Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Aby urozmaicić ostatnie dni głosowania postanowiliśmy sprezentować Wam nowego specjala! Od 16 października od godziny 7:30, do 23 października do godziny 7:00 otrzymacie potrójny mnożnik doświadczenia za pierwsze zwycięstwo każdym pojazdem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mnie gościu, z nicka to chyba Polak, wyzwał mnie od noobów bo im napisałem, że mamy 6% szans na zwycięstwo. Gościu sam nic nie zrobił, 960 eff trochę mówi, choć widziałem gości z mniejszym którzy mieli duży wpływ na bitwę. Nic dziwnego, że Tigerem II zrobiłem 600 expa na porażce i zdobyłem top ilość expa w drużynie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o szansach sie nie pisze, ci co mają xvm jak je widzą to rozsądnie milczą, ewentualnie dają znac na koniec bitwy(wygranej) że nie wierzyli w wygraną patrząc na eff/win szanse

 

BTW- nowe brytole przyjemne, nie powiem. Działo jak na początku u amerykańców po zamianie t30 na 110e - celne, szybko przeładowujące(wychodzi 6.75s reload na x tier, 8.83 jakoś na ix)

Problemem może być ich stosunkowa miękkość(ale i tak wypadają ciut lepiej od francózów w ogolnym rozliczeniu) jak i nerf w next paczu....

zapewne działa...jak nie hp

Medy to smiech na sali, wielkość wieksza niż m48, a to bydle przecie jest rozmiaru 110e5, w dodatku, co ze smutkiem zaobserwowałem, przy zjezdzie z górki, niewielkiej(z 12stopni max) wyprzedza je jak chce ob 263, więc chyba coś nie tak...

Nie grałem nimi więc nie wiem co i jak ale też wydają się miekkie.

Hvy od 8 tieru zdaje się mają jeden kadłub...więc wystarczy nauczyć sie weakspota na 8 i masz problem z głowy...a jak nie kadłub to wieża z boku łatwa do peny.

Wiecej nie grałem bo mnie to znudziło. Zrobie se chyba tylko hvy, do 9 tieru, bo wygląda zacnie, chyba że dostanie też nerfa to odpuszczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja piszę no chyba, że mamy 50% up. To motywuje i już 3 razy tak wygrałem przez 5%. Poza tym piszę, który gracz jest najlepszy co pozwala go wyeliminować i zwiększa nasze szanse.

 

Znalazłem coś takiego:

 

World of Tanks

Czy wiesz, że jak wystrzelisz, wszystkie krzaki w promieniu 15 metrów tracą 2/3 swojej wartości kamuflażu?

No, nie wiedziałem Dołączona grafika

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego:

 

 

 

No, nie wiedziałem Dołączona grafika

 

 

Myślałem ze jak się wystrzeli krzaki w cały świat to tracą 100% kamuflażu, bo ich już nie ma Dołączona grafika

 

Posłuchałem Was a propos ustawiania się pod kątem E- 75 do linii strzału i faktycznie to działa. Gość w JgTiger po 3-4 dingach sam nie wiedział co powiedzieć Dołączona grafika

 

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Karelia 17 października 2012 12:36:06

Czołg: E-75

Doświadczenia: 3 834 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 43 971

Osiągnięcia w walce: Nagroda Dumitru, Snajper, Specjalista, Rozpruwacz

 

Gdyby ktokolwiek był zainteresowany powtórką http://www.mediafire.com/?0rvoqwcnp4gy5b2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Bezdroża 17 października 2012 15:58:59

Czołg: PzKpfw VIB Tiger II

Doświadczenia: 3 780 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 48 956

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Kurde do E75 jeszcze daleko. Ale się staram Dołączona grafika

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Autostrada 17 października 2012 18:19:06

Czołg: M18 Hellcat

Doświadczenia: 2 859 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 24 660

Osiągnięcia w walce: Snajper

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Bezdroża 17 października 2012 15:58:59

Czołg: PzKpfw VIB Tiger II

Doświadczenia: 3 780 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 48 956

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Kurde do E75 jeszcze daleko. Ale się staram Dołączona grafika

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Autostrada 17 października 2012 18:19:06

Czołg: M18 Hellcat

Doświadczenia: 2 859 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 24 660

Osiągnięcia w walce: Snajper

 

Co prawda dopiero dzisiaj zakupiłem KT, ale nawet na stocku (no prawie, silniki + radio z poprzedniego tygrysa) gra się wyśmienicie, super losowania (praktycznie zawsze top tier), co to będzie po wymaksowaniu. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dopiero dzisiaj zakupiłem KT, ale nawet na stocku (no prawie, silniki + radio z poprzedniego tygrysa) gra się wyśmienicie, super losowania (praktycznie zawsze top tier), co to będzie po wymaksowaniu. ;>

 

Po wymaksowaniu będziesz miał 2-12 X tierów i będziesz ginął od jednego/dwóch strzałów- zależy, czy trafisz na artylerię, czy na topowego TD.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Bezdroża 18 października 2012 09:07:47

Czołg: Prototyp T28

Doświadczenia: 4 698 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 47 793

 

Takie tam na polu bitwy :P która trwała 5 min :D 15>3 jestem ciekawy co będzie w weekendowym specjalu tym czasem http://worldoftanks.eu/news/4278-80-challenge-accepted-contest-pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymaksowaniu będziesz miał 2-12 X tierów i będziesz ginął od jednego/dwóch strzałów- zależy, czy trafisz na artylerię, czy na topowego TD.

 

Kumpel ma KT, odkrył E75, sporo z nim jeździłem w plutku i miał normalne losowania, podobne jak mam obecnie na T29 także przesadzasz. Chyba, że czegoś nie wiem i obecnie MM jest zależny od wyposażenia/modułów ?

Od arty nie pamiętam kiedy zginąłem, także dla mnie nie istnieje. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ath poczekaj na strzał od S51 Dołączona grafika Co do modułów to mam wrażenie iż stockowy pojazd ma niższe losowania, wiem że to trąci teorią spiskową Dołączona grafika

 

Mam ok 3500 bitew, dlugo mam jeszcze czekac ? ;> Serio jak ktos sie nie pcha pod ostrzal to pociski same go nie szukaja.

Tzn. KT ma gorsze losowania po wymaksowaniu czy ogolnie ? Grajac T29 nic takiego nie zauwazylem, na stocku bylem tak samo na gorze jak po @elite.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma KT, odkrył E75, sporo z nim jeździłem w plutku i miał normalne losowania, podobne jak mam obecnie na T29 także przesadzasz. Chyba, że czegoś nie wiem i obecnie MM jest zależny od wyposażenia/modułów ?

Od arty nie pamiętam kiedy zginąłem, także dla mnie nie istnieje. ;>

 

KT to 8 tier z normalną pulą losowań (nie jak KW-5 i na pewno nie jak T29 -7 tier). Standardowo są 9 tiery, czasem (u mnie często) dziesiąte.

Jak masz pecha, to lądujesz na dole listy na równi, albo i poniżej artylerii, od której lecisz na strzał. Jak masz jeszcze większego pecha, to na ekranie ładowania widzisz obrazek w stylu "dwa T11E4", albo jPzE-100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostałem zwyzywany od gold naba...

Żebym jeszcze w typie siedział to rozumiem...ale to było m12, zwyzywał mnie gw tiger(570hp), bo to niemożliwe ubić gw tigera zwykłym ammo...

W sumie ubiłem 2 gw tigery i coś tam jeszcze dobiłem, raptem 1300dmg...fatalna arta jakby ktoś pytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KT to 8 tier z normalną pulą losowań (nie jak KW-5 i na pewno nie jak T29 -7 tier). Standardowo są 9 tiery, czasem (u mnie często) dziesiąte.

Jak masz pecha, to lądujesz na dole listy na równi, albo i poniżej artylerii, od której lecisz na strzał. Jak masz jeszcze większego pecha, to na ekranie ładowania widzisz obrazek w stylu "dwa T11E4", albo jPzE-100.

 

Ja mam już wymaksowany i zbliżam się do elite. Nic takiego nie zauważyłem, losuje mnie zazwyczaj w górnej połowie, czasem w trójce. W dolnej piątce ląduje raz na, no nie wiem, rzadko jakoś, ale też były takie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostałem zwyzywany od gold naba...

Żebym jeszcze w typie siedział to rozumiem...ale to było m12, zwyzywał mnie gw tiger(570hp), bo to niemożliwe ubić gw tigera zwykłym ammo...

W sumie ubiłem 2 gw tigery i coś tam jeszcze dobiłem, raptem 1300dmg...fatalna arta jakby ktoś pytał.

 

Niektórzy twierdzą, że fajna, ale mi się nią grało marnie, tzn chodzi o mały dmg jak na artę na tym tierze. Do Hummiego to sie nie umywa. Dlatego zrobienie ponad 100k exp do m41 było masakrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostałem zwyzywany od gold naba...

Żebym jeszcze w typie siedział to rozumiem...ale to było m12, zwyzywał mnie gw tiger(570hp), bo to niemożliwe ubić gw tigera zwykłym ammo...

W sumie ubiłem 2 gw tigery i coś tam jeszcze dobiłem, raptem 1300dmg...fatalna arta jakby ktoś pytał.

 

No tak, przedwczoraj z GWPanterki zadałem jednym strzałem 1460 HP obrażeń IS-8, ammo non prem, bo prem nie używałem. Potem drugi raz mu dołożyłem tak, że zostało mu jakieś kilkadziesiąt HP i zwiał, ale niebawem znaleźli go i dobili ;) A tak na co dzień trafiam za 400- czasem nawet za 150 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dlatego odpuscilem arty francuzów bo nie zdzierżyłem...jeszcze mi się marzy niemiecka arta do zrobienia ale to za dużo czasu by pochłoneło...

poczekam chyba do brytoli, może im coś fajnego dorzucą...

btw - ciekawe czemu tier 9 i 10 w brytolach na testowym ma tę samą cene(przynajmniej HT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...