Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

To zrob 43500 exp na AMX105AM ze srednim damage (realnym!) rownym.. 50 Dołączona grafika

 

Zrobiłem Dołączona grafika mam odkrytą następną , ale to tier niżej choć fakt to był koszmar.

Ja średnie miałem 278 i Asa pancernego ;) Kiedy ja to zrobiłem to nie wiem ;)

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://worldoftanks....8361-Der_Weise/ Eff: 715. Cala bitwe chowal sie za GW Tigerem, jak ten zginal, przerzucil sie na M40, gdy ten mu uciekl probowal schowac sie za GW Panthera.. nie dala sie wiec.. schowal sie za budynkiem Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrob 43500 exp na AMX105AM ze srednim damage (realnym!) rownym.. 50 Dołączona grafika

 

Zrobiłem i dmg miałem do 220. Zacząłem pod koniec grać jak TD i mam 699 exp *2 oraz mistrzowską I klasy. Już sprzedałem zabawkę bo miałem jej absolutnie dość i potrzebowałem kasy na consumables.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem na teście Lwem, było w bitwie po 13 X tierów, u nich 2 IX tiery, u nas 1 IX tier i ja Lwem VIII tier i miałem najwięcej expa w bitwie xD Rosjanie rulez:)

 

Byłem na końcu listy moim T-50-2 , reszta to arta VIII tier i tanki IX i X i byłem 3 na liście jeśli chodzi o exp. Bitwa w plecy of koz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://worldoftanks.eu/news/4294-second-public-test-version-81-pl/ Brytole własnie dostały Nerfa tzn pancerz boczny oraz tyl = 50mm w T10HT czyli arta będzie zadowolona i to MOCNO po każdym trafionym strzale w bok tego czegoś jedynie ROF do 8 podskoczył, med praktycznie bez zmian ale tez lipny boczny armor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już wymaksowany i zbliżam się do elite. Nic takiego nie zauważyłem, losuje mnie zazwyczaj w górnej połowie, czasem w trójce. W dolnej piątce ląduje raz na, no nie wiem, rzadko jakoś, ale też były takie przypadki.

 

Kumpel tez potwierdzil, ze KT ma zajebiste losowania nawet na elitce i to jego ulubiony VIII tier HT, takze moze na niektorych sie gra uwziela. Dołączona grafika

 

Nie no, macie rację. Dzisiaj mam nawet lajt:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

:lol:

Ale to pewnie przez to, że brakuje mi na nim 7 bitew do 700 <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam się nie stresuję jak ląduję na dole:

Zwycięstwo!

Bitwa: Zatoka rybacka 18 października 2012 21:01:31

Czołg: T-44

Doświadczenia: 3 315 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 21 786

Osiągnięcia w walce: Okupant

http://speedy.sh/Vzah4/20121018-2101-ussr-T-44-36-fishing-bay.wotreplay

3 od końca przed artą i scoutem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedzieć, jakie debile grają w te grę to głowa mała...... jadę T-44 , rozwalam typa, i niszczę vk3002db do 100hp, dopada mnie arta, za mną krył się kv2 z 107mm i z pełnym hp - debil nic nie zrobił przeciwnikowi w vk, przez kretyna przegraliśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie troche ELC na testowym podczas lagow i spotkało mnie takie coś trwalo to doslownie 6 min 15s :P

 

Victory!

Battle: Serene Coast 18 października 2012 23:47:35

Vehicle: ELC AMX

Experience received: 1 743

Credits received: 54 927 (49K na czysto)

Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

Bitwa Tierow 9 głownie na początku trochę postrzelałem sobie a potem po prostu po arte pojechałem i ja zniszczyłem po czym pojechałem dobić JT ale zostało mu 40HP i mnie E75 zniszczył. Koniec końców 800dmg i 4000 pkt za podświetlenie i własnie w tym momencie kupuje ELC na officjalu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie troche ELC na testowym podczas lagow i spotkało mnie takie coś trwalo to doslownie 6 min 15s Dołączona grafika

 

Victory!

Battle: Serene Coast 18 października 2012 23:47:35

Vehicle: ELC AMX

Experience received: 1 743

Credits received: 54 927 (49K na czysto)

Battle Achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"

Bitwa Tierow 9 głownie na początku trochę postrzelałem sobie a potem po prostu po arte pojechałem i ja zniszczyłem po czym pojechałem dobić JT ale zostało mu 40HP i mnie E75 zniszczył. Koniec końców 800dmg i 4000 pkt za podświetlenie i własnie w tym momencie kupuje ELC na officjalu Dołączona grafika

 

Wow masakra, ja po kilku walkch szybko sprzedałem ten czołg,

 

 

Co do Tigera II to narzekam na wiele rzeczy ale losowania ma świetne, dośc rzadko trafiam na tier 10, a bardzo czesto jestem w bitwach z tierem max8.

 

Podobnie z E75, najczesciej jestem w środku listy lub blisko szczytu.

 

Od Tigera II za to znacznie gorsze mam losowania na Lowe, czesto trafiam na dół listy z Tierem 10. A tam nawet nie chce mi sie grać, co prawda mozna ich poskubać ale zdaza się ze dostanę 2-3 trafienia i zgon. Najgorzej z ruskimi i amerykancami bo czasami zdejma tyle dam że nie wiem czy to arty czy jeszcze czołg/TD.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sprzedam KT. Od kupna Lwa praktycznie nim nie jeżdżę.

 

Nie wiem co powiedzieć, jakie debile grają w te grę to głowa mała...... jadę T-44 , rozwalam typa, i niszczę vk3002db do 100hp, dopada mnie arta, za mną krył się kv2 z 107mm i z pełnym hp - debil nic nie zrobił przeciwnikowi w vk, przez kretyna przegraliśmy

 

Wczoraj trafił mi się wybitny przeciwnik w Bacie. Był już koniec bitwy (wygrywali) i koleś wpadł do naszej bazy. Ja (GW pantera) spierdzieliłem za kamień, ale wcześniej sprzedałem mu plombę za paręset hp. Koleś po drodze zdjął naszego typa, po czym wypadł na mnie i trafił - zostało mi 60hp. Drugi jego strzał poszedł w gąsienicę za 0hp i... w tym momencie skończyło mu się ammo w zasobniku. Chciał mnie przyblokować, ale mu nie wyszło... Nie przewidział, że mogę naprawić gąsienicę :lol:

Drugą plombę (za resztę hp) dostał w zad w trakcie ucieczki jak najdalej ode mnie :lol:

Kolesie z mojego teamu zabili go śmiechem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym niby jest taki relewacyjny????

Poza celnym działem nie na nic dobrego do zaoferowania. Żeby pancerz wykorzytać trzeba się ustawić pod kątem, ale możesz to zorbić tylko w stosunku do jednego przeciwnika, poza tym odsłaniasz boki...

...a boki spokojnie penetruje chyba każdy tier 5.

Inny problem teog czołgu: 4 strzały w silnik i po prostu musi się zapalić!!!! Do tego wyjątkowo czesto dostaje w ammo rack, szczególnie mając 88L71(chociaż może to było moje szczescie, a statystyka nie zadziałała na zbyt małej próbce).

I wreszcie na koniec czołg ma wysoką sylwetke co czyni go łatiwejszym do trafienia, również dla arty.

 

Pocisk z 10,5cm potrafi odbić/zadać 0 dam T50-2, M10, czy arty i zdarza sie to cłakiem często. Penetracja działa niby swietna ale tylko na papierze i mija się z rzeczywistością.

Do tego 10,5cm zadaje stosunkowo małe obrażenie jak na tier 8.

 

Co do dobrej bitwy to ja tez moge powklejać screeny z najgorszych czołgów ze swietnymi osiagnieciami i powedzieć że czołg był relewacyjny. Zawsze się kiedyś poszczęsci.

 

Wytłumaczenie dla osób nie umiejacych czytac ze zrozumieniem: Nie twierdze że Tiger II to złom, jest to po prostu przeciętny czołg z 8 tieru, który ma swoje wady i zalety. Są lepsze czołgi i są gorsze, reszta zależy od gracza (czy umie wykorzystac zalety i zniwelować wady) i niestety od teamu.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz ja nie gram w pierwszej linii, chyba, że widzę, że jest 100% okazja. Więc z odległości mogę owszem kontować, pali się bardzo rzadko wbrew opinii, bo nie świecę dolną częścią przedniego pancerza w kierunku luf przeciwników, od americanos nauczyłem się chować spód. Jak się to ogarnie to gra się lepiej niż przeciętnie. No może nie najlepiej, ale na heavy 8 tieru wg mnie to jest po obu americanos trzeci. W sumie to nie grałem VK4502A więc mogę się mylić, ale jednak myślę, że TII lepszy z oglądu obu czołgów w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma tę zaletę że jest szybszy od kt

Działo ma chyba ten sam czas przeładowania, więc większych róznic nie ma...

Na niekorzyść - jest ciut bardziej miękki niż kt

Ale i tak wyciagnełem na A 60%...tera sie zastanawiam czy brać B czy poczekać na brytole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby uczcić tę pamiętną konfrontację, przygotowaliśmy dla naszych graczy specjalną ofertę. Od godz. 7:3020 października do godz. 7:0024 października macie szansę skorzystać z następujących bonusów:50% zniżki na następujące pojazdy:Niemiecki czołg lekki II tieru, PzKpfw II Niemiecki czołg średni IV tieru, PzKpfw IIINiemiecki czołg średni V tieru, PzKpfw IVAmerykański czołg lekki III tieru, M3 StuartAmerykański czołg średni IV tieru, M3 LeeAmerykański czołg średni V tieru,  M4 ShermanJeśli zechcecie zrekonstruować bitwę pod El Alamein w World of Tanks, powinniście wyposażyć się w czołgi, które brały w niej udział. Skorzystajcie z promocyjnej ceny!Dwukrotnie większy przychód w kredytach dla następujących czołgów:Niemiecki czołg lekki II tieru, PzKpfw II Niemiecki czołg średni IV tieru, PzKpfw IIINiemiecki czołg średni V tieru, PzKpfw IVAmerykański czołg lekki III tieru, M3 StuartAmerykański czołg średni IV tieru, M3 LeeAmerykański czołg średni V tieru,  M4 ShermanAby dodatkowo uprzyjemnić Wam rekonstrukcję, za każdą bitwę stoczoną w jednym z wymienionych czołgów otrzymacie dwukrotnie więcej kredytów50% zniżki na następujący pojazd premium:Sowiecki czołg lekki IV tieru,Valentine Także czołgi Valentine przyczyniły się do zwycięstwa aliantów pod El Alamein. Składamy im hołd, dając na nie 50% zniżki!Zniżki na zakup kont premium:3-dniowe konto premium za 250 szt. złota (zamiast 650 szt. złota)7-dniowe konto premium za 650 szt. złota (zamiast 1250 szt. złota)10% zniżki na opcje 6- i 12-miesięczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza bitwa i od razu gwiazdor poleciał.

 

Dołączona grafika

 

Bitwa taka tam, ale jak na razie jestem zachwycony czołgiem, zacnie rykoszetuje i nawet stockowe działo jest syte. Teraz tylko łeb zrobić (chociaż te lemingi strzelają tylko w kadłub.. może jak w końcu zechce mi wylosować jakieś X to się przyda twardsza bania), gęsi olewam póki co, bo zamontuję obciążenie i zostaje odblokować najlepsze działo, środkowe olewam i będę jeździł z 88.

T29 z 90mm też mi dobrze szło, może po prostu lubię HT a one mnie. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest ok, najwidocznie problem leżał po stronie dostawcy internetu.

 

 

A co do JP, to tylko i wyłącznie z długą 88 : ) To właśnie na tym dziale miałem max zadanych uszkodzeń na JP, tj. 5100 : ) niestety bitwę przegraliśmy, a miałbym ładny przypływ $$$ i expa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak wygląda bliskie spotkanie 92 ton niemieckiej stali z AMX50B?

Mniej więcej tak :lol: :

 

Dołączona grafika

Raz go trafiłem za ~250hp, reszta to zderzenie. A potem radośnie oberwałem centralnie w d... od naszej artylerii. Nie jest mi dane wygrać dzisiaj tym czołgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...