Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni słyszę narzekanie na Panterę II. Mimo, że jakiś czas mi nie sprzyjała wciąż ją lubię. Odwzajemniła się tak:

 

Zwycięstwo! Bitwa: Urwisko 23 października 2012 14:37:58

Czołg: Panther II Doświadczenia: 2 608 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 34 988 Osiągnięcia w walce: Specjalista, Snajper, Strzelec pancerny

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

http://speedy.sh/GNG...cliff.wotreplay

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem wydaje mi sie, ze cos za duzo narzekacie Dołączona grafika. Ja nie patrze na statystyki, za dobrym graczem sie nie czuje, gram, bo lubie, a statystyki mnie wsumie innych, jak i swoje malo interesuja. raz sie wygrywa, raz przegrywa, trudno Dołączona grafika.

 

Ale i ja ponarzekam troche Dołączona grafika. Troche mnie irytuje, ze ktos podczas ruchu w dodatku 12m przedemna wali wemnie, a ja go nie widze...helou cos jest chyba nie bardzo ok. Ja rozumiem, maskownice, kamuflaze, plus umiejetnosci na 100%, ale bez jaj. Jak juz go w koncu zobacze, zazwyczaj, jak juz mnie zdejmie, to nawet kamu nie ma. Odwrotna sytuacja, zero scoutow, ktorzy by podswietlali(chyba, ze znowu ich nie widze ;0 ), ja 100% do kamu, + kamu i siatka, wala do mnie skitranego w dodatku z polowy mapy, czasem mi sie wydaje, ze mnie zawsze sobie upatrza Dołączona grafika. Lagow nie mam, zazwyczaj 60/max 80. Wiec o co kaman Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wprawy. Nie wystawiaj tyłka powyżej linii okopów ;)

A w praktyce z czasem zorientujesz się gdzie na której mapce będziesz widziany. Wczoraj wydawało mi się na przykład że już obczailem gdzie wali arta i tak 5 zarąbistych walk z mojej strony skończonych remisami i porażkami w których dając drużynie maks możliwości ginę głupio od arty w końcu. I po kilku sparzeniach takich wziąłem po prostu poprawkę na arty, zwiększyłem ostrożność i już we mnie nie walą. Da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, są takie momenty, że człowiekowi się odechciewa grać.

Zaczęła mi się w GW Panterze fajna bitwa - dwa hity z rzędu, ogólnie lajt. No i jak już skatowałem parę czołgów, zerwało mi połączenie. Wtedy właśnie mi się odechciało.

Ale sprawdziłem net - wszystko ok, no to reconnect.

No i wpadłem, w taki stan bitwy:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Tutaj mógłbym napisać, że wpadłem akurat jak do naszej bazy wpadł KT i fuksiarskim strzałem z biodra uratowałem d@^ę naszemu S-51.

Mógłbym też napisać, że chwilę później zostało 3 (IS-3, ja + S-51) vs 5 (E-75 + 4 artki), ale z paru minut bitwy wyszłoby parę godzin dramatu okraszanego ludzką tragedią, odorem niemytych od tygodnia czołgistów i zgrzytem niesmarowanych gąsienic. Więc nie napiszę.

Nie wrzucę też replaya, bo reconnect z serwerm pokroił go na dwie części, z czego pierwsza się odtwarza, a druga (ta fajniejsza) nie. Całość drugiej części replaya, zresztą, widzicie, bo wiesza się na powyższym screenie i dalej iść nie chce.

 

Ale przechodząc do meritum, wirtuoz GW Pantery ma zaszczyt przedstawić: Bitwa, którą prawie spisałem na straty. {szit, zabrzmiało jak tytuł jakiejś podrzędnej sztuki teatralnej}

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Bitwa skończyła się stanem 1vs1: IS-3 miał 1000hp, E-75 - 245. E-75 nie zdążył dojechać, żeby zresetować counter.

 

Co jeszcze mogę dodać... to jest bitwa odrobinę powyżej przeciętnej na GW i normalnie nawet bym o niej nie wspominał, bo miałem ciekawsze. Wstawiam te screeny, bo wygraliśmy przez cholerny upór, niesamowite zgranie (serio, jakbyśmy sobie pod koniec w myślach czytali), masę szczęścia (bo ile razy się zdarza, żeby na artylerii mieć 12 trafień z 15 strzałów?) a przede wszystkim przez to, że jej nie przekreśliłem po rozłączeniu z serwerem.

W telegraficznym skrócie: kolejna akcja z cyklu "nigdy się nie poddawaj".

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczególnie kiedy jedziesz sam a reszta topowych tierów zostaje w bazie i nie ma co liczyć na pomoc, wczoraj po przegranej bitwie sprawdziłem dmg top tanków w mojej drużynie i tak Jgp100 - 0dmg, T30 - 0 dmg, Is7 - 0 dmg, T54 - 0 dmg, tak się ustawili sprytnie, że żadnego wsparcia, grałem M103 na South coast. Druga bitwa praktycznie to samo, Steppes i widzę że sobie za długo sam nie pogram nie wspominając o 6% szansy na zwycięstwo, zresztą napisałem do przeciwnej drużyny, że nawet wody nie ma żeby zanurkować to wyrazili swoje ubolewanie, bitwa bardzo szybko się skończyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem wybitną bitwę gdzie sam w SU-152 musiałem bronić flanki, zbyt długo nie przetrwałem, bo wyjechał na mnie Tiger, Su-152, KV-1S i po chwili KV-1, zdąrzyłem raz strzelić zanim mi zrobili z du... jesień średniowieczną. Oczywiście jak wcześniej dawałem F7 to nikt nie reagował, a jak napisałem thx noobs to mi jeden gość coś tam odpisał, że wyszło na to, że to moja wina i powinienem sobie poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zaczynam medem to przeważnie z 10s siedze na spawnie...i tak pacze...jak siedze w bacie to od razu prawie sypią się komentarze ale patrze też co robią ludki...przeważnie jakoś się rozjeżdżają grupowo...wtedy ruszam tam gdzie wiem że w razie czego ktos mi pomoże(choćby zwłokami swego pojazdu) bo jako 1 nie ma sensu padać, zwłaszcza że jak się CZĘSTO okazuje, robię 10-70% dmg całego teamu.

10% to nie jak od razu padam...tylko jak grają dobrze, z wykorzystaniem osłon i mózgu przede wszystkim...

W przeciwnym wypadku... :P

 

BTW wczoraj w końcu przekroczyłem równe 53% win ratio :), bujałem się z setnymi % gdzieś od miesiąca by dojść z poziomu 52,51%

Bardzo mi pomógł 110e4 w tym :P bo mam chyba 7 walk i wszystkie wygrane, nie wiem jakim cudem...tera nic tylko czekać nerfa...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS8 coraz bliżej http://imgur.com/GUvo1 :) Panowie pytanie mam, czy może ktoś jeździ/jeździł KW4? Mam 6KK srebra jeżeli w weekend byłby jakiś event po Golden Joyu i obiecana obniżka to zakupił bym E75, IS8 i KW4. Ale mam mało free expa a moduły + działo z KW4 pasują tylko do niego. Warto go przemęczyć idąc do ST1/IS4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma, nie przepada. Ale mówi też, że męczy go, bo na teście jeździł ST-1 i to jego zdaniem jeden z najlepszych HT w tej grze.

 

A mnie KW-4 wkurza niemiłosiernie, jak do niego strzelam. Dingi mam od niego na wszystkim, włączając działa z 9 i 10 tieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzewo HT u Ruskich olałem w całości. Od kiedy znerfili IS-4 nie ma tam już do czego iść. Odkryłem KV-4, ale nie kupuję, choć hajs mam. IS-4 mam jeszcze z przed pacza i leży w garażu mimo, że mam na nim BiA + sixt sense + cammo na 3 i naprawy na kilkadziesiąt %.

 

KV-4 to 8 tier a czytałem, że po joyu 9 ma być w promo a 8 tylko arty. To jak to ma być w końcu? I też nie wiem kiedy ta promocja będzie, było jakieś info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym newsem http://worldoftanks....en-joystick-pl/ nic nie wiem Dołączona grafika Zawsze jest nadzieja że jeżeli nawet WoT nie wygra dadzą jakiś event.

Nadchodzą brytole, zawsze to jeden slocik w garażu więcej :)

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/166837-jutro-path-na-ruski-serwer-wychodzi/

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...