki na sucz jak był weekend niszczycieli, ale w sumie dobrze, że wtedy nie dali, bo nie miałem uzbieranej kasy. Od jutra zacznę zabawę suczą i zbieranie 2,4kk na KV-4 chyba, że pierwsze zbadam IS-3 to wtedy kupię IS'a trzeciego.

 

Zagrałem dziś kilka bitew i o ile na stugu mi nie poszło(pomijam idiotę z mojego teamu w Marderze który mi jednym strzałem ściągnął pół HP przez pożar, może nawet ponad pól), o tyle IS'em wprawdzie grałem tylko 3 bitwy, ale wszystkie 3 całkiem ładnie poszły.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma i może coś powiedzieć na temat grubego maxa? Obejrzałem kilka filmów na YT i całkiem nieźle się sprawuje, w miarę mobilny i fajny dmg jak na VI tier, dodatkowo jako premium losuje go chyba zawsze w top.

Edytowane przez Banzai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto obejrzec nie tylko ze wzgledu na specyficzny sposob maszerowania :) youtube.com/watch?v=PaK1jFg8JBE

 

Sowiecki X tier artylerii. Nasi dorwali i się bawią:

 

 

 

 

 

Amerykański X tier artylerii z premium ammo: :lol:

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sto tego i tego + 20k złota. Właśnie testuje. Dołączona grafika

 

Wiem, że to subiektywna opinia, ale brzydkie te brytole, wszystkie podobne do siebie, albo jakiś miks churchilla.

 

Conqueror chyba najbardziej mi się podoba, jeśli chodzi o model.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi wyjaśni dlaczego Valentine, lekki czołg brytyjski 4 tieru osiąga oszałamiającą prędkość 24km/h ?

 

Poza tym sprawdziłem topowego meda i heavy, i wyróżniają się mobilnością. To co mi w ciężkim X przeszkadza to wieża zamontowana z tylu kadłuba. Wiadomo z czym to się wiąże. Ja jestem przyzwyczajony do głębokiego wychyłu działa w dół w czołgach USA a tu tego brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi wyjaśni dlaczego Valentine, lekki czołg brytyjski 4 tieru osiąga oszałamiającą prędkość 24km/h ?

 

Bo mu sie jedynka zacięła xD ogólnie to Med szybko się rozpędza armor ok gun ok tylko te 40hm/h ;/ HT taki se. Czekam na Arty i TD ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są głupi czy co, że uważają, że na randomach każdy będzie jeździł z magazynem wypchanym gold ammo. Myślą, że jak ktoś ma premkę i prem tanka to zarabia po 150k w każdej bitwie. Jak czytam forum WoT'a to się nie dziwię, że w grze czasami spotyka się 20 idiotów i 10 średnio/dobrze grających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill me pls, 8 gier kw-is, nabijam ok 500 800exp na przegranych i nie mogę zdjąć gwiazdki, kur... to co się dzieje to jakaś masakra. Nawet jak sam będąc na środku losowania zdejmę 5-7 czołgów to przegrywamy.

XVM pokazuje średnią eff ok 400-600....

Ps. Działa wam msi afterbuner po patch'u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...